برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد mp3 player ipod shuffle طرح اصلی

alireza20102010

Registered User
لایک‌ها
15
سلام دوستان ..... کسی از این دستگاه البته نوع کپیش استفاده کرده ؟

ارزش خرید دارن ؟؟؟

تا چند گیگ ساپورت واقعی دارن ؟؟؟

ممنونم ..........

eeee.png

Prostreet

Registered User
لایک‌ها
43

ارزش خرید دارن ؟؟؟

ممنونم ..........

مشاهده پیوست 150538

سلام ... راستش من خودم نوع کپیش رو داشتم اما پس از یه مدت کوتاه نمی دونم چش شد دیگه روشن نمیشه توصیه من به تو اینه که اگر واقعا می خواهی یه چیزی بخری که ارزشش رو داشته باشه سراغ نوع کپی پلیر آیپاد شافل نرو حقیقتش اونی که من داشتم نوع کپی بود ( پلیر آیپاد شافل) صداش بد نبود تقریبا صدای قوی داشت و احساس می کردی داری با اپل اصلی موسیقی گوش میدی. البته اگر بتونی با مراقبت باهاش گوش بدی ( آیپاد شافل کوپی رو میگم ) بهت تا مدتی جواب میده ولی اساسا این جنس ها تقلبی هستند و هیچوقت مثل آیپاد شافل اصلی نیستن. راستی این رو هم بهت بگم که حواست باشه گول این سایتهای تبلیغاتی رو نخور آخه تو تبلیغاتشون درباره این دستگاه یه چیزهایی نوشته اند که آدم مغزش سوت می کشه مثل این موارد : دارای حافظه ... @ دارای سنسور شتاب سنج و هزار کوفت دیگه!!! گول نخور مثل من این پلیر شافل نوع کپی نه حافظه داره و نه سنسور شتاب سنج و نه امکان پخش لیست آهنگ ها رو داره فقط میتونی از این حافظه های mini sd بهش بزنی فقط همین و خبری از حافظه داخلی توش نیست.:blink:

Last edited:

Prostreet

Registered User
لایک‌ها
43

ارزش خرید دارن ؟؟؟

ممنونم ..........

مشاهده پیوست 150538

سلام مجدد ... راستیتش خواستم یه راهننمایی بهت داده باشم و اون این که بهترین مدل پلیر پلیر آیپود تاچ اپل هست . اما اگر بتونی آیپاد کلاسیک رو هم گیر بیاری که عالیه >>> اون هم بسیار اماکانات بالایی داره و هم اینکه از نظر کیفیت صدا تفاوتی با آیپاد تاچ نمیکنه در مورو آیپود نانو هم باید بهت بگم که این نمونه بد نیست اما نسبت به اماکاناتش یه خورده قیمتش بالاست ... حالا اگر تو نمیخوای پول زیادی بدی بابت پلیر بهترین گزینه ای که واست مناسبه پلیرهای مارک سونی هست . هر مودلشو که بگیری عالیه اگر میخوای از بین مدل هاش بهترین رو بگیری فقط و فقط باید بهت یگم که سری A رو باید بگیری که البته فعلا این مدل جدیدش هنوز نیومده البته مدل قدیمی سری A ممکنه گیرت بیاد ولی بدرد نمی خوره نخر. اگر هم میخوای یه مدلی از سونی بخری که کیفیتش عالیه سری E بگیر من دارم خودم E 454 حرف نداره واقعا صداش عالیه من چند وقت پیش گرفتمش 8 گیگ حافظه داره البته از چند وقت پیش به اینور مدل جدیدترش هم اومده(E 460). سونی یه مدل دیگه هم داره سری b هست جدیدترین مدل این سری در بازار ایران B 160 هستش. سری بی سونی هم صداش قابل قبوله و بسیار جمع و جوره و قیمتش بین 80 تا 110 هزار تومنه موجود در حافظه 2 و 4 گیگابایت هست. خلاصه بهت بگم سونی بگیر خیلی عالیه من خودم سالهاست با سونی دارم لذت میبرم. موفق باشی ...

Last edited:

Prostreet

Registered User
لایک‌ها
43
خیلی ممنون دوست من ;)

خواهش می کنم دوست عزیز :rolleyes: حقیقتش من نردیک به 5 ساله تو کار خرید پلیر هستم یه مشت پول هم هدر دادم و هزار مدل پلیر رو هم خریداری کردم و کلی ضرر مالی کردم :wacko: کلی هم تجربه نسیبم شد تو این راه ... من دوست دارم هر تجربه ای که کسب کردم تمام و کمال در اختیار شما و دیگر دوستان قرار بدم . :D
فقط همین رو بگم که راجب مارک سونی که گفتم بهت عالیه دلیل دارم و اون اینه : سونی از سه تکنولوژی بهبود صدا در پلیرهاش استفاده میکنه :
1 - Clear bass tecnologhy : این تکنولوژی یک باس بی نظیر و شفاف و پاک رو به موسیقی در حال پخش میده .
2 - Clear streo tecnologhy : این تکنولوژی نقش بسزایی در بالا بردن کیفیت صدا داره و سونی بیشتر محبوبیت صداش به خاطر این تکنولوژیه. اگه بخوام ساده بگم درباره این تکنولوژی اینه که این تکنولوژی خاص از مخلوط شدن صدای سمت چپ ( Left line ) و صدای سمت راست ( Right line ) جلوگیری می کنه و این باعث میشه که وقتی هدفون رو در گوشتون میگذارید و موسیقی گوش میدید احساس می کنید که موسیقی رو دارید زنده ( Live ) گوش میدید و احساس می کنید در همان لحظه در محل کنسرت هستید و این خیلی برای شما جذاب خواهد بود.
3 - Dsee tecnologhy : این تکنولوژی فرکانس های صدا رو تقویت میکنه و باعث میشه صدا قوی و واضح شنیده بشه. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
-

Last Chance

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تکنولوژی srs wow hd آیریور هم فوق العاده ـس .

LastChance

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بالا