برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در خصوص شروع کار با گوگل ادسنس

hilman2000

Registered User
لایک‌ها
23
ممنون DomainX و HADEE16 ...
من بلاگ و سایت دارم " به فارسی البته " حالا میخوام بزنم توی کار زبان اصلی . برای بلاگ هم بله این بهترین کار که یه بلاگ از خود گوگل بگیری روش دامین پارک کنی ... " سوال من این بود که حتمی واس از وی پی ان اختصاصی استفاده بشه !؟ حتی برای ایجاد بلاگ !؟ " که از جواب شما متوجه شدم که بله !!! باید حتمی وی پی ان گرفت ...

کلا این بحث وی پی ان مهم نیست . دارم سالیانه میخرم . منتهی بحث اینه که ای پی حتمی واس اختصاصی باشه !!!

دوست عزیز حتما اگه شروع به کار کردی مراقب باش که به هیچ وجه با آی پی ایران لوگین نکنی

اینو مهمترین اصل تو کارت قرار بده و واسش یه فکر اساسی کن

موفق باشی

milijj

Registered User
لایک‌ها
211
منم یه زمانی میخواستم برم واسه گوگل ادسنس
تو این کار حرف اول و آخر ور اطلاعات شما میزنه
پس تا میتونی کسب تجربه کن و با دید باز این کار رو انجام بده

myum

Registered User
لایک‌ها
17
منم یه زمانی میخواستم برم واسه گوگل ادسنس
تو این کار حرف اول و آخر ور اطلاعات شما میزنه
پس تا میتونی کسب تجربه کن و با دید باز این کار رو انجام بده

سلام
جدیدا یه سایت هایی باز شدن که چنل گوگل رو میفروشن .
به نظر شما گوگل گیر نمیده ؟
در ضمن وب سایت های دانلود فیلم مثل ganool.com تایید می شن ؟
چون فکر کنم کارشون نقض کپی رایت باشه !

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
دوستان من واسه یک شرکت که در مالزی هستش کار میکنم که به بازاریاب هاش مستر کارت میده ولی متاسفانه تو ایران نمیشه ازش استفاده کرد.حالا میخوام بدونم میتونم از این مستر کارت که شرکتم میده استفاده کنم و دیگه حساب باز نکنم؟چون همکارام میتونن وقتی از این راه هم به درآمد رسیدم دلار رو از حساب مستر کارت خودم به حساب خودشون انتقال بدن و دلار رو به پول ایران بهم بدن.
ممنوم میشم راهنماییم کنید.

درود به شما
ادسنس به کردیت کارت مربوط نمی شه.
شما برای نقد کردن چک حتما باید یه حساب بانکی داشته باشدی
یا وسترن یونیون که حتما باید خودتون حضوری برید واسه نقد کردنش

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
سلام
جدیدا یه سایت هایی باز شدن که چنل گوگل رو میفروشن .
به نظر شما گوگل گیر نمیده ؟
در ضمن وب سایت های دانلود فیلم مثل ganool.com تایید می شن ؟
چون فکر کنم کارشون نقض کپی رایت باشه !

گوگل گیر بده یا ندهب ه صاحب اکانت مربوطه که احتمالا اونها هم از ریسکهاش باخبرند.
البته این نوع اکانتها یک اکانت ویزه هست که دارند و اگه یک وبمستر اشتباه یا خلافی کنه فقط همون چنل بسته یمش ه نه کل حساب.
اما در مورد گرفتن چنل این موارد رو حتما دقت کن

- اعتبار صاحب سایت که ادعا می کنه درامد رو انتقال می ده
- آمار درآمدت مستقیما از خود گوگل فرستاده شه که به آسونی امکانش هست.
موفق باشی

filvedora

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
چند تا سوال دارم درباره کار با گوگل ادسنس ممنون میشم دوستانی که تجربه ای در این زمینه دارن کمکم کنن.هرچه زودتر بهتر
1-یکی از سایتهایی که دارم میسازم درباره گردشگری هست و بیشتر مناطق بکر و دیدنی ایران رو میزارم .سوالم اینه: گوگل اگه بفهمه مناطقی که معرفی میکنم ایرانیه و عکسها از ایرانه مشکلی پیش میاد؟ بلاکم میکنن؟
2- اگر بدون وی پی ان وارد سایت خودم بشم (با آی پی ایران) مشکلی پیش میاد؟ منظور سایتیه که روش کار میکنم و میخوام لینکهای ادسنس بزارم نه حساب ادسنسم.
3- ادسنس لینک کدهای تبلیغات رو به ایمیلی که موقع ثبت نام نوشتم میفرسته؟ اون کدها رو باید در سایتم بزارم.بدون استفاده از وی پی ان میتونم اون کدها رو در سایتم بزارم یا میفهمه از ایران هستم؟؟
4-خواهرم ساکن آلمان هست و مشکل شخصی برای دریافت پول ندارم.فقط نمی دونم بگم حساب پی پال باز کنه یا آدرس بدم چک بره به آدرسش؟و اینکه چک رو باید کجا بره نقد کنه؟ چکهای ایرانی ها رو نقد میکنن؟
چرا خیلی وقته این تاپیک فعالیتی نداشته؟؟
دوستان خیلی عجله دارم.ممنون میشم جواب این سوالها و اگر توصیه یا نکته جدیدی یاد گرفتین بهم بگین.

بالا