برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی راجب fifa 18 xbox360

amirsonic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام لطفا راهنمایی کنین . من یه ورژن از fifa 18 رو خریدم روش زده بود برنر مکس که بعد چک کردم با نرم افزار فهمیدم نیست . کریر رو که شروع میکنی ازت میخواد سیو بسازی استارتو که میرنم سیوو بسازه ارور failed to authorize disk میده بعد کنسول خاموشی روشن میشه یکی دوبارم همون اول نشد یه ذره کریر جلو رفتم میخواستم سیو کنم باز همین میشه . یبارم ارور disk is unreadable داد و یبارم قبل شروع بازی تو کریر اون ارورو قبلی رو داد . اون رو پس دادم شرکتیشو خریدم اون واقعا برنر مکسه ولی بازم همون مشکلو دارم سیو فیفا رو قبل استفاده از جدیده پاک کردم حتی رو فلشم امتحان کردم پروفایل جدیدم ساختن کشا رم پاک کردم بازم همون مشکل ! الان نمیدونم مشکل از سی دیه یا ایکس باکس . فیفا 17 امتحان کردم جواب میداد . یدفم دوتا بازیو امتحان کردم شروع به لود بازی میکرد صدا لود میرفت بعد برمیگشت تو ایکس باکس هوم که با یه خاموش روشن حل شد اون مشکل !
سیو های فیفا 18 هم هردفعه که خاموش روشن میشه کنسول corrupted میشن .
یه چیزی که خودم بهش مشکوکم اینه که با اون دیکس غیر برنر مکسه به لایو وصل شدم یازده مگ اپدیت دانلود کرد ولی فایل های فیفا رو چند بار بعد اون کلا پاک کردم . خلاصه یکی راهنمایی کنه ممنون میشم :general510:

بالا