برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد شروع کلاس زبان مجتمع فنی تهران - شروع از سطح Upper Intermediate 1

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام

من تصمیم دارم به کلاس های زبان پیشرفته بروم، زبان من بد نیست در واقع در کنکور ارشد دولتی زبان رو در رشته مان 41 درصد زدم که خیلی سخت بود .. کنکور ارشد آزاد رو هم درس زبان رو 84 درصد زدم

میخوام از سطح مناسب شروع کنم و دوره ها رو ببینم و مدرک هم بگیرم ...

مجتمع فنی تهران اول یک آزمون تعیین سطح گرفت، گفتند نمره ات خیلی خوب اومد! :D

خلاصه طبق برگه سطح بندی که داشتند گفتند به سطح Upper Intermediate 1 باید بیایی، من دقیقاً نمیدونم این چه سطحی هست و چقدر به دردم میخوره. لطفاً کسانی که تجربه و اطلاعاتی در این باره دارند برای من توضیح بدهند این سطح درواقع چجوری هست و چه کسانی در آن شرکت می کنند؟ افراد عادی چقدر دوره می بینند تا به این سطح برسند؟ ... ممنونم

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
سلام؛

خلاصه طبق برگه سطح بندی که داشتند گفتند به سطح Upper Intermediate 1 باید بیایی، من دقیقاً نمیدونم این چه سطحی هست و چقدر به دردم میخوره. لطفاً کسانی که تجربه و اطلاعاتی در این باره دارند برای من توضیح بدهند این سطح درواقع چجوری هست و چه کسانی در آن شرکت می کنند؟ افراد عادی چقدر دوره می بینند تا به این سطح برسند؟ ... ممنونم

بستگی دارد که چه کتابی را آموزش می دهند. مطمئن نیستم اما سه چهار سال پیش که فرانسه در مجتمع فنی می خواندم فکر می کنم کتاب بخش انگلیسی، Interchange بود، ولی از یک چیز مطمئنم این که بخش فرانسه ی آن جا اصلآ خوب نبود، سطح آموزش (گاه گاه)، برنامه ی درسی و پاسخگویی ضعیفش اصلآ متناسب با شهریه ی بالایش نبود، امیدوارم بخش انگلیسی بهتر باشد، تنها نکته ی مثبت مجتمع فنی شعبه ی اصلی که به ذهنم می آید ساختمانش بود.

مجتمع فنی تهران اول یک آزمون تعیین سطح گرفت، گفتند نمره ات خیلی خوب اومد! :D

تا وقتی که شخص باعث به حد نصاب رسیدن یک کلاس شود، نمره اش هم اتفاقآ خوب می آید. :p

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
ممنون،

کتاب English Result Upper-Intermediate رو دادند. ضمناً من مرکز نرفتم ها من در شهرستان، یکی از شعبه های مجتمع فنی رفتم.

نمره آزمون تعیین سطحم 28 از 60 شد ... :blush:

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
ممنون،

کتاب English Result Upper-Intermediate رو دادند. ضمناً من مرکز نرفتم ها من در شهرستان، یکی از شعبه های مجتمع فنی رفتم.

نمره آزمون تعیین سطحم 28 از 60 شد ... :blush:

که اینطور، کتاب خیلی خوبی است و شما بعد از چند ترم در upper-intermediate به سطح پیشرفته می رسید. مشاهدات من تنها محدود به شعبه ی مرکزی تهران است و شعبه ها متفاوت. این کتاب جای کار زیاد دارد. امیدوارم موفق باشید. :)

Sent using Tapatalk 2

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
خیلی ممنون از شما. راستش این شعبه در شهرستان ما تازه شروع به کار کرده

بالا