برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد لوازم جانبی موبایل

myheavenstar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به همه دوستان عزیزی که لطف میکنن برام وقت میزارن و جواب میدن

وقت همگی بخیر

دوستان خدمتتون عرض شود که چند وقت راجب شغل فکر کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که یک مغازه اجاره کنم و "لوازم جانبی " و نرم افزار موبایل کار کنم

شهرستان زندگی میکنم "خرم آباد" هستم

تجربه ای توی این زمینه ندارم ولی چند نفر از فروشندگان لوازم دوستانم هستند که تقریبا با شرایط کاریشون آشنا هستم

با چند نفر از دوستان مشورت کردم و زحمت کشیدن چند سایت اینترنتی بهم معرفی کردن که توی پی تی هم یه تاپیک معرفیشون کرده
dhgate
ipmart
و...

حالا از دوستان عزیزی که اینجا فعالیت دارن چند سوال دارم
نحوه خرید کردن از این سایت ها چطوره ؟
اجناس خریداری شده چطور به دستم میرسن ؟
گمرک میرن؟
اگر برن گمرک چطور باید ترخیص بشن؟

کلا خرید از این سایت ها منطقی هست؟
اگر نه شما چه جایی رو پیشنهاد میکنید ؟

ممنون.منتظر جواب هستم عزیزان.

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
برای شروع از طبقات فوقانی علائدین جنس بخرید بعد به فکر واردات بیفتید . از کم شروع کنید دیدید اگر بازار خوبی دارید میتونید روی گزینه های دیگه فکر کنید
اون سایت ها یی که اسم بردید هزینه پست ازتون میگیرن جنس هم بیاد کلی گمرکی میبندن بعد میبنید از قیمت تمام شده اینجا براتون گرون تر در میاد

پیشنهاد میکنم یه دوره تعمیرات موبایل هم برید بصورت تخصصی بعد میتونید کار تعمیرات هم انجام بدید اون موقع درامد بیشتری خواهید داشت

با تشکر

myheavenstar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تشکر دوست عزیز.

تعرفه های گمرک چطورن؟
اون کالا هایی که توی سایت زده ارسال رایگان چطور به ایران ارسال میشن؟

فروشنده های مورد اعتماد رو چطور شناسایی کنم؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
سلام
منم با نظر hunter2000 موافقم، اول یه آموزش تعمیرات برو ، واسه لوازم هم از طبقات بالایی علاالدین (که عمده کار میکنن)
از صفر سراغ واردات رفتن فکر نمی کنم عاقلانه باشه. ممکنه هزینه واردات قطعه ای از خریدش اینجا بیشتر باشه
اگر هم خودت نمیخوای تعمیرات کار کنی چند تعمیرکار حرفه ای (سخت افزار- نرم تفزار) بگیر

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
تشکر دوست عزیز.

تعرفه های گمرک چطورن؟
اون کالا هایی که توی سایت زده ارسال رایگان چطور به ایران ارسال میشن؟

فروشنده های مورد اعتماد رو چطور شناسایی کنم؟

بصورت قانونی روی حجم هایی پایین اصلا بصرفه نیست مگر اینکه شما یه کانتینر 20 یا 40 فوتی جنس بیارید تازه اون موقع باید به فکر فروشش هم باشید
درباره اون سایت های چینی اکثر واسطه هستند و چی در اخر به دستتون میرسه رو نمیدونم . در ضمن هزینه ارسال برای هر کیلو تقریبا 30 دلار در نظر بگیرید و در صورت تجاوز ارزش از 50 دلار به بالا گمرکی هم بهتون میخوره . برای مصارف شخصی و کالاهای نایاب راه حل خوبی هست ولی نمیشه اسمش رو واردات گذاشت

بهترین کار خرید از طبقات فوقانی علائدین هست چون اکثرا فروش عمده دارند به مغازه های تهران و شهرستان

با تشکر

بالا