برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد تقویت آنتن موبایل

saminil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. راستش ما در منطقه ای زندگی می کنیم که آنتن موبایل نداره. یعنی وقتی تو خونه باشیم و تلفن خونه هم اشغال باشه تمام ارتباطمون با دنیای بیرون قطعه!! نه کسی میتونه بهمون زنگ بزنه نه اس ام اس میاد. این برام تبدیل به یک معضل بزرگ شده منم کارم یه طوریه که زیاد با موبایل کار دارم. ممکنه بعضی از دوستان پیشنهاد کنند که موبایلو دایورت کنم رو شماره ی خونه. اما باید بگم که این کار هم مشکلات خودشو داره چون گذشته از این که با تلفن خونه نمیشه اس ام اس داد گاهی هم مجبورم خودم با تماس گیرنده تماس بگیرم و نمیخوام که همه شماره ی خونمو داشته باشند. میتونید راهنماییم کنید که وسیله ای وجود داره واسه تقویت آنتن موبایل؟ کسی به این معضل برخورده؟ راهی برای برطرف کردن این مشکل هست؟ ممنون میشم اگه همفکری کنید.

saminil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هیچکس هیچ نظری نداره؟

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
اگر اصلا هیچ bts (آنتن موبایل) دور و بر شما نیست یا بعبارت دیگه در پوشش نیستین که تقویت آنتن بی معنی هست
ولی اگر آنتن دارین ولی ضعیف هست که دستگاه تقویت آنتن موبایل رو آگهی هاش رو دیدم

در مورد دایورت کردن موبایل به خط ثابت: احتمالا گوشی رو در دفترتون میگذارین - خوب در این فاصله بین محل کار و منزل چکار میکنین؟

saminil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر اصلا هیچ bts (آنتن موبایل) دور و بر شما نیست یا بعبارت دیگه در پوشش نیستین که تقویت آنتن بی معنی هست
ولی اگر آنتن دارین ولی ضعیف هست که دستگاه تقویت آنتن موبایل رو آگهی هاش رو دیدم

در مورد دایورت کردن موبایل به خط ثابت: احتمالا گوشی رو در دفترتون میگذارین - خوب در این فاصله بین محل کار و منزل چکار میکنین؟

دوست عزیز مرسی از توجهت. ببین تا سر کوچه آنتن میده همین که وارد کوچه میشیم آنتن میره. نمیدونم دور و برمون آنتن موبایل هست یا نه. ولی گویا ایرانسل یک خط آنتن میده ولی همراه اول اصلا. انگار وارد زیرزمین شدی وقتی وارد خونه میشی!!

saminil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین این چیزی که میگی آگهیشو دیدی چی هست و کجا آگهیشو دیدی؟ شاید به کارم بیاد

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
تو همین تبلیغات که سایتها میگذارن

فکر کنم اگر "تقویت آنتن" رو گوگل کنی پیدا بشه
----------------------------------------------------------
خارج از موضوع: راستی کوچه شما تو گودی هست؟

mohammad.kaveh

Registered User
لایک‌ها
4
بستگی داره گوشی موبایلت چی باشه
من یه ویندوز موبایل داشتم تو اتاقم بد انتن میداد رفتم دیدم آپدیت رادیو ( شامل انتن - جی پی اس - وای فای - بلتوث ) اومده براش رفتم دانلود کردم و ریختم رو گوشی انتنم توپ شد و مشکلش بر طرف شد

saminil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان ممنونم از همفکریتون.

saeid6064

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
من دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل رو پیشنهاد میکنم، با نصب این دستگاه در منزلتان مشکل آنتن دهی شما به طور کامل حل خواهد شد ، نحوه عملکرد این دستگاه به این صورت است که شما با قرار دادن آنتن خارجی بر روی بام ، حتی سیگنال های را که با گوشی قادر به دریافت آن نیستید و یا به سختی دریافت می کنید ، براحتی دریافت کرده و این امواج بعد از تقویت کامل بوسیله دستگاه تقویت کننده از طریق آنتن داخلی در اختیار شما قرار می گیرد. البته اگر میخواهید که خطوط هر 3 اپراتور تلفن همراه را پشتیبانی کند باید از دستگاه های 2 فرکانس استفاده کنید. برای دریافت توضیحات تکمیلی میتوانید به
تقویت کننده آنتن موبایل | فروشگاه اینترنتی دیدنی مراجعه کنید.

saeid6064

Registered User
لایک‌ها
0
اگر میخواهید این مشکل را یکبار برای همیشه حل کنید بهتون پیشنهاد میکنم که حتما سری به اینجا بزنید، شما در اینجا قادر خواهید بود که دستگاه های مختلف را از نظر کیفیت و کارآیی با هم مقایسه کنید و بهترین دستگاه تقویت کننده آنتن را با بالا ترین کیفیت و مناسب تریت قیمت انتخاب کنید.

زکریا

Registered User
لایک‌ها
0
بهتره که تقویت کننده رو با همسایه ها شریک بشی

soheil7522

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. راستش ما در منطقه ای زندگی می کنیم که آنتن موبایل نداره. یعنی وقتی تو خونه باشیم و تلفن خونه هم اشغال باشه تمام ارتباطمون با دنیای بیرون قطعه!! نه کسی میتونه بهمون زنگ بزنه نه اس ام اس میاد. این برام تبدیل به یک معضل بزرگ شده منم کارم یه طوریه که زیاد با موبایل کار دارم. ممکنه بعضی از دوستان پیشنهاد کنند که موبایلو دایورت کنم رو شماره ی خونه. اما باید بگم که این کار هم مشکلات خودشو داره چون گذشته از این که با تلفن خونه نمیشه اس ام اس داد گاهی هم مجبورم خودم با تماس گیرنده تماس بگیرم و نمیخوام که همه شماره ی خونمو داشته باشند. میتونید راهنماییم کنید که وسیله ای وجود داره واسه تقویت آنتن موبایل؟ کسی به این معضل برخورده؟ راهی برای برطرف کردن این مشکل هست؟ ممنون میشم اگه همفکری کنید.
سلام
تو سایت http://www.mobileamplifiers.net/ محصولات تقویت انتن موبایل بفروش میرسه

soheil7522

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالا