• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راهنمایی و پیشنهاد در مورد واردات از امریکا

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
دوستان عزیز
من دنبال یه برند یا ... چیز دیگه از امریکا هستم که تو ایران خریدار خوبی داشته باشه نمایندگی نداشته باشه مطابق با قوانین کشور باشه .
کسی پیشنهادی داره مطرح کنه
مشکلی بابت ترخیص و خرید و ... ندارم .

diordior

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,432
خوب خرده فروشی بزنید با سود کم و از امازون و امثالهم خرید کنید
خرید کتابهای تخصصی دانشجوها هم خوبه
واردات دارو هم خوبه

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
خوب خرده فروشی بزنید با سود کم و از امازون و امثالهم خرید کنید
خرید کتابهای تخصصی دانشجوها هم خوبه
واردات دارو هم خوبه

از امازون و ... که همین الانم خرید میکنیم

diordior

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,432
اخه برند نمیتونید ککار کنید بخاطر همون تحریم و این چیزا

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
تقریبا 80 درصد اجناس موجود در آمریکا یا تو چین درصد میشه یا کشورهای دیگه یا اینکه مشابه اش را چین با همون کیفیت و قیمت نصف زده .فقط اجناسی مثل همین دارو ارزش واردات داره یا دستگاه های تکنولوژی بالا که وارداتش کار هر کسی نیست

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
تقریبا 80 درصد اجناس موجود در آمریکا یا تو چین درصد میشه یا کشورهای دیگه یا اینکه مشابه اش را چین با همون کیفیت و قیمت نصف زده .فقط اجناسی مثل همین دارو ارزش واردات داره یا دستگاه های تکنولوژی بالا که وارداتش کار هر کسی نیست

مثلا برند ساعت X رو که تولید خود امریکاست و جنس اصلش تو ایران بالای 10 میلیون داره فروش میره و ..... دارو های خاص ..... تجهیزات پزشکی و ...

عزیزان مشکل واردات و .. ندارم من نه مشکل خرید نه اوردن به ایران

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
اگر پولت زیاده و مشکل واردات و ترخیص نداری اتوموبیل امریکایی بیار! مطمئن باش فروش داره (وقتی پورشه و مازراتی اینجور توی ایران فروش داره مدلهای مختلف جنرال موتورز و فورد با قیمتهای خیلی کمتر و تنوع بیشتر محصول قطعا فروش خیلی بیشتری داره)

اما از نظر من چیزی که محصولات امریکاییش از نظر کیفیت هزار برابر بهتر از محصولات ایرانی هستند و فروش آنها هم قطعی هست داروست. دارو از امریکا بیار قطعا فروش میره دعای خیر خلق الله هم پشت سرت هست.

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
اگر پولت زیاده و مشکل واردات و ترخیص نداری اتوموبیل امریکایی بیار! مطمئن باش فروش داره (وقتی پورشه و مازراتی اینجور توی ایران فروش داره مدلهای مختلف جنرال موتورز و فورد با قیمتهای خیلی کمتر و تنوع بیشتر محصول قطعا فروش خیلی بیشتری داره)

اما از نظر من چیزی که محصولات امریکاییش از نظر کیفیت هزار برابر بهتر از محصولات ایرانی هستند و فروش آنها هم قطعی هست داروست. دارو از امریکا بیار قطعا فروش میره دعای خیر خلق الله هم پشت سرت هست.

پولم به واردات ماشین نمیکشه.
دارو هم باید بدونم چی الان تو ایران کم یابه یا با قیمت 10 برابر دارن تو پاچه ملت میکنن و ...

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
پولم به واردات ماشین نمیکشه.
دارو هم باید بدونم چی الان تو ایران کم یابه یا با قیمت 10 برابر دارن تو پاچه ملت میکنن و ...
یکی از دواروها با وضعیت مورد نظر شما «فیناستراید» هست . این دارو برای بیماری پروستات هست که مصرفش هم زیاده و الان حتی ایرانیش هم گیر نمیاد (سه روز پیش سه تا داروخانه سر زدم و یک بسته نتونستم برای بابام بگیرم) نوع هندیش با دوز پایین هست بسته ده تایی سه هزارتومان و نوع آمریکایی به گفته صاحب یکی از داروخانه های بزرگ شهرمون اگر گیر بیاد هر عدد 10-12 هزارتومان هست .
یا قرص دیگه «ادویل» یک داروی مسکن بدون نیاز به نسخه هست که امریکا توی فروشگاهها در بسته های بزرگ 50 و 100 تایی فروخته میشه (در واقع همون بروفن هست ولی تفاوت کیفیت بروفن ایرانی با ادویل کیلومتری هست) نوع کاناداییش توی بازار پیدا میشه (با همین مارک ادویل) ولی کیفیت امریکاییش را نداره
با چندنفر که سابقه مصرف داروی خارجی را دارند صحبت کنید با خیلی موارد مشابه مواجه میشید.

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
چیزی که برند باشه و نمایندگی نداشته باشه که نمیتونی بیاری. ماشین امریکایی که نمایندگی توی ایران نداشته باشه را اصلا نمیتونی ثبت سفارش بکنی.به فرض محال هم اگر بتونی بیاری چجوری پلاکش میکنی. ساعت برند و لوازم اینجوری هم مشمول استاندارد میشه.شاید چند تا دونه بعنوان هدیه بیاری ، اما برای واردات گستردش باید نمایندگی تاسیس کنی.
تجهیزات پزشکی هم که کلا من حرفی برای گفتن ندارم :D
البته داروی قاچاق در مقدار خیلی کم میتونی بیاری ، اما آوردن و پخش و فروشش جرمه.سودش خوبه ، اما یهو شوخی شوخی اعدامت میکنن

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
چیزی که برند باشه و نمایندگی نداشته باشه که نمیتونی بیاری. ماشین امریکایی که نمایندگی توی ایران نداشته باشه را اصلا نمیتونی ثبت سفارش بکنی.به فرض محال هم اگر بتونی بیاری چجوری پلاکش میکنی. ساعت برند و لوازم اینجوری هم مشمول استاندارد میشه.شاید چند تا دونه بعنوان هدیه بیاری ، اما برای واردات گستردش باید نمایندگی تاسیس کنی.
تجهیزات پزشکی هم که کلا من حرفی برای گفتن ندارم :D
البته داروی قاچاق در مقدار خیلی کم میتونی بیاری ، اما آوردن و پخش و فروشش جرمه.سودش خوبه ، اما یهو شوخی شوخی اعدامت میکنن

ماشین که گفتم توان مالی اجازه نمیده.
در مورد دارو هم اگه بیارم برا محدود هست
تجهیزات پزشکی برا چی حرفی نداری بگو استفاده کنیم

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
در مورد تجهیزات پزشکی @افتک!! حرف داره ..ولی زیر لفظی میخواد :D!

محصولات اپل به درد واردات نمیخوره ؟! یا پوشاک برند ...

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853

اگر کارت بازرگانی حقوقی داشته باشی میتونی با پیش فروش ماشین بیاری. البته ماشینش باید توی لیست سایت ثبت سفارش باشه. برای یسری از ماشینها واقعا سود داره

دارو ممنوعه. حتی با نسخه و برای استفاده شخصی هم کلی دردسر داره. مجازاتشم خیلی سنگینه و خیلی جدی هم هست.زیر سیبیلی رد نمیکنن

واردات تجهیزات پزشکی از اون اولش تا آخرش کثافتکاریه. ما نمایندگی لایکا بیو سیستم رو داریم ، اما هیچی وارد نمیکنیم. از بدو آوردنش باید رشوه بدی و این و اون رو بخری تا پخش و فروشش که باید توی دزدی آقایون شریک بشی تا بتونی کار کنی. سودش خوبه - هم خودش هم خدمات پس از فروشش- ، اما میزان کثافتی که میطلبه فراتر از حد تحمل منه :D
چیزهای بهزیستی و توانبخشی و از اینجور چیزها شاید بتونی بیاری که به مردم بفروشی. اما از فکر فروش به مراکز درمانی و بیمارستان بیا بیرون به نظر من.گوشی کاردیولوژی و اتوسکوپ و افتالموسکوپ دستی و از این چیزها هم بین پزشکا فروش میره. اما بازار اونجوری نداره که روش حساب کنی

دار

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
در مورد تجهیزات پزشکی @افتک!! حرف داره ..ولی زیر لفظی میخواد :D!

محصولات اپل به درد واردات نمیخوره ؟! یا پوشاک برند ...

حواسم نبود. زیرلفظی منو بریزید به حسابم لطفا :D
اپل تو ایران ارزونتر از امریکاست

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
اگه این دو مورد اجازه میده : هزینه های شیپینگ و همینطور نظارت بر محتوا موقع ورود (که به جفتش شک دارم) دنبال چیز های جالب و آنتیک آمریکایی هم میتونی باشی ، مجله و روزنامه باطله و در کل همه چیز از این دست ، کتاب دست دوم. چه میدونم نوار کاست ، وی اچ اس ، سی دی های اورجینال قدیمی ، برای اینکه این چیزا رو میشه مفت گیر آورد به نسبت قیمت نوش و چیز های جالبی هم هست از دید خیلی از مشتریا و به نظرم میشه روش کار کرد و فروش و سود خوبی داشت اگه اون دو مورد اول اجازه بده.
پیروز باشی

بالا