• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راهنمایی راه اندازی مغازه مواد شوینده

sokoot67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تصمیم دارم یک مغازه تخصصی فروش مواد شوینده و بهداشتی بزنم در محله به صورت خرده فروشی در فاز اول
در فاز دوم به صورت فروش اینترنتی در شهر
در فاز سوم فروش عمده

در مورد فاز اول راه اندازی همچین مغازه نهایت در ابعاد 12 متری

1- چه مقدار سرمایه می خواد ؟ ( تعداد اجناس هر محصول یک کارتون یا دو کارتون فوقش برای استارت کار)

2- از کجا شروع کنم؟

3- مجوز می خواد ؟ از کجا بگیرم؟

4- برای شروع و تبلیغات کار به اسم ارزان فروشی شروع کنم ؟

5- کلا این کار سودی داره؟

6- من هیچ سرمایه ای ندارم و به این نتیجه رسیدم بخوام بشینم منتظر سرمایه دار شدن هیچ وقت نمیشم حالا سوالم چجوری و با چه اصولی شروع کنم و پول چطور جور کنم و چه اصولی داشته باشم که زمین نخورم ؟؟؟؟ خیلی این سوال جوابش برام مهمه

ممنون میشم راهنمایی کنید اساتید عزیز

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
از پایه شروع کن

hexman

Registered User
لایک‌ها
772
قضیه اینه که شما یی که میخوای از هر مدل جنس یکی دو کارتون بخری مشلما نمیتونی ارزان فروشی کنی الان تو هر محله ای حداقل یه شعبه از فروشگاههای زنجیره ای مانند جامبو یا هایپر دنیز یا کوروش و.. هست و اینها روی اجناسشون تخفیف های خیلی خوبی میدن.. شما با چه راهکاری میخواهید تو ارزان فروشی با اینها رقابت کنید؟

sokoot67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 15 تومن سرمایه دارم
کلا صحبت های من رو نشنیده بگیرید چکار کنم که بتونم رقابت ایجاد کنم چون تو محله دقیقا دو تا مغاز مواد شوینده هست که به اسم ارزان فروش هستن ولی نیستن و قیمت هاشون از سوپر مارکت هم بیشتره

چکار کنم که بتونم رقابت ایجاد کنم ؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
من 15 تومن سرمایه دارم
کلا صحبت های من رو نشنیده بگیرید چکار کنم که بتونم رقابت ایجاد کنم چون تو محله دقیقا دو تا مغاز مواد شوینده هست که به اسم ارزان فروش هستن ولی نیستن و قیمت هاشون از سوپر مارکت هم بیشتره

چکار کنم که بتونم رقابت ایجاد کنم ؟؟؟؟؟؟؟

ممنون
سلام
اولا باید تنوع جنس داشته باشی.
با مشتری خوش برخورد باش.
اوایل که به این کار میزنی اگر مشتری اومد و جنس یا برندی خواست که شما نداشتی، پشت گوش ننداز و روی یک کاغذ یادداشت کن و اونو تهیه کن.
دکور شیک بزن.
نگران سرمایه نباش، چون ویزیتور شرکتها که میان درب مغازت ،با چک هم بهت جنس میدن.
از جنست تعریف کن.
اوایل کار دنبال سود نباش و با قیمت پایینتر بده تا مشتری جذب کنی.
اگر پایین شهر هستی،سعی کن جنس ارزون بیاری و اگه بالای شهر هستی،سعی کن جنس لوکس و برند خارجی بیاری.
مغازه شما در حاشیه است یا کوچه؟کدوم شهر؟چقدر اجاره میدی؟
موفق باشی

بالا