برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد را اندازی سایت دانلود آهنگ با زبان انگلیسی

saeed202020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام من در خارج از کشور هستم و میخوام سایت دانلود آهنگ و موزیک ویدیو البته فقط ایرانی رااندازی کنم با زبان انگلیسی لطفا دوستانی که حرفه ای و باتجربه هستن در این مورد راهنمایی کنن
چون میخوام از تبلیغات گوگل استفاده کنم

لطفا نظرات خودتون رو کامل و با جزییات بیان کنید
با تشکر

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
خب یک مشکلی هست
به نظرتون مثلا یه دخنر ناناز بلوند اونوری میاد سرچ می زنه آهنگ ساسی یا محسن معلوم نه اونا اصلا نمی شناسن اینا رو خب کاربر ایرانیم که فداشون بشم در همین سرچ فارسی مشکل دارن
اگر هدفت آی پی ایرانه خب انگلیش معنا نداره
اگر هدفت آی پی خارجیه (با توجه به گوگل ادسنس محتمله این منظورتونه) که اونا عرض کردن خوانندگان ما رو سرچ نمی کنن اگر از اونا بزاری دیپورتت می کنن میای اینور

saeed202020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب یک مشکلی هست
به نظرتون مثلا یه دخنر ناناز بلوند اونوری میاد سرچ می زنه آهنگ ساسی یا محسن معلوم نه اونا اصلا نمی شناسن اینا رو خب کاربر ایرانیم که فداشون بشم در همین سرچ فارسی مشکل دارن
اگر هدفت آی پی ایرانه خب انگلیش معنا نداره
اگر هدفت آی پی خارجیه (با توجه به گوگل ادسنس محتمله این منظورتونه) که اونا عرض کردن خوانندگان ما رو سرچ نمی کنن اگر از اونا بزاری دیپورتت می کنن میای اینور
نمونه سایتهایی که زبانشون انگلیسی هست و دارن با گوگل کار میکنن چند تا هست و این چیزی شما میگی پیش نیومده براشون

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
خب دوست من شما اگر سایت رو از جای دیگه تبلیغ کنی و برندش کنی یعنی کاربر مستقیم آدرس سایتت رو بزنه بیاد تو این میشه چون کاربر دیگه متن ترانه براش انگلیش باشه یا فارسی چندان مهم نیست حالا بححث اینکه کاربران ایرانی آیا کلیک ادسنس اونا ارزش داره یا خیر بماند اینو دقییق اطلاع ندارم موردی که من عرض کردم زمانی بود که شما بخواهی توسط گوگل هیت بگیری

saeed202020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز شما مثل اینکه از تبلیغات بازدیدی گوگل اطلاعی نداری و اینکه همین الان نزدیک به 20 -30 تا سایت موزیک ایرانی که زبانشون انگلیسی و طبق اصول گوگل پیش رفتن رو اطلاع ندارید و اینکه تبلیغات گوگل درامدش چقدره . به هر حال ممنون از راهنمایی که کردی

بالا