منتخب بازارچه

راهنمایی و مشاوره

Mohamadreza1374

Registered User
امتیاز - 100%
4   0   0
سلام خدمت دوستان عزیز
ببخشید یک سوال داشتم ممنون میشم اگه هر کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه
بنده یک سیم کارت همراه اول اعتباری دارم که الآن 2 روزه قطع شده به صورت 2 طرفه، به 9990 زنگ زدم گفتن " قطع مدیریت خاص زدن"
میخواستم بدونم که این قطع مدیریت خاص معمولا به خاطر چه چیزهایی اتفاق می افته؟ ( آیا شکایت شده از این سیمکارت به خاطر مزاحمت قطع شده؟)
ممنون میشم هر کس که اطلاعات داره بهم کمک کنه

imanspeed

Registered User
امتیاز - 100%
310   0   0
ببین از کی شارژ همراه اول خریدی دزدی بوده فیشینگ داده بهت شکایت کردن پلیس فتا قطع کرده

Mohamadreza1374

Registered User
امتیاز - 100%
4   0   0
ببین از کی شارژ همراه اول خریدی دزدی بوده فیشینگ داده بهت شکایت کردن پلیس فتا قطع کرده
شما مطمئن هستید؟
به نظر خودم فکر نکنم مربوط به شارژ باشه، یه نفر گفت شاید مربوط به ارسال پیامک تبلیغاتی یا تماس خارجی داشتی یا شاید مربوط به شکایت باشه

Mohamadreza1374

Registered User
امتیاز - 100%
4   0   0
بهترین راه اینه که به خود 9990 بگی " قطع مدیریت خاص زدن" یعنی چی ؟
ودلیل قطعی چیه و الان برای رفع مسدودی چکار کنم
خودشون بهترین راهنمایی رو میکنند
داداش زنگ زدم گفتن برم امور مشترکین همراه اول در مخابرات مراجعه کنم، به امور مشترکین مراجعه کردم ولی اونجا هم گفتن ما اطلاعی نداریم که دلیل قطعی چی هست و گفتن برای بررسی، باید مدارک شناسایی بیاری و به تهران ارسال کنیم تا بفهمیمم موضوع چی هست
دوستان عزیز هر کس اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم بهم خبر بده

sajad71

Registered User
امتیاز - 100%
14   0   0
سلام خدمت دوستان عزیز
ببخشید یک سوال داشتم ممنون میشم اگه هر کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه
بنده یک سیم کارت همراه اول اعتباری دارم که الآن 2 روزه قطع شده به صورت 2 طرفه، به 9990 زنگ زدم گفتن " قطع مدیریت خاص زدن"
میخواستم بدونم که این قطع مدیریت خاص معمولا به خاطر چه چیزهایی اتفاق می افته؟ ( آیا شکایت شده از این سیمکارت به خاطر مزاحمت قطع شده؟)
ممنون میشم هر کس که اطلاعات داره بهم کمک کنه
سلام،به شبکه ماهواره ی زنگ زده ،واسه همین قطع مدیریت خاص خورده

pariseiran

Registered User
امتیاز - 99.5%
191   1   0
نترس بابا اینقدر سرشون شلوغه سر این چیزا بهت گیر نمیدن شما سیم بنداز دور یکی دیگه بخر به اسم خودت ندادن با کارت ملی یکی دیگه بگیر

بالا