برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد هنگ کردن سیستم

irlahijan

Registered User
لایک‌ها
63
سلام دوستان
کامپیوترم هنگ میکنه ، اوایل ویندوز xp نصب کردم ، وقتی رو صفحه turn off می رفتم هنگ می کرد و بعد از ریستارت دیگه هنگ نمی کرد ، الان وییندوز 7 نصب کردم ، موقع welcome یه هنگ میکنه و بعد از ریست کردن درست می شه ، کسی می دونه مشکل میتونه از کجاش باشه ؟!

Jimm

Registered User
لایک‌ها
197
از گرافیکه !
اگه واست مقدوره گرافیکت رو یه سیستم دیگه تست کن !

irlahijan

Registered User
لایک‌ها
63
مادبورد گرافیک آنبرد نداره ، باید از یه جا جور کنم ...

sonux

Registered User
لایک‌ها
69
داداش یه نگا به فن کارت گرافیکت بنداز بین کار میکنه درش بیار یه روغن بزن فنشو درست میشه.

Preceptor

Registered User
لایک‌ها
106
درایور ها را نصب رده اید؟ چک کنید که درایور ها بویژه کارت گرافیک و مادر بورد بروز و سازگار با ویندوز 7 باشه ببینید مشکلتون حل میشه؟

irlahijan

Registered User
لایک‌ها
63
داداش یه نگا به فن کارت گرافیکت بنداز بین کار میکنه درش بیار یه روغن بزن فنشو درست میشه.
درایور ها را نصب رده اید؟ چک کنید که درایور ها بویژه کارت گرافیک و مادر بورد بروز و سازگار با ویندوز 7 باشه ببینید مشکلتون حل میشه؟

مرسی از راهنماییتون :rolleyes:
اینکه یه جای بخصوص هنگ میکنه برای بار اول فک نکنم به فن باشه ، فن رو روغن کاری کردن و بردش رو هم تمیز کردم درست نشد !
از درایور هم فک نکنم باشه ، چون همش همون سری از درایور رو نصب می کردم و مشکلی نداشت !
ولی من احتمال رو به صحبت های دوستمون Jimm میدم از گرافیک باشه

.

sonux

Registered User
لایک‌ها
69
اگه درست نشد احتمالا مشکل از خود گرافیک باشه یه تست انجام بده با یه کارت دیگه.

cheshayer

Registered User
لایک‌ها
293
برای منم پیش اومده بود این مشکل، البته با کمی تفاوت حالا میگم شاید به دردت خورد
برا من هر وقت مودم رو روشن خاموش می کردم، یا اگه بعد از روشن شدن سیستم، مودم رو روشن می کردم همین که اینترنت وصل می شد هنگ می کرد و مجبور بودم ریست کنم.
چند تا از برنامه های شبکه رو پاک کردم و جاشون از برنامه های مشابه استفاده کردم، درست شد، شاید مورد شما هم با حذف کردن بعضی از برنامه ها که با سخت افزار ارتباط بیشتری دارن درست شد

irlahijan

Registered User
لایک‌ها
63
برای منم پیش اومده بود این مشکل، البته با کمی تفاوت حالا میگم شاید به دردت خورد
برا من هر وقت مودم رو روشن خاموش می کردم، یا اگه بعد از روشن شدن سیستم، مودم رو روشن می کردم همین که اینترنت وصل می شد هنگ می کرد و مجبور بودم ریست کنم.
چند تا از برنامه های شبکه رو پاک کردم و جاشون از برنامه های مشابه استفاده کردم، درست شد، شاید مورد شما هم با حذف کردن بعضی از برنامه ها که با سخت افزار ارتباط بیشتری دارن درست شد

یعنی به نظرت مشکل از درایور گرافیکه ؟!

cheshayer

Registered User
لایک‌ها
293
یعنی به نظرت مشکل از درایور گرافیکه ؟!
نه عزیز من اظهار نظر خاصی نکردم، فقط گفتم مشکل من این مدلی حل شد. من اون موقع حتی چند بار درایورای شبکه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما افاقه نکرد. اما با پاک کردن چندتا از برنامه های شبکه و مودم مشکل حل شد که یکی از برنامه ها مال خود شرکت سازنده مودم (لینکسیس) بود.
حالا شما هم می تونی این قضیه رو مد نظر داشته باشی، اگه برنامه خاصی برای تنظیم یا تیونینگ پارامترای کارت گرافیک نصب کردی، شاید ایجاد مشکل کرده باشه
اگه با عمل به راهنمایی دوستان مشکلت حل نشد تو تاپیک مشکلات سخت افزار مطرح کن، شاید اونجا به نتیجه بهتری رسیدی

yaionknowho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
رمتو در بیار بذار تو یه اسلات دیگه ببین فرقی میکنه

بالا