برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی کنید برای خرید رم و کارت گرافیک

seedorf10

Registered User
لایک‌ها
47
سلام دوستان
رم های سیستم من ddr2 هستن (دوتا دو گیگ) میخواستم به هشت گیگ ارتقا بدم ولی یکی از دوستان میگفت که ddr2 فقط تا 4 گیگ ساپورت میکنه و بقیه ش رو هرچی اضافه کنی استفاده نمیکنه ! آیا این حرف درسته یا میتونم رم بیشتری اضافه کنم ؟

کارت گرافیکمم nvidia 210 هست که مشکل زیادی باهاش ندارم برای کارای روزمره ولی موقع اجرای بازی ها یه مقداری گیر داره ! بازی های جدید منظورم نیست بازی هایی که میکنم اکثرا مال شیش تا ده سال پیش هستن (مثل آساسینس کرید 1) میخواستم یه کارت گرافیک بخرم که قیمتش مناسب باشه و تو این رنج بازی ها رو بهتر اجرا کنه ! پیشنهادتون چیه ؟
ضمنا سی پی یو هم e7500 هست !

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
دوست عزیز این سیستمون نفتیه
یه مادربرد جدید بخرید سی پی یوتون که افتضاحه core 2 duo هست من سی پی یو i7 دارم کارامو جواب نمیده البته مونده به استفادش ولی همین که چهار تا برنامه هم باز کنه نیازه
قطعات سیستم باید هماهنگ بره بالا وقتی پردازنده ی شما انقدر پایینه رم 4 براش خیلی هم زیاده مگه اینکه سر و کارتون با برنامه های خاصی باشه که بدونید فقط به رم نیاز بیشتری دارید
همین سیستمی که شما دارید برای بازی های 2010 هم جواب نمیده همونطور مگه این که بازی های پایین تر از سال 2009 2008 نصب کنید خوب جواب میده
رم هم ممکنه با یه دونه 8 گیگ جواب بده منظورم اینه تیکه تیکه نصب نکنید مثلا دو تا 4 گیگ یا 4 تا دو گیگ ولی هشت گیگ خالی ddr2 بخرید جواب میده و کلی هم سرعت میره بالا
اگه بتونید هارد کامپیوترتون رو هم ssd کنید کلی سرعت بالا میره

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
برای بازیهای جدید نیاز به ارتقا پردازنده و مادربرد داری . سوکت 775 دیگه جوابگو نیست مخصوصا سری قدیمی تر این سری

بالا