برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در باره انجمن ساز

ayub-persiantools

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یه انجمن تازه راه اندازی کردم با سیستم IPB ولی یه سری مشکلات داره مثلا امکان آپلود فایل از طریق لینک مستقیم از سایت دیگه نداره لینک به لینک منظورمه.
گفته میشه تا آخر همین ماه اکتبر ورژن جدید این انجمن ساز هم منتشر میشه میخواستم بدونم این مشکل توش رفع میشه و چه قابلیتهایی بش اضافه میکنن؟
و اینکه انجمنم رو به زنفورو تبدیل کنم یا نه کدومشون بهتره با دلیل؟

ayub-persiantools

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از پاسخهای خوبتون واقعا مفید بود.

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
سلام
یه انجمن تازه راه اندازی کردم با سیستم IPB ولی یه سری مشکلات داره مثلا امکان آپلود فایل از طریق لینک مستقیم از سایت دیگه نداره لینک به لینک منظورمه.
گفته میشه تا آخر همین ماه اکتبر ورژن جدید این انجمن ساز هم منتشر میشه میخواستم بدونم این مشکل توش رفع میشه و چه قابلیتهایی بش اضافه میکنن؟
و اینکه انجمنم رو به زنفورو تبدیل کنم یا نه کدومشون بهتره با دلیل؟

سلام با کدوم ورژن ipb انجمن خودتون رو ساختید ؟ یه نکته اضافه کنم برای دوستانی که اطلاع ندارن IPB به نسخه های 3 گفته میشه , نسخه 4 نامش به IPS تغییر کرده ولی در کل با اسم IPB شناخته شده
اگر هنوز انجمن بدون کاربر هست , اخرین نسخه IPS 4.1.x رو نصب کنید , برای اطالع از تغییرات جدید به انجمن های پشتیبانی فارسی ipb مراجعه کنید
و تا جایی که بنده اطلاع دارم کاربران نمیتونن در IPB از طریق لینک مستقیم فایل پیوست کنن

ببینید نمیشه گفت زنفورو بهتره یا IPS
هر کدوم قابلیت های خاص خودشو داره
و اینکه زنفورو هنوز آخرین نسخه ش منتشر نشده و نمیشه با IPS مقایسه ش کرد
ولی IPS از جدیدترین متد برنامه نویسی روز دنیا استفاده میکنه و نسخه 4 ش واقعا عالیه
مثل Vb نیست که از زمان کودکی ما تغییری نکرده اسکریپتش :general304: یه نکته اضافه کنم که شما لایسنس وی بی خریداری کنید , برای نسخه 5ش باید دوباره لایسنسشو بخرید انگار که اسکریپت جدید میخواید بخرید!!!
IPB در نسخه 4 بازنویسی شد , در نسخه 4.1 فکر میکنم از نو نوشته شد !! تقریبا ایرادات قبلی رو رفع کرده ولی از نظر بنده باز هم جای کار داره و هنوز نسخه نهایی نیست و هر روز در حال اپدیته !
که این نشون دهنده قدرت این انجمن ساز هست و اینکه سرعت لود زنفورو فکر میکنم بیشتر باشه و هر دو اسکریپت نیاز به راست چین شدن قالب ها ندارن و دیفالت از راستچین پشتیبانی میکنن
نکته خیلی جالب IPB 4 استفاده از ایجکس هست که صفحات نیاز به رفرش دوباره ندارن و تغییر میکنن و IPB با شبیه شدن به یک اسکریپت شبکه اجتماعی متمایز هست نصبت به دیگر انجمن ساز ها
خودم به شخصه زنفورو رو میپسندم و همین انجمن در حال استفاده از زنفورو هست که شما میتونید قابلیت هاش رو ببینید
به نظر من هر دو رو نصب کنید با هر کدوم راحت تر بودید کار کنید :general601:

محمدمحمدی

Registered User
لایک‌ها
288
با سلام دوست عزیز خودتون ویژگی های هر دو رو مقایسه و بعد نتیجه گیری کنید ولی بنظر من زنفورو بهتر هست

بالا