برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی کنید: روی دامنه Telegram.ir در چه زمینه هایی میشه فعالیت کرد؟؟؟؟

Amir9891

Registered User
لایک‌ها
399
سلام دوستان...

لطفاً‌ دوستان و بزرگواران پی تی راهنمایی کنید که در چه زمینه هایی میشه روی دامنه Telegram.ir فعالیت و درآمدزایی کرد؟؟؟
به نظرتون بفروشمش بهتره یا دنبال شریک بگردم برای کار کردن روش؟؟؟

سپاس و احترام

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
قیمت فروشتون چنده؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
قبل از اینکه دیر بشه بفروش ...

Amir9891

Registered User
لایک‌ها
399
قیمت فروشتون چنده؟
پیشنهاد زیاد دارم... اگر شما هم پیشنهاد دارید وارد خود سایت بشید و پیشنهادتون رو ثبت کنید. telegram.ir ;)

قبل از اینکه دیر بشه بفروش ...
به به... سلاااام دوست قدیمی... :)

چرا دیر بشه؟ برای فیلترینگ میگید؟
عمرا تلگرامو فیلتر نمیکنن... چون تنها شبکه ای هست که راحت هرکیو بخوان توش شناسایی میکنن... ادمین هر کانالی رو بخوان دستگیر میکنن... هر کانالی رو بخوان گزارش میکنن تا تلگرام مسدودش کنه... سطح ارتباط و همکاری مسئولان ایران با تلگرام تو هیچ نرم افزار دیگه ای به این حد نمیتونه برسه...
حالا جدا از این حرفا من وقتی این دامنه رو ثبت کردم نه من میدونستم تلگرام چیه نه مردم ایران! :D دامنه رو به عنوان دامنه ای مناسب برای سایت مجله فناوری و تکنولوژی (مثل دیجیاتو) ثبت کرده بودم... بعدش یهو این نرم افزار تلگرام معروف شد... :)

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
به به... سلاااام دوست قدیمی... :)

چرا دیر بشه؟ برای فیلترینگ میگید؟
عمرا تلگرامو فیلتر نمیکنن... چون تنها شبکه ای هست که راحت هرکیو بخوان توش شناسایی میکنن... ادمین هر کانالی رو بخوان دستگیر میکنن... هر کانالی رو بخوان گزارش میکنن تا تلگرام مسدودش کنه... سطح ارتباط و همکاری مسئولان ایران با تلگرام تو هیچ نرم افزار دیگه ای به این حد نمیتونه برسه...
حالا جدا از این حرفا من وقتی این دامنه رو ثبت کردم نه من میدونستم تلگرام چیه نه مردم ایران! :D دامنه رو به عنوان دامنه ای مناسب برای سایت مجله فناوری و تکنولوژی (مثل دیجیاتو) ثبت کرده بودم... بعدش یهو این نرم افزار تلگرام معروف شد... :)

سلام و درود
نه فیلتر رو نمیگم ...
کلا هر چیزی تاریخ مصرف داره و تموم میشه و توی ایران این قضیه خیلی زودتر انجام میشه
مثلا فیسبوک و واتس آپ و وایبر و توییتر و یاهو مسنجر و ....
الان دوران اوج تلگرام توی ایران هست و بدون شک همیشه توی اوج نمیمونه

Amir9891

Registered User
لایک‌ها
399
آهان از اون نظر...
خب اگه تو همین دوران اوجش آدم یه شریک خوب پیدا کنه واسه کار چی؟ بهتر نیست اینجوری؟ میگم شریک منظورم این نیست که کار کنم زیاد خودما... مثلا اینجوری که دامنه از من، کار و سرمایه از یکی دیگه...

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
به هیج دردی نمیخوره بفروش بره !!!

خوب وقتی یه نرم افزار دامنه های خودش رو داره این دامنه به چه درد میخوره بفروشش پولشو بزار جبت به یه ایده دیگه فکر کن

Amir9891

Registered User
لایک‌ها
399
به هیج دردی نمیخوره بفروش بره !!!

خوب وقتی یه نرم افزار دامنه های خودش رو داره این دامنه به چه درد میخوره بفروشش پولشو بزار جبت به یه ایده دیگه فکر کن
نظر شما هم محترمه...
این دامنه رو چیزایی که بدیهی هست میشه خیلی راحت از طریق فعالیت در زمینه تبلیغات توی تلگرام ازش درآمد کسب کرد... میخواستم ببینم با همفکری دوستان شاید موارد دیگه هم به فکرمون برسه... :)

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
1-سایتی بزنید در مورد ترفند ها آموزش ها و موارد مرتبط با تلگرام
2-یک پنل تبلیغات تلگرامی راه اندازی کنید و برندش کنید
3-یک سایت مرجع استیکر بزنید و برندش کنید
چیزایی بود که به ذهنم رسید

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
آقا ما طبق تجربه میگیم بفروش بره. پولشو بزار توی جیبت و حالشو ببر. تا شما بیای سایتو بزنی و بالا بیاری و بازدید بگیری. شور حسینی تلگرام توی ایران خوابیده و مردم جوگیر ایران رفتن سراغ یه شبکه اجتماعی دیگه.

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
نظر شما هم محترمه...
این دامنه رو چیزایی که بدیهی هست میشه خیلی راحت از طریق فعالیت در زمینه تبلیغات توی تلگرام ازش درآمد کسب کرد... میخواستم ببینم با همفکری دوستان شاید موارد دیگه هم به فکرمون برسه... :)

ممنون دوست عزیز
ولی با دامنه های بی ربط دیگه یا با دامنه های مشابه بالا میتوان همین کارو کرد !
لگه پیشنهاد مناسب برای خریدش دارین بفروشین بره

Amir9891

Registered User
لایک‌ها
399
1-سایتی بزنید در مورد ترفند ها آموزش ها و موارد مرتبط با تلگرام
2-یک پنل تبلیغات تلگرامی راه اندازی کنید و برندش کنید
3-یک سایت مرجع استیکر بزنید و برندش کنید
چیزایی بود که به ذهنم رسید
سلام

ممنونم دوست عزیز...
مفید بودن... با این پیشنهاد شما الان راه اندازی یه سایت که ترکیبی از همه موارد بالا باشه توی ذهنم هست...
چون سایت همینجوری ورودی داره وقتی روش مطالب مفید باشه 100% بازدهیش مناسب خواهد بود...

Amir9891

Registered User
لایک‌ها
399
آقا ما طبق تجربه میگیم بفروش بره. پولشو بزار توی جیبت و حالشو ببر. تا شما بیای سایتو بزنی و بالا بیاری و بازدید بگیری. شور حسینی تلگرام توی ایران خوابیده و مردم جوگیر ایران رفتن سراغ یه شبکه اجتماعی دیگه.
سپاس به خاطر نظرتون...
راستش میدونم راه اندازی سایت ریسکه... ولی به نظر ریسکش ارزش داره...
من خیلی فکر کردم روش... از خود من بپرسی میگم احتمال این که سال دیگه این موقع تلگرام فیلتر شده باشه کمتر از 5% هست. چرا؟ خلاصه میگم چون همه نهادها (نظامی و اطلاعاتی و دولتی و ...) به این نتیجه رسیدن که اگه تلگرامو فیلتر کنن جایگزینهای خوبی که بتونن مثل تلگرام باهاش همکاری کنن وجود نداره... یه نکته هم این که این انتخاباتی که گذشت(مجلس) مهمترین گلوگاه بود برای فیلتر تلگرام... وقتی توی همچین مقطع مهمی فیلترش نکردن پس در حالت عادی هم باهاش کاری نخواهند داشت... اینروزا هم که علنا وزیر اومد گفت هرکیو بخوایم توی تلگرام شناسایی و دستگیر میکنیم... پس مشکل امنیتی هم باهاش ندارن...
بزن تو کار فروش ممبر;)
دوست دارم ولی خطریه... شنیدم یکی دو تا سایت که تو کار فروش ممبر بودن فیلتر شدن... :D

Amir9891

Registered User
لایک‌ها
399
ممنون دوست عزیز
ولی با دامنه های بی ربط دیگه یا با دامنه های مشابه بالا میتوان همین کارو کرد !
لگه پیشنهاد مناسب برای خریدش دارین بفروشین بره
ممنونم به خاطر نظرتون... ولی راستش در مورد این که با دامنه دیگه این کارو کنم مخالفم با شما...
ببینید این دامنه همینجوریش به خاطر یونیک بودن و معروف بودنش ورودی مفتی داره... یعنی الان که سایت به صورت no-index بالا اومده و توی موتور جستجو نیست همینجوریش ورودی مستقیمی داره که طرف آدرسو مستقیم تایپ میکنه بیاد توی سایت... در این وضعیت وقتی دامنه مرتبط با فعالیت باشه هزینه تبلیغات و برندسازی میاد پایین...
مشتری تا حدود 8تومن الان داره ولی من ترجیحم پیدا کردن یه مرد کار واسه همکاری هست بیشتر...
اینجا دنبال راهنمایی دوستانم هستم که شاید بشه گزینه بهتری برای این دامنه پیدا کرد... :)

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سپاس به خاطر نظرتون...
راستش میدونم راه اندازی سایت ریسکه... ولی به نظر ریسکش ارزش داره...
من خیلی فکر کردم روش... از خود من بپرسی میگم احتمال این که سال دیگه این موقع تلگرام فیلتر شده باشه کمتر از 5% هست. چرا؟ خلاصه میگم چون همه نهادها (نظامی و اطلاعاتی و دولتی و ...) به این نتیجه رسیدن که اگه تلگرامو فیلتر کنن جایگزینهای خوبی که بتونن مثل تلگرام باهاش همکاری کنن وجود نداره... یه نکته هم این که این انتخاباتی که گذشت(مجلس) مهمترین گلوگاه بود برای فیلتر تلگرام... وقتی توی همچین مقطع مهمی فیلترش نکردن پس در حالت عادی هم باهاش کاری نخواهند داشت... اینروزا هم که علنا وزیر اومد گفت هرکیو بخوایم توی تلگرام شناسایی و دستگیر میکنیم... پس مشکل امنیتی هم باهاش ندارن...

دوست دارم ولی خطریه... شنیدم یکی دو تا سایت که تو کار فروش ممبر بودن فیلتر شدن... :D
مشکل اصلا قیلترینگ و عدم فیلترینگ تلگرام نیست. مشکل جو مردم ایران هست. به زودی جو تلگرام توی ایران میخوابه همونطوری که جو گوگل پلاس و فیس بوک و لاین و واتس آپ و وایبر و.... خوابید.
پس تا تنور داغه بچسبون. حالا دیگه خود دانی!

Amir9891

Registered User
لایک‌ها
399
مشکل اصلا قیلترینگ و عدم فیلترینگ تلگرام نیست. مشکل جو مردم ایران هست. به زودی جو تلگرام توی ایران میخوابه همونطوری که جو گوگل پلاس و فیس بوک و لاین و واتس آپ و وایبر و.... خوابید.
پس تا تنور داغه بچسبون. حالا دیگه خود دانی!
بازم سپاس به خاطر راهنماییت... اینا کمکم میکنه بتونم بهتر به جمع بندی برسم... :)

• Like
Reactions: ap3

mort3za

Registered User
لایک‌ها
152
o_Oo_O:general105::general105::rolleyes::D:p
چیز قابل داری نیست... اگه بچه طهرونی و مرد کاری و ایده داری و سرمایه داری بیا بزنیم کار کنیم روش... ;)
از من میشنوی شراکتی کار نکن و در مورد دامینم بهترین موقعیتش فروششه و اگه خواستی روش کار کنی تنها چیزی ککه به ذهنممیرسه خدمات بالا بردن تعداد اعضا و تبلیغات- شراکت اصلا نکن...

بالا