برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی ساخت شوکر

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
سلام

چقدر خوشالم که میبینم همچین بحثی اینجا هست

دوستان چند سال پیش برای خودم ( از روی کنجکاوی ) یک شوکری ساختم که قطعاتش رو در یک خودکار سر هم کردم اما مشکل اصلی اون چکی بود که استفاده شده بود که بزرگ بود

قدرتش هم 75000 ولت با جریان فک کنم 0.3 میلی آمپر بود که وقتی میزدی به طرف تا یه رب از سر درد داش گریه میکرد :D

خواستم نقشه فیبرو و ... رو بزارم اینجا اما مشکل اینه که اون چک دیگه تو ایران پیدا نمیشه که یک چک آبی 1 به 30000 بود که خیلی عالی بود

خلاصه اینکه خودتون نسازید بهتره چون هزینه ساخت اون شکر من شده بود 18 هزار تومن که بیرون آمادشو البته 50000 ولت رو میدادن 29 تومن :D

بخرید بهتره تا درست کنید

الته برای کسایی که رشتشون الکترونیک هست مثل من هم کنجکاون عالی هست و یه تجربه شیرین در حد ساخت واکی تاکی رو به آدم میده :D

esam war

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستای عزیز دنبالش نرید قانونش خیلی سفتو سخت شده من یه شب رفتم خونه رفیقم واس اطمینان شوکرمم بردم ساعتای یک برگشتم ماشین نبود رفیقم با موتور رسوندم . گرفتنمون دادگاهیم کردن 2 ماهه درگیرشم با ضمانت بیرونم
به جا این کار یکی زد تو گوشت بگو معذرت میخوامو راه خودتو برو بهتره به دد سرشو شیش ماهش نمی ارزه

9372

Registered User
لایک‌ها
224
دوستای عزیز دنبالش نرید قانونش خیلی سفتو سخت شده من یه شب رفتم خونه رفیقم واس اطمینان شوکرمم بردم ساعتای یک برگشتم ماشین نبود رفیقم با موتور رسوندم . گرفتنمون دادگاهیم کردن 2 ماهه درگیرشم با ضمانت بیرونم
به جا این کار یکی زد تو گوشت بگو معذرت میخوامو راه خودتو برو بهتره به دد سرشو شیش ماهش نمی ارزه
عجب مملکتیه آدم حق دفاع کردن از خودشو نداره!
تازه اونهایی هم که بهشون مجوز میدن فقط باید تو محیط کاری شون ازش استفاده کنن جای دیگه حق ندارن!

Sent from my SGPT12 using Tapatalk 2

maziar1996

Registered User
لایک‌ها
8
گرفتن مجوز اونقدر اسون شده که هر همه میتونن بگیرن اگه کسی خواست پ خ بده تا راهنماییش کنم

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
میرفتی دانشگاه عمام صادق درس میخوندی میشدی مداح اهل بیت، شوکر که چیزی نیست بهت روولور و یوزی و بازوکا و موشک کروز و بمب هیدروژنی هم میدادن. هر وقت هم که کسی بهت چپ نگاه میکرد، میتونستی بزنی ابکشش کنی

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
دوستان شوکر من قدرتش کم شده..انگار بخواد نفسای اخرشو بکشه..نمیدونین چشه؟

torkian

Registered User
لایک‌ها
44
این شوکر که اینجا ساختید در انتها چند ولت و چند آمپر خروجی دارد ؟
ترانس مصرفی رو از بیرون نمیشه تهیه کرد ؟
اگه بخواهیم خودتون یکی درست میکنید برای ما ؟

maziar1996

Registered User
لایک‌ها
8
این شوکر که اینجا ساختید در انتها چند ولت و چند آمپر خروجی دارد ؟
ترانس مصرفی رو از بیرون نمیشه تهیه کرد ؟
اگه بخواهیم خودتون یکی درست میکنید برای ما ؟
حدود 2 کیلو ولت جریانش پایینه در حد چند میلی امپره
ترانس اش که بکلایت ال سی دی است و راحت گیر میاد

torkian

Registered User
لایک‌ها
44
حدود 2 کیلو ولت جریانش پایینه در حد چند میلی امپره
ترانس اش که بکلایت ال سی دی است و راحت گیر میاد
شما این قطعات رو میتونید برای من تهیه کنید ؟
چون جایی که من هستم منطقه قحطی قطعاته ، به یارو میگی ترانزیستور داری قیافش میشه : o_O بعضیا هم : :eek:
فکر کنم قطعات فروشی های اینجا همه شوکر ساز حرفه ای هستن تا یکی از قطعات رو میخوای سریع میگه ندارم
تهران رفتن هم برام سخته - هزینش هرچی بشه باهم حساب میکنیم :D

maziar1996

Registered User
لایک‌ها
8
دادا بخوای من برات میگیرم میفرستم
ولی خودم دارم روی شوکری کار میکنم که 10 برابر این قدرت داره اگه چند روز وایسی مدارش رو قرار میدم

torkian

Registered User
لایک‌ها
44
میدونی 10 برابر این رو بزنی به یارو میمیره
چون باید شوکر رو به جاهایی از بدن بزنی که ماهیچه دارن ( مثل رون پا ) ، یهو دسته دیگه میخوره به شکمی سینه ای جایی اونموقع هست که یارو دار فانی رو وداع میگه
حالا شما بگو شوکر شما رو بزنی به شکم چکارش میکنه طرفو ؟

maziar1996

Registered User
لایک‌ها
8
میدونی 10 برابر این رو بزنی به یارو میمیره
چون باید شوکر رو به جاهایی از بدن بزنی که ماهیچه دارن ( مثل رون پا ) ، یهو دسته دیگه میخوره به شکمی سینه ای جایی اونموقع هست که یارو دار فانی رو وداع میگه
حالا شما بگو شوکر شما رو بزنی به شکم چکارش میکنه طرفو ؟
خرکی یارو رو میلرزونه
فقط گردن هست که میکشه

torkian

Registered User
لایک‌ها
44
خرکی یارو رو میلرزونه
فقط گردن هست که میکشه
پس شما یه کاری کنید
قطعات اون شوکر ضعیفه رو اگر زحمتی نیست تهیه کنید بعد پخ بزنید برای هماهنگی
بعد شوکر خودتون رو هم که ساختید قطعات اون رو هم تهیه کنید اون رو هم میفرستید
چون دوتا شوکر میخام یکی برا خودم یکی برا دوستم اونی که ضعیفه رو میدم رفیقم بره دنبال نخود سیاه ... :p

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417

maziar1996

Registered User
لایک‌ها
8
به احتمال 99 درصد از ترانزیستورشه یا پل دیودش
ترانزیستور توی اون محفظه هست که سیاه رنگه و داخل رزین هست و هیچ کاری نمیشه کرد!! فک کنم مدل شوکرت type هست درسته ؟؟
بهترین و راحت ترین راه اینه یه ترانس خودت بپیچی با یه مدار بزاری که حتی از مدار این تاپیک هم ارزون تر در میاد و از شوکر خودت قوی تر میشه

بالا