برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد خرید دوربین سونی

Hedieh _15

کاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
6
بابام میخواد برام دوربین بخره یه لیست بلند بالا از دوربین های سونی رو گزاشته جولم گفته اونی که بهتره بگو بخرم
منم که هیچ شناختی از محصولات سونی ندارم
اونایی که میدونن راهنماییم کنن فقط یه جوری باشه آبرومون نره پیش بابام
:D

Hedieh _15

کاربر فعال
لایک‌ها
6
اینم لیست دوربین های که بهم داده

سری H

DSC-HX1
DSC-HX5V
DSC-H55

سری T

DSC-TX7
DSC-TX5
DSC-TX1

سری W
DSC-WX1
DSC-W390
DSC-W380
DSC-W370
DSC-W360
DSC-W350
DSC-W330
DSC-W320
DSC-W310

سری S

DSC-S2100
DSC-S2000

اصلا میخوام بدونم

سونی خوبه
جوابشو پس داده

یا برم سراغ گزینه های دیگه مثل کانن

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
ببین دوست عزیز

دوربینایی سونی نسبت به کارایی که دارن کمی گرون تر هستند

شما اگه میخوای عکست خوشگل و فانتزی بیافته سونی و پاناسونیک بخر

ولی اگه میخوای عکس واقعی بیافته پیشنهاد میکنم دنبال کانن و فوجی باش

به هیچ عنوان هم به دوربین های سامسونگ نگاه نکن

Primeval

Registered User
لایک‌ها
25
حرف دوستمون درسته سونی قیمت بالایی داره درضمن کیفیت زمان های قدیم ندارن
شخصا یه ویدئو از سونی دارم که 19 سال پیش خریدیمش طی این مدت فقط چند بار هد تصویرش کثیف شد که اونم با یه دستمال و اسپری مخصوص تمیزش میکردیم وهنوز که هنوز سالمه وکار میکنه
ولی همین 5سال پیش یه تلویزیون سونی خریدم که دوهفته مونده به عید با نوسان برق خاموش شد ودیگه روشن نشد .یه دوربین فیلم برداری سونی هم سه سال پیش گرفتم ولی از زمانی که دوربین کنون گرفتم تازه فهمیدم کیفیت تصویرش خیلی بهتر از سونی وقیمت پایین تری داره

کلا بیخیال محصولات سونی بشو چون سونی اصل نیست همشون بازار مشترک هستن

من این نوع دوربین کنون توصیه میکنم هم عکس برداری هم فیلم برداری دیجیتال هست خودم دارم اگه خواستی مینتونم چندتا عکس که باهاش گرفتم اینجا بزارم ببینی
http://www.camshop.ir/productview-fa-30.html

Last edited:

Hedieh _15

کاربر فعال
لایک‌ها
6
مرسی از راهنماییتون
من دیروز رفتم اونجایی که قراره ازش دوربین بخرم هم کانن و بهم نشون داد 400 هزار تومن قیمتش سونی رو هم نشون داد 435 عزار تومن قیمتش حالا این مهم نیست ولی اون عکس چیزی که شما گفتینو می گفت که سونی بهتره لنزش g یه و زومش بیشتره و از این جور چیزا منم گفتم کنن بهتره کسی حرفمو گوش نمیده
منم میدونم سونی محصول مشترکه من الان لپ تاپ دارم سونی یه سال نشده ال سی دیشو عوض کردم زیرشم نوشته میدین چین

ممنونم

الان در حال حاضر جدید ترین دوربین کانن چیه ؟

Primeval

Registered User
لایک‌ها
25
مرسی از راهنماییتون
من دیروز رفتم اونجایی که قراره ازش دوربین بخرم هم کانن و بهم نشون داد 400 هزار تومن قیمتش سونی رو هم نشون داد 435 عزار تومن قیمتش حالا این مهم نیست ولی اون عکس چیزی که شما گفتینو می گفت که سونی بهتره لنزش g یه و زومش بیشتره و از این جور چیزا منم گفتم کنن بهتره کسی حرفمو گوش نمیده
منم میدونم سونی محصول مشترکه من الان لپ تاپ دارم سونی یه سال نشده ال سی دیشو عوض کردم زیرشم نوشته میدین چین

ممنونم

الان در حال حاضر جدید ترین دوربین کانن چیه ؟
فروشنده ها سونی پیشنهاد میکنن چون سونی درصد بیشتری سود به مغازه داره ها میده درحالی که کنون وپاناسونیک درصد کمتری میدن برای همینم فرشنده ها بیشتر سونی تبلیغ میکنن ولی از کسای که از محصولاتشون استفاده میکنن بپرسی میفهمی رضایتمندیش کمتره
قرار جدیدترین دوربین های دیجیتال تو تمامی مارک هارو (سونی-پاناسونیک-کنون-...)تو نمایشگاه دوربین های دیجیتال نمایش بدن اتفاقا همین 31 اردیبهشت تا 3خرادماه تو مصلی امام ***** برگزار میشه برو یه یه مقایسه بین تمام مارک ها بکن ببین کدومشو میپسندی

اینم لینک خبر سایت کنون
http://www.canon-aphomar.com/?sn=news&pt=full&id=17&categoryId=&lang=

Hedieh _15

کاربر فعال
لایک‌ها
6
فروشنده ها سونی پیشنهاد میکنن چون سونی درصد بیشتری سود به مغازه داره ها میده درحالی که کنون وپاناسونیک درصد کمتری میدن برای همینم فرشنده ها بیشتر سونی تبلیغ میکنن ولی از کسای که از محصولاتشون استفاده میکنن بپرسی میفهمی رضایتمندیش کمتره
قرار جدیدترین دوربین های دیجیتال تو تمامی مارک هارو (سونی-پاناسونیک-کنون-...)تو نمایشگاه دوربین های دیجیتال نمایش بدن اتفاقا همین 31 اردیبهشت تا 3خرادماه تو مصلی امام ***** برگزار میشه برو یه یه مقایسه بین تمام مارک ها بکن ببین کدومشو میپسندی

اینم لینک خبر سایت کنون
http://www.canon-aphomar.com/?sn=news&pt=full&id=17&categoryId=&lang=

ممنون از راهنماییت

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
اگر میخوای حتما تو مارک سونی دوربین بخری که وقتی عکسها و فیلمها شو میبینی به انتخابت افتخار کنی
SONY NEX 5 رو پیشنهاد میکنم . شاید به نظر گرون بیاد ولی بهتر از اونه که یه 500 600 تومنی بخری بعد وقتی که عکسها و فیلمهاشو دیدی :( بشی.

بالا