برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد راه اندازی سایت ویدئو شبیه آپارات

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
سلام
لطفا تجربیات تون رو به اشتراک بزارید.
در مورد سایت ویدئو آنلاین که کلیپهای آموزشی آنلاین رو شبیه آپارات بالا بیارم که فقط کاربر ویدئوها رو آنلاین ببینه. ویدئوها رو فقط خودم آپلود میکنم و بخشی برای کاربر نداشته باشه.
هدف هم که مثل بقیه کسب درآمد هست برای چند ماه آینده پس از راه اندازیش.اگه شد مثل آپارات ابتدای ویدئو بشه تبلیغ گذاشت!
ممنون میشم راهنمایی کنید چطور چنین سایتی رو میتونم راه اندازی کنم ؟ (اسکرپیت و ...)

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
اول باید برسی کنی رجیسترار دامنه بین المللی چطوری دامنه آپارات رو برای نقض کپی رایت سلب مالکیت نکرده
بعد دنبال اسکریپت و باقی مشکلات باشی

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
به نظرم درمد این نوع سایت تا به تعداد بازدید بستکی بالایی داره و با توجه به سایت های مشابه،ایده سختی باشه

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
سلام
لطفا تجربیات تون رو به اشتراک بزارید.
در مورد سایت ویدئو آنلاین که کلیپهای آموزشی آنلاین رو شبیه آپارات بالا بیارم که فقط کاربر ویدئوها رو آنلاین ببینه. ویدئوها رو فقط خودم آپلود میکنم و بخشی برای کاربر نداشته باشه.
هدف هم که مثل بقیه کسب درآمد هست برای چند ماه آینده پس از راه اندازیش.اگه شد مثل آپارات ابتدای ویدئو بشه تبلیغ گذاشت!
ممنون میشم راهنمایی کنید چطور چنین سایتی رو میتونم راه اندازی کنم ؟ (اسکرپیت و ...)
برای راه اندازی چنین سایتی نیاز به بودجه میلیاردی دارید

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
برای راه اندازی چنین سایتی نیاز به بودجه میلیاردی دارید
منظورم رو درست نرسوندم
نمیخوام مثل یوتیوب باشه
کلیپهای خودم میخوام فقط آپلود کنم بازدید کننده هم فقط بتونه آنلاین ببینه. اسکرپیت احتمالا باید باشه !

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
منظورم رو درست نرسوندم
نمیخوام مثل یوتیوب باشه
کلیپهای خودم میخوام فقط آپلود کنم بازدید کننده هم فقط بتونه آنلاین ببینه. اسکرپیت احتمالا باید باشه !
قالب وردپرس براش موجوده

Weberi.ir

Registered User
لایک‌ها
329
به نظر من ویدیوهاتونو داخل یوتیوب بزارید بیشتر به نتیجه میرسید.فکر کنم CPA آموزش های برنامه نویسی و گرافیک اینجور موارد بالای 6 باشه و معمولا بین 8 تا 12 هست.
در کنار میت ونید پکیج هم بفروشید و نگران قیمت دلار نباشید.

فقط باید ویدیو رو درست ادیت کنید که جذاب باشه

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
منظورم رو درست نرسوندم
نمیخوام مثل یوتیوب باشه
من با وردپرس انجام دادم. ویدیو های آموزشی و بررسی و ... رو روی سایتم می ذارم، یه نویسنده هم چند خط در موردش می نویسه.

اگه هاستت خارج از ایران هست، من از این اسکریپت استفاده کردم برای انتقال مستقیم ویدیو ها به هاست:

لینک گیتهاب

یکم اسکریپت رو ویرایش کنی ویدیو ها رو می تونی مستقیم بفرستی به پوشه ای که می خوای و با نام خاص ذخیره کنی. من یه استراکچر گذاشتم طبق سال و ماه (مثل خود وردپرس) و ویدیو ها رو می ریزم توی پوشه همون ماه (که بتونم راحت بکاپ بگیرم از همون ماه فقط و فایلای توی یه دایرکتوری هم زیاد نشه)

بیشتر هم می تونی اسکریپت رو ویرایش کنی، core وردپرس رو توش فراخوانی کنی تا از فانکشن های وردپرس هم استفاده کنی. مثلا با چند خط کد php ویدیو ها رو وارد بخش media وردپرس کنی (آسونه). من شخصا دارم از لاگین وردپرس برای ورود به اسکریپت استفاده می کنم (چون قابلیت انتقال ویدیو فقط دست ادمین هست).

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
منظورم رو درست نرسوندم
نمیخوام مثل یوتیوب باشه

خوب شما اپارات اپلود کن به دلیل رندر خوب

امبد بگیر بزار تو سایتت !

بالا