برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد این منو بگید یعنی چی کدوم گزینرو باید انتخاب کرد یعنی گزینه ها برای کدومه

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
سلام دوستان من یه مشکلی دارم یه پرینتر اپسون گرفتم موقع چاپ چند تا گزینه داره اینا کدومو باید انتخاب کنی؟

f.jpg

septemer

Registered User
لایک‌ها
368
سلام دوستان من یه مشکلی دارم یه پرینتر اپسون گرفتم موقع چاپ چند تا گزینه داره اینا کدومو باید انتخاب کنی؟

مشاهده پیوست 1267672
بستگی به نوع کاغذت داره
کاغذ های مخصوص عکس مات و براق و ابریشمی و... داره ببین رو کارتن کاغذ چی نوشته انتخاب کن

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
بستگی به نوع کاغذت داره
کاغذ های مخصوص عکس مات و براق و ابریشمی و... داره ببین رو کارتن کاغذ چی نوشته انتخاب کن
هم گلاسه مات دارم هم گلاسه براق و هم برگه a4 معمولی و کوتد هم دارم
برای هر کدوم جدا باید انتخب بشه ؟
کدوم گزینه ؟

septemer

Registered User
لایک‌ها
368
هم گلاسه مات دارم هم گلاسه براق و هم برگه a4 معمولی و کوتد هم دارم
برای هر کدوم جدا باید انتخب بشه ؟
کدوم گزینه ؟
تجربه نشون داده بهتره جدا جدا انتخاب کنی گلاست اگع پریمویم هست بذار پریمیوم مات هست بذار مات کلاسه معمولیه بذار glossy خالی از رویه بستش ببین نوع کاغذت دقیقا چیه همونو انتخاب کن کوتد هم glossy و matt داره ببین کدومه همونو بزن

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
تجربه نشون داده بهتره جدا جدا انتخاب کنی گلاست اگع پریمویم هست بذار پریمیوم مات هست بذار مات کلاسه معمولیه بذار glossy خالی از رویه بستش ببین نوع کاغذت دقیقا چیه همونو انتخاب کن کوتد هم glossy و matt داره ببین کدومه همونو بزن
مرسی
بعد یک سوال میشه فهمید پرینتر چقدر کار کرده؟ یعنی تا حالا چند تا برگ باهاش چاپ شده و چقدر مونده؟
مدل اپسون l805

septemer

Registered User
لایک‌ها
368
مرسی
بعد یک سوال میشه فهمید پرینتر چقدر کار کرده؟ یعنی تا حالا چند تا برگ باهاش چاپ شده و چقدر مونده؟
مدل اپسون l805
تعداد برگه های چاپ شده را که میشه دید تو همه ی پرینترها فقط من کنون دارم اپسونو نمیدونم تو نرم افزار خودش برو یه گزینه printer counter باید داشته باشه .

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
تعداد برگه های چاپ شده را که میشه دید تو همه ی پرینترها فقط من کنون دارم اپسونو نمیدونم تو نرم افزار خودش برو یه گزینه printer counter باید داشته باشه .
مرسی چیزی پیدا نکردم ولی دارم میگردم یه جا هم خوندم اون برگه تستی که چاپ میکنه خودش اطلاعاتو میزنه اونو تست کنم ببینم چی میشه
بعد یک سوال این پرینتر قابلیت چاپ رو کارت و cd داره
برای کارت های pvc کدوم گزینه مناسبتره ؟

septemer

Registered User
لایک‌ها
368
مرسی چیزی پیدا نکردم ولی دارم میگردم یه جا هم خوندم اون برگه تستی که چاپ میکنه خودش اطلاعاتو میزنه اونو تست کنم ببینم چی میشه
بعد یک سوال این پرینتر قابلیت چاپ رو کارت و cd داره
برای کارت های pvc کدوم گزینه مناسبتره ؟
بله برگه تست هم چاپ کنید میزنه حتما(معمولا با نگه داشتن 10 ثانیه یکی از کلیدای روی پرینتر باید ببینید کدومشه این مدل)
در مورد کارت های پی وی سی هم بنده چون چاپ نزدم نظری ندارم سرچ کنید بنظرم بهتره ولی احتمالا بایدglossy بذارید .

بالا