برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی ساخت شوکر

batman2000

Registered User
لایک‌ها
74
دوستان متخصص برای ساخت شوکر لطفا نظرات خودشان را اینجا اعلام کنند
راهنمایی خاصی هم یا اگر قبلا ساختن تجربیاتشان بگذارند ممنون میشوم

rozmad

Registered User
لایک‌ها
308
توی اون تاپیک هم گفتم جندتایی تا حالا ساختم که دوستان راضی بودن
توی چه مایه ایی میخواهی یعنی از لحاظ قدرت و آیا میخواهی خودت بسازی یا برات بسازم ؟؟

batman2000

Registered User
لایک‌ها
74
سلام
یه چیزی میخوام خیلی جمع و جور و کوچیک با توانی بیشتر از مدلهای رایج در بازار

خودم که زیاد سررشته ندارم اگر مراحل ساخت را به صورت مرحله به مرحله در سایت بگذارید که دوستان هم استفاده کنند فکر کنم خوب خواهد بود و البته یدونه هم برام خودتان بسازید

ioncube

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81
دادا rozmad ،س هزینه ساخت یه ویوفایندر با خروجی اچ دی ام آی
+
شوکر چنده؟

+
لطفا شوکریو آموزش بدین که طرفو نکشه ولی به شدّت پرتش کنه!!!!!!
+
بتونه 2 الی 3 بار هم تو هر بار شارژ ازش استفاده کرد!!

amir13900

Registered User
لایک‌ها
94
+
شوکر چنده؟

+
+

داش مگه ميخاي با لشكر بجنگيــ هر دفعه 2 تا 3 بار؟!

معموليش دو رقميــ ازش ميشه استفاده كرد تازه اونمــ شوكراي معموليــ..غيرمعموليشــ‌كه ولت و قدرت نگهداري شارژ بيشتري رو داره...

rozmad

Registered User
لایک‌ها
308
+
شوکر چنده؟

+
+

خداوکیلی پستها رو نمیخونی ؟؟؟؟؟
راجع به hdmi توضیح دادم که
bl2.gif

یدونه فایندر با ورودی ویدئو حدود 50 - 60 میتونم براتون جمع کنم

شوکر هم شاید حدود 60 - 70 بشه بستگی به توانش داره

2 - 3 بار که سهله اونهایی که قبلا ساختم یه نیم ساعتی ممتد کار میکردند

ioncube

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81
خداوکیلی پستها رو نمیخونی ؟؟؟؟؟
راجع به hdmi توضیح دادم که
bl2.gif

یدونه فایندر با ورودی ویدئو حدود 50 - 60 میتونم براتون جمع کنم

شوکر هم شاید حدود 60 - 70 بشه بستگی به توانش داره

2 - 3 بار که سهله اونهایی که قبلا ساختم یه نیم ساعتی ممتد کار میکردند

به جان خودم پستا رو میخونم!!!
خودت بخون،اصلا قیمتو نگفتی،فقط یه بار گفتی فایند 40ت!خوب من با خروجی اچ دی ام ای میخواستم ببینم چقدر میشه!!!
+
داش مگه ميخاي با لشكر بجنگيــ هر دفعه 2 تا 3 بار؟!
ببخشید شما فقط با یه نفر در آن واحد درگیر میشی؟

rozmad

Registered User
لایک‌ها
308
به جان خودم پستا رو میخونم!!!
خودت بخون،اصلا قیمتو نگفتی،فقط یه بار گفتی فایند 40ت!خوب من با خروجی اچ دی ام ای میخواستم ببینم چقدر میشه!!!
+

ببخشید شما فقط با یه نفر در آن واحد درگیر میشی؟

quote_icon.png
نوشته اصلی توسط ioncube
sadsmiley.gif
hmmsmiley02.gif

خوب من این برنامه رو باید روی یک چیزی بریزم تا انجام بشه،توی ام پی 4 که نمیتونم این برنامه رو بریزم!
+
قرار بود یه قیمت هم بدین از وسایل لازم+درایوری که پورت اچ دی ام آی رو ساپورت کنه
اگه ویوفایندری هم دارین که رنگی باشه قیمتشو لطف کنین
قربونت اوندستگاهی که شما میخواهی چشم رو ردیابی کنی بحث جدای از این دستگاه است این فایندر رو بنا به نیاز استارتر من سر هم کردم برای اون وسله ای که شما برای ردیابی چشم میخواهی لطفا یه تاپیک جدا بزن چون من هم دارم این وسطه گیج میشم

- اون برد درایور قیمتش بستگی به نوع فایندر داره مثلا برای این فایندری که من استفاده کردم همنطور که دیدید و گفتم که جالب بود و فقط با تغییرات در مدار خودش تونستم راه اندازی کنم و نیازی به مدار اضافه ای نداشت البته اگر هم لازم شود بیش از 20 30 تومان نخواهد بود
خود فایندر هم نهایتا 20 - 30 تومان قیمت دارد
اما به لحاظ فیزیکی فایندر ها به لحاظ سایز کوچک hd را ساپورت نمیکنند و نهایتا شما می توانید ورودی ویدئو برای آن تعبیه کنید
رنگی هم به لحاظ مشکلات راه اندازی و هم به لحاظ کیفیت خیلی پایین تصویر نسبت به سیاه و سفید هیچ ارزشی ندارد ولی از لحاظ قیمتی نباید بیش از 60 - 70 تومان باشد

پست شماره 58 http://forum.persiantools.com/t413367-page4.html#post7462189

هم راجع به قیمت و هم راجع به hd توضیح دادم

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
تو ECA چندین بار در این مورد بحث شد و کارهای جالبی بچه ها انجام دادن
الان لینکاشو پیدا نمیکنم ولی خودتون سرچ کنی پیدا میکنید

rozmad

Registered User
لایک‌ها
308
تو ECA چندین بار در این مورد بحث شد و کارهای جالبی بچه ها انجام دادن
الان لینکاشو پیدا نمیکنم ولی خودتون سرچ کنی پیدا میکنید

اونایی که توی eca هست برای خودمه اونجا هم من هستم در خدمتتون

batman2000

Registered User
لایک‌ها
74
خیلی عالی و مفید هستش این پست
برادر انشاله کی شروع میکنید به آموزش

mojtabamir

Registered User
لایک‌ها
30
من متوجه بحث اينجا نشدم

اين كه ميگيد يكي رو بكشه يا نكشه يا...!!!؟
هيچ سيستم هوشمندي هنوز تو اين حوزه ساخته نشده بر مبناي رسانايي بدن هركس ميزان چربي ، سن، نوع قلب و سيستم عصبي و...قاعدتا نوع رفتار بدن هر كس متفاوت هست. و ما اينجا فقط دانش خيلي اندك و بيشتر هم تجربي تو اين حوزه داريم...و كسايي كه ادعايي دارند تو اين حوزه با اين دانش مطمئنا با جون آدما دارن بازي ميكنند دوست عزيز

اگر هم بحث خريد و فروش يك محصول هست و كسي ادعايي داره خوب جاش تو بازاچه هست نه اينجا

اما اگر ميخوايد سيستمي رو بررسي يا آموزش بديد كه بدرد ديگران هم بخوره ، اين با چيزي كه اينجا هست كاملا متفاوته...

ioncube

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81
من متوجه بحث اينجا نشدم

اين كه ميگيد يكي رو بكشه يا نكشه يا...!!!؟
هيچ سيستم هوشمندي هنوز تو اين حوزه ساخته نشده بر مبناي رسانايي بدن هركس ميزان چربي ، سن، نوع قلب و سيستم عصبي و...قاعدتا نوع رفتار بدن هر كس متفاوت هست. و ما اينجا فقط دانش خيلي اندك و بيشتر هم تجربي تو اين حوزه داريم...و كسايي كه ادعايي دارند تو اين حوزه با اين دانش مطمئنا با جون آدما دارن بازي ميكنند دوست عزيز

اگر هم بحث خريد و فروش يك محصول هست و كسي ادعايي داره خوب جاش تو بازاچه هست نه اينجا

اما اگر ميخوايد سيستمي رو بررسي يا آموزش بديد كه بدرد ديگران هم بخوره ، اين با چيزي كه اينجا هست كاملا متفاوته...

چرا همه.ی نیویوزر ها جدیدا درس اخلاق میدن؟

mojtabamir

Registered User
لایک‌ها
30
نه دوست عزيز، عذرخواهي ميكنم، موضوع درس اخلاق نيست و مخاطبم هم كلي بود...شما يك سرچ كوچيك تو زمينه كويل تسلا بزن هزاران نمونه توش هست ولي كسي نميگه اين برا شوكر هست...يا مثلا تو زمينه پلاسما يا حتي همين افزاينده هايي كه تو بعضي crt ها هست...

اينكه چرا تو كشور ما اين همه خلاء هست تو مهندسي...بخصوص الان كه همه مارو تحريم كردن....بعد مثلا يك چيزي مثل شوكر جذابيت پيدا ميكنه يا مثلا.........بجاي ساخت و طراحي و...
يا اينكه چرا مثلا بجاي تحليل سيستماتيك و علمي يك موضوع كه بدرد همه هم بخوره...و آروم آروم و استپ استپ به يك دانش برسيم..سريعا همه چيز رو بصورت يك كيت و آماده ميخوان كه سيماشو وصل كني و يك موجود سريع درست شه...آيا اين اسمش الكترونيك يا مهندسي هست؟
پس چه فرقي اينجا با بازارچه داره؟

rozmad

Registered User
لایک‌ها
308
نه دوست عزيز، عذرخواهي ميكنم، موضوع درس اخلاق نيست و مخاطبم هم كلي بود...شما يك سرچ كوچيك تو زمينه كويل تسلا بزن هزاران نمونه توش هست ولي كسي نميگه اين برا شوكر هست...يا مثلا تو زمينه پلاسما يا حتي همين افزاينده هايي كه تو بعضي crt ها هست...

اينكه چرا تو كشور ما اين همه خلاء هست تو مهندسي...بخصوص الان كه همه مارو تحريم كردن....بعد مثلا يك چيزي مثل شوكر جذابيت پيدا ميكنه يا مثلا.........بجاي ساخت و طراحي و...
يا اينكه چرا مثلا بجاي تحليل سيستماتيك و علمي يك موضوع كه بدرد همه هم بخوره...و آروم آروم و استپ استپ به يك دانش برسيم..سريعا همه چيز رو بصورت يك كيت و آماده ميخوان كه سيماشو وصل كني و يك موجود سريع درست شه...آيا اين اسمش الكترونيك يا مهندسي هست؟
پس چه فرقي اينجا با بازارچه داره؟

با اجازه دوستا و استارتر عزیز از اونجایی که قرار شد تاپیک را با کمک هم پیش ببریم به عنوان سهمی ناچیز به خودم این اجازه را میدهم که پاسخ دهم

دوست عزیز قراره در این تاپیم مراحل طراحی و ساخت یک وسیله الکترونیکی به صورت مرحله به مرحله آموزش داده شود تا مورد استفاده دوستان قرار گیرد و هیچ کالایی هم قرار نیست خرید و فروش شود در ضمن اینکه اصلا بحثی هنوز شروع نشده که شما داری راجه به اون قضاوت میکنی
لطفا برای افزایش پست دنبال راه های دیگری باشید

batman2000

Registered User
لایک‌ها
74
با اجازه دوستا و استارتر عزیز از اونجایی که قرار شد تاپیک را با کمک هم پیش ببریم به عنوان سهمی ناچیز به خودم این اجازه را میدهم که پاسخ دهم

دوست عزیز قراره در این تاپیم مراحل طراحی و ساخت یک وسیله الکترونیکی به صورت مرحله به مرحله آموزش داده شود تا مورد استفاده دوستان قرار گیرد و هیچ کالایی هم قرار نیست خرید و فروش شود در ضمن اینکه اصلا بحثی هنوز شروع نشده که شما داری راجه به اون قضاوت میکنی
لطفا برای افزایش پست دنبال راه های دیگری باشید

خواهش میکنم شما صاحب اختیارید

بعضی از دوستان اهل عملند اون کار شما توی تاپیک دوربین دید در شما قابل تحسین بود که برای مشکل یکی از بچه ها وقت و هزینه گذاشتید و یک نمونه ساختید که بصورت عملی نشان دهید اما متاسفانه عده فقط روی منبر نشسته اند و نظر دادن بلد هستند

منتظر شروع کار از طرف شما هستیم

mojtabamir

Registered User
لایک‌ها
30
آقاي rozmad:
دوست عزيز اينجا آدمهايي خيلي قديمي با سواد هستند كه وقت ندارند يا پست خيلي كمي ميزارند ... اين دليل نميشه كه مثلا كسي در عرض چندماه 1000 پست بزاره يعني...بهتره!؟...واصلا ربطي به موضوع نداره..
من هم سالهاست تو اين انجمنم..هم تو اين زمينه سالها درس خوندم و هنوز هم ميخونم...و نياز به اين چيزا كه فرموديد ندارم...آخه اين چه كلاميست ميفرماييد!!؟
شما ميفرماييد مرحله به مرحله...وبحثي هم شروع نشده!!!...والا دوصفحه از موضوع رد شده...مرحله اول همين چيزي بود كه عرض كردم...كلمه شوكر چون با جان انسان در تماسه پس علوم ديگر هم درش دخيل هست و نبايد من و شمايي كه فقط يك زمينه كار كرديم بيايم دربارش صحبت كنيم...

و اين فاجعست كه براي يك فروم و مهندسي يك كشور كه جذابترين قسمت ها اين روزها همين مثلا شوكر و..درحالي كه در دنيا نگاهي ديگري هست

بهرحال من هم از استارتر عذرخواهي ميكنم... احساس ميكردم اين موضوع مهم مياد..وبرخلاف تصور شما كاملا مرتبط با موضوع هست
ببينيد دوست عزيز شما مطرح كرديد كسايي كه تو اين حوزه كار كردند...تجربياتشون رو بزارند ، خوب من هم علما و تجربي بهتون عرض ميكنم...چون شما فرموديد زياد سررشته نداريد ، پس اين كار خطرناك هست و ميدونيد تنها چند ميلي آمپر ميتونه يك قلب رو از كار بندازه...و عرض كردم اين يك وسيله است تركيبي از چند علوم...يعني فقط اين نيست كه شما يك افزاينده ولتاژ كه با يك كويل و يك اسيلاتور ساده بسازيد...بلكه اين مجموعه ،يك سيستم هست ،يك موجود بنام انسان هم در طرف ديگرش هست...
بنابراين ما اينجا يك چشمك زن نميسازيم...درنتيجه بايد اصول رو قدم به قدم رعايت كنيم...گوشزد كنيم....سپس به ريز اين برسيم كه حالا فركانس اسيلاتورمون اين باشه بهتره ، فلايبك باشه افزاينده بهتره يا از فريت استفاده كنيم يا نكنيم.. يا مصرف توان در اين حالت كمتر هست..

Last edited:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
من یکی میخوام که از فاصله دو متری بشه طرف رو گذاشت رو ویبره . هزینه اش هم میدم ! کوچیک و جمع و جور باشه

بالا