برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در رابطه با کنترول بانل !

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
سلام .
من با یکی از سرور های محل سکونته مون حرف زدم و اونها به من اجازه دادن من برای استفاده شخصی روی سرورشون میتونم یک هارد نصب کنم . خوب اول از همه این سوال که چه جوری میتونم ( با چه نرم افزاری ) یک کنترول بانل مثل کنترول بانل برشیان تولز داشته باشم ؟
سوال بعدی اینکه چه جوری میتونم تعداد دیتا بایوس و ساب دامین و ایمیل و از این جور چیز ها رو زیاد کرد یا این کارایی که چند تا دامین برای یک هاست ! راستی اون هارد 200 هستش ! اگر راهنماییم کنید ممنون میشم . مرسی !

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از N e M e S i S :
سلام .
من با یکی از سرور های محل سکونته مون حرف زدم و اونها به من اجازه دادن من برای استفاده شخصی روی سرورشون میتونم یک هارد نصب کنم . خوب اول از همه این سوال که چه جوری میتونم ( با چه نرم افزاری ) یک کنترول بانل مثل کنترول بانل برشیان تولز داشته باشم ؟
سوال بعدی اینکه چه جوری میتونم تعداد دیتا بایوس و ساب دامین و ایمیل و از این جور چیز ها رو زیاد کرد یا این کارایی که چند تا دامین برای یک هاست ! راستی اون هارد 200 هستش ! اگر راهنماییم کنید ممنون میشم . مرسی !
کافیه سی پنل نصب کنی. که حجمش زیاده و آنلاین نصب میشه .
بعدش دیگه همه کاری میتونی بکنی !

PersianPC

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
ببخشید شما عرب هستید ؟!

"کنترول بانل" ، "برشیان تولز" و ... ، یعنی چی ؟!

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
نه عزیز! دیشب حس ش نبود که پی سی رو روشن کنم . نشستم با نوت بوک پسر خالم ان شدم . این دکمه پ رو هم پید نمیکردم . روش هم حروف فارسی نداشت همین ها هم به سختی تایپ کردم . باسه همین به جای پ از حروف ب استفاده میکدم .

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Shahedr :
کافیه سی پنل نصب کنی. که حجمش زیاده و آنلاین نصب میشه .
بعدش دیگه همه کاری میتونی بکنی !

راستی من از کجا میتونم این سی پانیل رو گیر بیارم . میتونم از توی اینترنت دانلود کنم ؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
مرسی . رفتم دیدم سایتش رو . باید از داخل سایت خودش ایستال کرد . راستی این که پولی نیست ! هست ؟

بالا