برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی : یک موس که سیمش بلند باشه نزدیک ۲ متر و باusb وصل بشه و قیمتش هم مناسب باشه

dargharnn21

Registered User
لایک‌ها
6
سلام

لطفآ یک موس که سیمش بلند باشه نزدیک ۲ متر و با usb وصل بشه و قیمتش هم مناسب باشه

تا ۲۰ تومان برای لپ تاپ معرفی کنید تا حالا ۲ تا موس خریدم یکی سیمش کوتاه بود اون یکی هم

که وایرلس هست هر ۲ روز باید باطری عوض کنم

لطفآ اسمه کامل موسه همراه با قیمت و طول سیمش بنویسید

ممنون از همه

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام dargharnn21 عزيز
animsmilysmile.gif

. خوب! به جاي خريد موش دم بلند! همين موش دم كوتاهتان را نگاه داريد و يك كابل افضايش طول USB بخريد! از 50cm داره تا 1m و 2m و 3m و .... من خودم براي "وب كم" يه 3 متريش رو خريدم. از 1000 تومن هست به بالا! در بازار خارج به اين كابل USB AM-AF مي‌گند و در بازار خودمان همون كابل افزايش طول USB! براي نمونه! [ame="http://www.amazon.com/Black-6-USB-am-af-cable/dp/B00182CIB8"]شكلش اينطوري هست[/ame].

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/03/31
26.gif
103.gif

Last edited:

dargharnn21

Registered User
لایک‌ها
6
سلام dargharnn21 عزيز
animsmilysmile.gif

. خوب! به جاي خريد موش دم بلند! همين موش دم كوتاهتان را نگاه داريد و يك كابل افضايش طول USB بخريد! از 50cm داره تا 1m و 2m و 3m و .... من خودم براي "وب كم" يه 3 متريش رو خريدم. از 1000 تومن هست به بالا! در بازار خارج به اين كابل USB AM-AF مي‌گند و در بازار خودمان همون كابل افزايش طول USB! براي نمونه! شكلش اينطوري هست.

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/03/31
26.gif
103.gif

ممنون از راهنماتیون ،راستش ترجیح میدم یک موس با سیم یک دست باشه که دیگه نمای بدی هم نداشته باشته
ولی اگه موس با سیم بلند گیرم نیومد دیگه مجبورم از این راه حل استفاده کنم ، بازم ممنون

dargharnn21

Registered User
لایک‌ها
6
کسی تا بحال موس با سیم ۲ متری استفاده نکرده ؟

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
خوب چه کاریه، وایرلس بگیر
موس با سیم 2 متری فکر نکنم باشه

بالا