برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی | راه اندازی فروشگاه شال و روسری زنانه

mantramode

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
دوستان دنبال راه اندازی فروشگاه شال و روسری زنانه تو یکی از شهرهای نزدیک اطراف مشهد هستم.

فع با پیج های اینستا و تلگرام و چک کردم و سوال پرسیدم.
کسی راهنمایی نکرد.

امیدوارم دوستان اگر اطلاعات درست و ملموسی دارن دریغ نکنند و اشتراک بزارن.

Amin_TM

Registered User
لایک‌ها
122
سلام.
دوستان دنبال راه اندازی فروشگاه شال و روسری زنانه تو یکی از شهرهای نزدیک اطراف مشهد هستم.

کسی راهنمایی نکرد.

سلام
دوست عزیز پوشاک وضعیت مشخصی نداره و بیشتر به خود شما، تبلیغات، برندینگ و ... بستگی داره
فروش شال و روسری سود 100 تا 150 درصدی و اگه منطقه مرفه نشین باشه سود بالاتری داره
من فروشگاههایی داشتم که موفق بودند و فروشگاههایی داشتم که ورشکست شدند
همه چیز به خودتون بستگی داره و سرمایه و صبر

zilyzal

Registered User
لایک‌ها
27
سلام.

کسی راهنمایی نکرد.

شما یه تاپیک دیگه واسه یه شغل دیگه هم زدید اگه بازاری نیستید و تجربه ندارید نظر منو میخواید به هیچ وجه مغازه باز نکنید اول یجا چند ماه کار کنید تجربه بدست بیارید توی شغلی که میخواید بزنید بعد به فکرش باشید
هیچکسی هم نمیتونه کمکتون کنه ما تو پاساز چند ساله مغازه داریم و فروشمون رو داریم یه مغازه طرف مقابل توی همون پاساژ و همون طبقه باز کردیم همون شغل همون مدل جنس اونور ورشکست کردیم اینور فروش داشتیم بازار همه چیزش ریسکه اگه تجربه ندارید پیشنهاد میکنم یک جا کار کنید حداقل با اصول کار و سلیقه مشتری ها آشنایی پیدا کنید
حقیقتا تو بازار هیچکس نمیتونه دقیق شمارو راهنمایی کنه یکی سود 30 درصدی میگیره یکی 200 درصدی هرکسی یجور جنسشو تهیه میکنه و به روش خودش فروش میکنه و سعی میکنه توی مسیری که خودش میره پیشرفت کنه و فروششو بالا ببره
اگه درمورد موضوع خاصی سوال دارید بگید من تا جایی که بتونم و توی صنف کاری ما باشه راهنماییتون میکنم اما انتظار نداشته باشید کسی بهتون بگه چکار کنید که مغازه بزنید و سود دهی داشته باشید چون هیچکس نمیدونه و بازار کلا غیرقابل پیش بینیه توی هر شغل و منطقه و جنسی یجور فروش میکنید.

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
سلام.

کسی راهنمایی نکرد.

گرامی قدرت ریسک داشته باشین
ی مدت پیش کسی ک این کاره هست کار کرده باشین
روسری و شال ب تنهایی سودی نداره
مانتو هم بریزین
مکان مغازه مهمه پا خور داشته باشه اگ از خودتون باشه ک عالیه
تنوع جنس و تبلیغات در مجازی و سطح شهر تو جذب مشتری موثره همینطور فروشنده های خانمی ک به خریدار راهنمایی بدن🌷🌷
نظرات دوستان قبلی هم محترم

mantramode

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مرسی از راهنمایی دوستان که تجربه شون رو به اشتراک گذاشتن.

بنده کارمند هستم.

قبلا رفتم تو کار تحریر و بعد از یک سال و نیم موفق شدم و عالی بود کسب و کارم.

گسترش دادم و درآمد و سود عالی شد.

اما به دلیل انتقالی کلا واگذار کردم و خریدار بعد من هم که شاگردم بود خیلی راضی بود و هست.

این فروشگاه رو برای همسرم راه اندازی میکنم.

بین لباس زیر و روسری و شال شک داشتم و تحقیق کردم و روسری و شال از یه سری ابعاد بهتر و کم دردسرتر هست.

کارمند دولت هستم و امکان کار کردن برای شخص دیگه ای رو ندارم.

مراکز خرید و تحقیق کدم و بعضی مکان ها رو با قیمت های مختلف و کیفیت های مختلف پیدا کردم.

همسرم یگه یه مدت تو خونه و با اینستا و تبلیغات در اینستا و تگرام فروش داشته باشیم تا ببینیم شرایط چطور پیش میره و اجناس و کشش و تقاضای محصوالات دست مون بیاد.

zilyzal

Registered User
لایک‌ها
27
سلام
مرسی از راهنمایی دوستان که تجربه شون رو به اشتراک گذاشتن.

بنده کارمند هستم.

قبلا رفتم تو کار تحریر و بعد از یک سال و نیم موفق شدم و عالی بود کسب و کارم.

گسترش دادم و درآمد و سود عالی شد.

اما به دلیل انتقالی کلا واگذار کردم و خریدار بعد من هم که شاگردم بود خیلی راضی بود و هست.

این فروشگاه رو برای همسرم راه اندازی میکنم.

بین لباس زیر و روسری و شال شک داشتم و تحقیق کردم و روسری و شال از یه سری ابعاد بهتر و کم دردسرتر هست.

کارمند دولت هستم و امکان کار کردن برای شخص دیگه ای رو ندارم.

مراکز خرید و تحقیق کدم و بعضی مکان ها رو با قیمت های مختلف و کیفیت های مختلف پیدا کردم.

همسرم یگه یه مدت تو خونه و با اینستا و تبلیغات در اینستا و تگرام فروش داشته باشیم تا ببینیم شرایط چطور پیش میره و اجناس و کشش و تقاضای محصوالات دست مون بیاد.
من تنها پیشنهادی که میتونم بهتون کنم اینه که قبل از مغازه باز کردن خوب بررسی کنید و اطلاعاتتون رو بالا ببرید این کار با کار تحریر فرق میکنه به شخصه نظرم اینه که اگه کسی میخواد وارد بازار بشه قبلش حتما لازمه چند ماه پیش کسی کار کنه تا تجربیات اولیه اون شغل رو یاد بگیره کارمند های خیلی زیادی هم دیدم که مغازه باز کردن و بعد از مدتی جمع کردن خرید اولیه جنس و عوض شدن فصل و اینجور چیزارم در نظر داشته باشید و فکر نکنید هر جنسی که میارید حتما فروش میره خیلی از جنسا بنجل هستن حتی زیر قیمت خرید هم به سختی فروش میرن یه سری جنسا هم چند برابر قیمت ممکنه فروش برن
البته ریسک شروع کارتون بستگی به حجم کاری که میخواید شروع کنید هم داره مغازه باز کردن تو طبقات پاساژ یا جاهایی که اجارشون کمه ریسک کمتری داره و سرمایه اولیه کمتری هم میخواد ولی خب سود کمتری هم داره
ضمنا ظرفیت و شرایط جایی که میخواید باز کنید و مغازه های اطرافتون رو حتما درنظر داشته باشید و هیچوقت سعی نکنید با کله گنده ها رقابت کنید من خودم تولید کننده هستم یه مثال براتون بزنم مدلی که قیمت پخشش 135 بود از تولیدی تهران برای من صد تومن دراومده بود ینی اگه کسی بیاد کنارم بخواد رقابت کنه میتونم زیر قیمت خرید اون بفروشم و باز هم یذره سود داشته باشه برام
و درآخر هم لطفا مثل خیلی از افراد ناشی که میان تو بازار و مثلا از 100 میلیون سرمایه ای که دارن 70 میلیونشو خرج دکور میکنن نباشید جدیدا خیلیارو میبینم با سرمایه کم وارد بازار میشن و اکثر سرمایشونو خرج دکور میکنن واسه همین خواستم این موردو اینجا ذکر کنم. اگه بودجتون محدوده برای دکور در حد کم هزینه کنید تهیه جنس خوب و تکمیل بودن اجناس خیلی مهمتره تا دکور خوب داشتن من برج 12 فقط 180 میلیون خرج تهیه جنس کردم ولی هنوزم حاضر نیستم ده تومن خرج دکور کنم که یه ویترین درست درمون داشته باشیم دکور مغازه به حدی داغونه که خودمونم قبول داریم اما بازم تهیه جنس برامون اولویتش بالاتره یه سری جاهارو میبینم تازه باز کردن دکور لاکچری زدن بعد پولی واسه تهیه جنس براشون نمونده و چند تا دونه مدل آوردن که از نظر من اشتباه محضه
درمورد فروش اینترنتی هم بیشتر فکر کنید اون یه مقوله جدا هست که شرایط و سرمایه گذاری خاص خودش رو میطلبه کار هرکسی نیست اگه میخواید مغازه باز کنید اصلا رو فروش اینترنتی حساب باز نکنید اگر اطلاعات کافی و سرمایه لازمش رو ندارید
ادیت: اینم اضافه کنم شغل ما پوشاک بچگانه هست مثالی که بالا زدم هم قیمت بلوز دامن بود.

Broken Heart

Registered User
لایک‌ها
122
سلام دوست عزیز
با توجه به مسائلی که توی تاپیک ذکر شده میتونم یه پیشنهاد بهتون بدم.
تقریبا 3-4 ماه پیش برادرم رفت تهران و نمایندگی یکی از فروشگاه های شال و روسری رو گرفت. هزینه تبلیغات و فیلمبرداری و ... همه به عهده اونا بود و الان بعد از گذشت این مدت شعبه دوم هم توی شهرمون داره افتتاح میکنه.
به شدت راضیه و فروشگاه مدنظر هم قیمت های خیلی خیلی پایین و رقابتی داره که باعث میشه هرکسی با هر توان مالی بتونه خرید کنه.
تمایل داشتید بفرمایید من جزئیات توی پی وی بهتون بگم

mantramode

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تنها پیشنهادی که میتونم بهتون کنم اینه که قبل از مغازه باز کردن خوب بررسی کنید و اطلاعاتتون رو بالا ببرید این کار با کار تحریر فرق میکنه به شخصه نظرم اینه که اگه کسی میخواد وارد بازار بشه قبلش حتما لازمه چند ماه پیش کسی کار کنه تا تجربیات اولیه اون شغل رو یاد بگیره کارمند های خیلی زیادی هم دیدم که مغازه باز کردن و بعد از مدتی جمع کردن خرید اولیه جنس و عوض شدن فصل و اینجور چیزارم در نظر داشته باشید و فکر نکنید هر جنسی که میارید حتما فروش میره خیلی از جنسا بنجل هستن حتی زیر قیمت خرید هم به سختی فروش میرن یه سری جنسا هم چند برابر قیمت ممکنه فروش برن
البته ریسک شروع کارتون بستگی به حجم کاری که میخواید شروع کنید هم داره مغازه باز کردن تو طبقات پاساژ یا جاهایی که اجارشون کمه ریسک کمتری داره و سرمایه اولیه کمتری هم میخواد ولی خب سود کمتری هم داره
ضمنا ظرفیت و شرایط جایی که میخواید باز کنید و مغازه های اطرافتون رو حتما درنظر داشته باشید و هیچوقت سعی نکنید با کله گنده ها رقابت کنید من خودم تولید کننده هستم یه مثال براتون بزنم مدلی که قیمت پخشش 135 بود از تولیدی تهران برای من صد تومن دراومده بود ینی اگه کسی بیاد کنارم بخواد رقابت کنه میتونم زیر قیمت خرید اون بفروشم و باز هم یذره سود داشته باشه برام
و درآخر هم لطفا مثل خیلی از افراد ناشی که میان تو بازار و مثلا از 100 میلیون سرمایه ای که دارن 70 میلیونشو خرج دکور میکنن نباشید جدیدا خیلیارو میبینم با سرمایه کم وارد بازار میشن و اکثر سرمایشونو خرج دکور میکنن واسه همین خواستم این موردو اینجا ذکر کنم. اگه بودجتون محدوده برای دکور در حد کم هزینه کنید تهیه جنس خوب و تکمیل بودن اجناس خیلی مهمتره تا دکور خوب داشتن من برج 12 فقط 180 میلیون خرج تهیه جنس کردم ولی هنوزم حاضر نیستم ده تومن خرج دکور کنم که یه ویترین درست درمون داشته باشیم دکور مغازه به حدی داغونه که خودمونم قبول داریم اما بازم تهیه جنس برامون اولویتش بالاتره یه سری جاهارو میبینم تازه باز کردن دکور لاکچری زدن بعد پولی واسه تهیه جنس براشون نمونده و چند تا دونه مدل آوردن که از نظر من اشتباه محضه
درمورد فروش اینترنتی هم بیشتر فکر کنید اون یه مقوله جدا هست که شرایط و سرمایه گذاری خاص خودش رو میطلبه کار هرکسی نیست اگه میخواید مغازه باز کنید اصلا رو فروش اینترنتی حساب باز نکنید اگر اطلاعات کافی و سرمایه لازمش رو ندارید
ادیت: اینم اضافه کنم شغل ما پوشاک بچگانه هست مثالی که بالا زدم هم قیمت بلوز دامن بود.
سلام.
دمتون گرم
انقد جامع و کامل توضیح دادین.
خیلی خیلی خیلی ممنونم.
نمی‌دونم چطوری تشکر کنم ازتون.
سپاس

mantramode

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
با توجه به مسائلی که توی تاپیک ذکر شده میتونم یه پیشنهاد بهتون بدم.
تقریبا 3-4 ماه پیش برادرم رفت تهران و نمایندگی یکی از فروشگاه های شال و روسری رو گرفت. هزینه تبلیغات و فیلمبرداری و ... همه به عهده اونا بود و الان بعد از گذشت این مدت شعبه دوم هم توی شهرمون داره افتتاح میکنه.
به شدت راضیه و فروشگاه مدنظر هم قیمت های خیلی خیلی پایین و رقابتی داره که باعث میشه هرکسی با هر توان مالی بتونه خرید کنه.
تمایل داشتید بفرمایید من جزئیات توی پی وی بهتون بگم
سلاماره با مدیرشون آقای پدرام صحبت کردم
اما بنا به دلایلی نمیخوام و نمیشه باهاشون همکاری داشته باشم.
مرسی از راهنمایی تون و زمانی ک گذاشتید

سپاااس

بالا