برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی : N73 یا N93 یا P990

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه ی دوستان

توی اون تایپیک قبلی قرار شد که من n73 بخرم ولی موقع خرید نمیدونم چی شد که چشمم n93 و p990 رو هم گرفت !!!

حالا میخواستم که همون طوری که توی تایپیک قبلی منو راهنمایی کردید اینجا هم یه کمک اساسی به من بکنید .

تا حالا نشده بود که برای خرید چیزی انقدر دست دست کنم ! نمیدونم چرا ایندفعه این جوری شد !

راستی میخواستم بدونم این p990 چرا با این که امکاناتش از n73,93 پایین تره ، قیمتش انقدر بالاست ؟ به غیر از یه کیبرد کامل چی داره ؟

گراسیاس ! (سپاس):happy:

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
من هر دوتا گوشی رو داشتم 990 رو نداشتم
93 که فقط کلاس داره من که با چیزیش حال نکردم دوربینش از 73 پایین تره ولی 73 هم داره خز میشه پس نخر نمیگم 73 بده خیلی ماهه ولی یه زمانی 600 تومان پول دادم الان باید 400 بفوروشم اگه واست دوربین مهم نیست اول برو و950 بگیر اگر هم نخواستی 990 چون خز نمیشه
اگر هم میوای گوشیتو مثل 3250 دسته همه ببینی برو 73 بخر

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
راستی میخواستم بدونم این p990 چرا با این که امکاناتش از n73,93 پایین تره ، قیمتش انقدر بالاست ؟ به غیر از یه کیبرد کامل چی داره ؟
صفحه نمایش بزرگ تاچ اسکرین+A2DP داره. wifi هم داره که N73 نداره. ولی به نظر من ارزش خریدن نداره ! اگه حجم گوشی برات مهم نیست N93 و اگه مهمه N73 رو پیشنهاد میکنم.

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
حجمش که مهم نیست ! چون امکانات و کارایی مهم تره ...

من از صبح هر چی فکر میکنم میبینم که N93 یه چیز دیگس ! مخصوصا وقتی که review شو خوندم نظرم کاملا به طرفش جلب شد .

فکر کنم که N93 بهترین انتخواب باشه ! درسته ؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
فکر میکنم قیمت بالاتر 990 به خاطر صفحه تاچ اسکرین باشه...ولی خب در مقایسه با اون دو تا دوربین 73 و 93 بهتره....از بین 73 و 93 اگر فیلمبرداری بهتر با سرعت بالاتر میخوای 93 بگیر اگر هم عکسبرداری بهتر با طراحی بهتر میخوای 73 بگیر...به نظر من به عامل خز شدن هم اصلا توجه نکن با هر کدوم حال میکنی همونو بگیر

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حجمش که مهم نیست ! چون امکانات و کارایی مهم تره ...

من از صبح هر چی فکر میکنم میبینم که N93 یه چیز دیگس ! مخصوصا وقتی که review شو خوندم نظرم کاملا به طرفش جلب شد .

فکر کنم که N93 بهترین انتخواب باشه ! درسته ؟

اتّفاقاً سایز گوشی خیلی مهم هست، چون شما باید همیشه و همه جا، در زمستان و تابستان همراه خودتون داشته باشیدش و از لحاظ امنیّتی هم گوشی های بزرگ بیشتر در خطر هستند چون نا خود آگاه، چشم به طرفشون بر می گرده و در آخر هم اینکه گوشی بزرگ بعد از مدّت کوتاهی باعث خستگی از گوشی و دل زدگی از گوشی میشه.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
من هر دوتا گوشی رو داشتم 990 رو نداشتم
93 که فقط کلاس داره من که با چیزیش حال نکردم دوربینش از 73 پایین تره ولی 73 هم داره خز میشه پس نخر نمیگم 73 بده خیلی ماهه ولی یه زمانی 600 تومان پول دادم الان باید 400 بفوروشم اگه واست دوربین مهم نیست اول برو و950 بگیر اگر هم نخواستی 990 چون خز نمیشه
اگر هم میوای گوشیتو مثل 3250 دسته همه ببینی برو 73 بخر

این ملاک شما بدترین ملاک برای انتخاب گوشیه.

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
اتّفاقاً سایز گوشی خیلی مهم هست، چون شما باید همیشه و همه جا، در زمستان و تابستان همراه خودتون داشته باشیدش و از لحاظ امنیّتی هم گوشی های بزرگ بیشتر در خطر هستند چون نا خود آگاه، چشم به طرفشون بر می گرده و در آخر هم اینکه گوشی بزرگ بعد از مدّت کوتاهی باعث خستگی از گوشی و دل زدگی از گوشی میشه.

ها ؟ امنیت ؟ منظورتون اینه که مثلا ملت ببینند جذب میشند و میدزندن ؟
291.gif
293.gif

از اینا که نیستیم :
89.gif

990 هم که توی همین مایه هاست !

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

در مورد سایز گوشی با شما موافقم...جدا از بحث امنیت....به نظر من همراه یا موبایل همونطور که از اسمش پیداست هر چه کوچکتر و قابل حمل تر باشه بهتره کما اینکه یکی از ملاکهایی که من واسه خرید گوشی دارم همینه:f34r:

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس یعنی 990 بجز تاچ اسکرین و A2DP مزیت خاصی به نسبت به n73 نداره؟ یکی از بچه ها میخواد بگیره..بگم n73 بگیره؟:rolleyes:

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
پس یعنی 990 بجز تاچ اسکرین و A2DP مزیت خاصی به نسبت به n73 نداره؟ یکی از بچه ها میخواد بگیره..بگم n73 بگیره؟:rolleyes:

اما من p990 رو دوست دارم :) باید با گوشیت حال کنی خز شدن این حرفارو هم بریز دور که چرت همش گوشی خوب خوبه در نتیجه مردم میخرن و استقبال میشه ...ان 73 گوشی خوبیه مخصوصا که دوربینش هم خوبه ...در کل ببین با چی حال میکنی و چی واست مهم هست هردو خوب هستن ...مثلا پی990 اسپیکرش ضعیفه یه وقت ضدحال نخوری معایبشونم در نظر بگیر :)

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4

اگر قبلا p910 داشته و با این سبک گوشی آشناست که هیچ و گرنه احتمالا بعد از خرید میخوره تو ذوقش.

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون . اخرش P990 خرید . با گارانتی سیتادل و فکرکنم 660 تومان.

بالا