برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی : XBOX 360 بخرم یا PS3

shahinia

Registered User
لایک‌ها
12
PPN=> اگه قراربود همش پست های بی ارزش بزارم که میشدم مثل تو!! اگه 1 نفر فقط 1نفر بگه که من اطلاعاتی که دادم غلطه دیگه نمیام اینجا!!!

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
PPN=> اگه قراربود همش پست های بی ارزش بزارم که میشدم مثل تو!! اگه 1 نفر فقط 1نفر بگه که من اطلاعاتی که دادم غلطه دیگه نمیام اینجا!!!
خوب دیگه !!!!!!!!!!!
اطلاعا ت غلط دادی برو بیرون !

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
آقا هومن PS3 XMB داره و XBOX 360 DASHBOARD داره ولی من خودم به شخصه روی PS3 لینوکس فدورا نصب کردم
راستی اون قسمتی رو که به لینوکس می دی در پارتیشن بندی دیگه نمی تونی توی XMB ببینیش !

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
دوست عزیز چیزی گم نشده که من بخوام پیدا کنم
منظورم سیستم عامل دستگاه بود
بالا خره دستگاه باید با یک سیستم نرم افزای کاز کنه یا نه ؟
بازیهاشو با چی اجرا میکنه ؟ با چی پلیر میشه ؟ و و و ......
نکنه میخوای بگی با چیپ گرافیکی یا با پرزاندش این کارو میکنه؟
من کاری ندارم linux میشه روش نصب کرد یا نه
ولی بالاخره یک سیستم ساده مدیریت یا بهتر بگم هماهنگ کننده بین سخت افزار و بازیها داره که؟ اون اسمش چیه ؟ نوعی از Linux Win ?????????
من از پرسیدن این سوال میخوام به یک نکته برسم

روی Xbox360 ویندوز تبدیل شده وجود داره البته فقط کرنل ویندوز + ربط گرافیکیش (داشبورد)!
روی پلی استیشن 3 هم لینوکس وجود داره + رابط گرافیکیش(XMB)

البته این ویندوز و لینوکس با اونی که من و شما رو سیستممون نصب می کنیم فرق داره و مخصوص این دو کنسول توسعه داده شدن

Hooman_911

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی از دوستان که جواب سوال منو دادن
÷س توجه داشته باشین شما هیچوقت نمیتونین روی windows یا کرنل ویندوز یا هر چیزی که به ویندوز ختم میشه اون گرافیکی که pS3 با لینوکس میگیره رو بگیرین تازه 360 از BLU RAY ÷شتیبانی نمیکنه پس شرکتهایی که تو کار تولید گیم هستند چقدر دستشون باز واسه اینکه رو بازیهای pS3 کار کنن از این لحاظ به نظرم اینده بسیار روشنی در انتظار سونی و ps3 باشه

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
اولا هر لینوکسی رو که به خوای می تونی روی PS3 نصب کنی فقط نسخه ی PPC
برای 360 هم یه برنامه هست که بتونی روش لینوکس نصب کنی .

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
اولا هر لینوکسی رو که به خوای می تونی روی PS3 نصب کنی فقط نسخه ی PPC
برای 360 هم یه برنامه هست که بتونی روش لینوکس نصب کنی .
ppn جان پست رو با دقت بخون
کسی نگفت چه سیستم عاملی میشه روش نصب کرد
منظور خود نرم افزار مدیریت کننده کنسول هست (البته بهش بایوس هم میگن)

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
ppn جان پست رو با دقت بخون
کسی نگفت چه سیستم عاملی میشه روش نصب کرد
منظور خود نرم افزار مدیریت کننده کنسول هست (البته بهش بایوس هم میگن)
راستی منظورت همون فایر ورم است اینو که گفتم 360 DASHBOARD داره با KERNEL ویندوز , PS3 هم XMB داره با LINUX KERNEL.

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
سلام Hooman_911 راستی امتحان کردی ببینی بازی های PS2 رو اجرا می کنه یا نه چون شنیدم بعضی از سری های LIMITED نمی تونن ! مال تو کجایی !؟

Hooman_911

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام Hooman_911 راستی امتحان کردی ببینی بازی های PS2 رو اجرا می کنه یا نه چون شنیدم بعضی از سری های LIMITED نمی تونن ! مال تو کجایی !؟

سلام
نه بازیهای ps2 رو هنوز امتحان نکردم
ولی همه نوعی فایلی رو امتحان کردم همشو اجرا میکنه (jpg vob mp3 ,...... چه رو dvd چه cd
madin china

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
وای خدای من !
اینا شوتن ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما بهتره یه سر به سایت
http://www.msi.com.tw
بزنید بعد 8800 رو نگاه کنید اگه ننوشته بود DUEL CORE من از فروم میرم !

دیگه داری اعصاب خورد می کنی؟آخه داهاتی از کی تاحالا 8800 دوال کر شده....

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اولا همون بعضیا که میگن 7300 هم اندازه ی 360 و PS3 است با دلیل میگن
ما که از این لیست بعضی ها چیزی نفهمیدیم تازه اعتباری به این لیست نیست چون منبع قوی ای نداره !
شما برو CORE CLOCK های کارت گرافیک 7300 GT
MSI رو بردار با 360 و PS3 مقایسه کن .
PS3 : 550
Xbox 360 : 500
7300 : 550
تازه فرقشون اینه که 7300 تا 600 هم overclock میشه
شاید Memory Clock
PS3 و 360 بیشتر باشه چون GDDR 3 هستند ولی به حتی اونشون هم به 7600 نمی رسه

من پست های این بشر را می بینم از خنده می خوام روده بر شم
58.gif
آخه یکی نیست بگه که تویی که تو عمرت ps1 هم ندیدی،چرا بحث بیخود می کنی؟ مگه هرچی سرعت هسته بیشتر باشه،کارایی بالاتر میشه؟ این هسته که می گن راستی چیه؟هسته خرماست؟

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
من پست های این بشر را می بینم از خنده می خوام روده بر شم
58.gif
آخه یکی نیست بگه که تویی که تو عمرت ps1 هم ندیدی،چرا بحث بیخود می کنی؟ مگه هرچی سرعت هسته بیشتر باشه،کارایی بالاتر میشه؟ این هسته که می گن راستی چیه؟هسته خرماست؟
اون زمان که ما PS1 بازی می کردیم آقا ...
برو با بزرگترت بیا !

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
حالا خوبه اکثر اطلاعات این تاپیک از من و BENBANDU و BENYAMINJ هست شما نمی دونم یهو از کجا اومدی !

Abolfazl-R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بدبخت Dual Core Cell ديده بوده!!!! آقا اون بحثش جداس....
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Elite آخرين اطلاعي كه من دارم هنوز Launch نشده... يحتمل قيمتش فرق نبايد بكنه...

بايد بگم پردازنده گرافيكي مي تونه خيلي سريع تر از CPU باشه... توضيح مي دم...

شما X360 رو فرض كنين سي پي يو يش 20% از CELL كمتره، ولي Cell يه مزيت ديگه هم نسبت به Xenon داره اين كه مدلاي گرافيك مثل Blur,HDR و شايد AA و ايشالا RT رو مي تونه رندر كنه... كه همگي Next-GEN هستن...
ولي X360 چي داره؟ Xenos يعني GPU كه از RSX توي PS3 بسيار سر تره.... من ميگم 60-40% البته من كارشناس نيستم....
حالا همون طور كه گفتم Cell با توجه به اين مبحث GPGPU ديگه نمي تونه جور RSX رو بكشه...
اما در مورد Cell اين پردازنده 8 هسته اي به خاطر هسته ي شبه كنترلش بسيار برنامه نويسي سختي داره... يعني كسي كه بتونه اين 7 هسته رو كامل بكشه زير كار بايد خداي برنامه نويسي باشه... يعني يه چيزي نزديك 3 سال طول مي كشه تا برنامه نويسيش كامل شه... چون واسه استوديو هاي بازي سازي هم خرج و وقت زيادي داره... كه اون موقع سوني كنسول بعدش رو مي زنه... كارشناسا گفتن احتمالا PS4 نيست نه اينكه سوني كل بازار بازيشو خراب كنه...

اگه موفقيتي برا PS3 باشه مطمئنا مال IBm هست.

الآن X360 عناوين Halo3 , Alan Wake رو داره كه خيلي اميد بخشه...

اينا قيمتشون زياد فرق نمي كنه... اگه كار تحقيقاتي نمي كني و دوس داري خيالت راحت باشه از خريدت X360 انتخاب خوبيه... ولي من به هركي كار برنامه نويسي مي كنه پيشنهاد مي دم اين PS3 رو بخره و شب و روز باهاش كار كنه

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
بدبخت Dual Core Cell ديده بوده!!!! آقا اون بحثش جداس....
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Elite آخرين اطلاعي كه من دارم هنوز Launch نشده... يحتمل قيمتش فرق نبايد بكنه...

بايد بگم پردازنده گرافيكي مي تونه خيلي سريع تر از CPU باشه... توضيح مي دم...

شما X360 رو فرض كنين سي پي يو يش 20% از CELL كمتره، ولي Cell يه مزيت ديگه هم نسبت به Xenon داره اين كه مدلاي گرافيك مثل Blur,HDR و شايد AA و ايشالا RT رو مي تونه رندر كنه... كه همگي Next-GEN هستن...
ولي X360 چي داره؟ Xenos يعني GPU كه از RSX توي PS3 بسيار سر تره.... من ميگم 60-40% البته من كارشناس نيستم....
حالا همون طور كه گفتم Cell با توجه به اين مبحث GPGPU ديگه نمي تونه جور RSX رو بكشه...
اما در مورد Cell اين پردازنده 8 هسته اي به خاطر هسته ي شبه كنترلش بسيار برنامه نويسي سختي داره... يعني كسي كه بتونه اين 7 هسته رو كامل بكشه زير كار بايد خداي برنامه نويسي باشه... يعني يه چيزي نزديك 3 سال طول مي كشه تا برنامه نويسيش كامل شه... چون واسه استوديو هاي بازي سازي هم خرج و وقت زيادي داره... كه اون موقع سوني كنسول بعدش رو مي زنه... كارشناسا گفتن احتمالا PS4 نيست نه اينكه سوني كل بازار بازيشو خراب كنه...

اگه موفقيتي برا PS3 باشه مطمئنا مال IBm هست.

الآن X360 عناوين Halo3 , Alan Wake رو داره كه خيلي اميد بخشه...

اينا قيمتشون زياد فرق نمي كنه... اگه كار تحقيقاتي نمي كني و دوس داري خيالت راحت باشه از خريدت X360 انتخاب خوبيه... ولي من به هركي كار برنامه نويسي مي كنه پيشنهاد مي دم اين PS3 رو بخره و شب و روز باهاش كار كنه
آقا 360 گرفتی مبارکت باشه !
ولی این رو بگم که سونی گفته SDK جدید برای بازی و homebrew و App برای PS3 می خواد بیاد که خیلی کامل تره !
آقا ما بحث CPU نکردیم فقط گفتیم 7600 GT از گرافیک این دو تا 360 و PS3 بیشتره !
( راستی اگه به خوای به حرف بعضی از این آقایون گوش بدی میگن 360 و PS3 قدرت گرافیکشون از 8800 هم بیشتره ! )
از بابت توضیحاتت درباره CPU ممنون

Abolfazl-R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام... نه عزيزم من 360 ندارم...

( راستی اگه به خوای به حرف بعضی از این آقایون گوش بدی میگن 360 و PS3 قدرت گرافیکشون از 8800 هم بیشتره ! )

والا شما كه خودت تو زمينه صنعت بازي واردي... در كل X360 خيلي گرون تر براي ماكروسافت از كار در مياد... همينطور PS3 ... سودش از راه فروش بازيه.... (يه امتياز به نفع ما ايرانيا) ...
در ضمن يادمه X360 تو سه ماه 10 مليون تا فروخت... حالا شما حساب كن GPU كه آزاد خودت 1000 دلار مي خري برا ماكروسافت مي شه 150 دلار....

GPU در X360 مطمئنا مي تونه بهتر از 8800GTX باشه... طبيعيه... اصلا همين عكساي Gears Of War مشخص مي كنه ... 7600GT عمرا همچين قدرتي داشته باشه...

راستي شما PS3 هم داري؟

بالا