برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان یه مشکلی هست نیاز به کمک داشتم

یه مدتی هستش با اینکه مشکلی برام پیش نیومده و همه چیز عادیه ولی همه از دستم ناراضی هستن هر کاری میکنم یکی اعتراض میکنه
قبلا دورم خیلی شلوغ بوده و کلی دوست داشتم اما همه شون رو دارم از دست میدم و به طرز عجیبی گوشه گیر شدم و نمیتونم با کسی رابطه بگیرم و دمخور بشم
من هیچ تغییری در رفتارم نمیبینم ولی همه میگن تند و زودرنج شدم
به هیچ عنوان بر خلاف گذشته نمیتونم تو جمع شرکت کنم و حوصله یه موقعیت ثابت رو ندارم یه جورایی بی قرارم

آیا مشکل خاصیه؟؟؟
من افسردگی گرفتم؟؟؟
حال و حوصلم برای انجام کار ها از بین نرفته (چون هیچوقت نمیگم الان حسش نیس) همه چیز مثل قبلنا ولی میگم با هیچکسی دمخور نیستم نزدیک ترین رفیقمم با اینکه هنوز کلی میخندیم میگه چرا اخلاقت اینطوری شده؟؟ (همیشه دارم ناراحتش میکنم)

خیلی نگرانم که افسردگی نباشه
علاوه بر اینکه ذره ای از حس و حالم کم نشده افکار بد خیلی زیادی بهم فشار میاره با اینکه مشکل ندارم خدا رو شکر باز یکی میبینم که مشکلی داره با اینکه تلاش میکنم نجاتش بدم یه دلسردی عجیبی نسبت به زندگی برام ایجاد میکنه

افسردگی درمان صد در صد داره؟؟؟
نیاز به دارو داره؟؟

اگه تجربه مشابه دارید بگید چون از اینکه برم با دکتر صحبت کنم یه جورایی میترسم

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
چه باحال منم تازگی ها همینجوری شدم

چه قدر خط فکریمون به هم میخوره

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
چه باحال منم تازگی ها همینجوری شدم

چه قدر خط فکریمون به هم میخوره
:دی
انگار شوخی شوخی داریم هم خط میشیم:دی
(همه چیز از یه اتفاق ساده شروع شد:D)
بلاخره نفهمیدم یعنی افسردگیه؟؟

E=MC²

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما احتمالا سرطان افسردگي گرفتيد... خدا رحمتتون كنه :D:D:lol:

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
:دی
انگار شوخی شوخی داریم هم خط میشیم:دی
(همه چیز از یه اتفاق ساده شروع شد:D)
بلاخره نفهمیدم یعنی افسردگیه؟؟

نه بابا مقطعیه باز خوب میشی دوباره
من یه بار تو سوم دبیرستان همینجوری شده بودم خوب شدم

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,659
به اینترنت اعتیاد داری؟؟؟

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
به اینترنت اعتیاد داری؟؟؟
نه اصلا اگه کاری داشته باشم واسه اینترنت عقب نمین دازمش
یعنی کلا تو اینترنت کاری ندارم
جز دانلود موزیک

نه بابا مقطعیه باز خوب میشی دوباره
من یه بار تو سوم دبیرستان همینجوری شده بودم خوب شدم
آخه عزیز این چیزا دیگه به سن و سالم نمیخوره!!!
+اینکه کلا هیچ انگیزه ای برای ادامه زندگی ندارم

شما احتمالا سرطان افسردگي گرفتيد... خدا رحمتتون كنه
کاش همینی بود که میگفتی:(

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
من یه گربـــه داشتم اینجوری شد بعد مُـرد!
150fs46144.gif

منصور و بهنام هم در جریانن
128fs318181.gif

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
تیریپ افسردگی برندار آرمین جان.منم چند وقتیه دیگه مثل قبل نیستم.اطرافیامم یه سریشون میگن بی حوصله ای یه سریشون میگم خیلی عصبی شدی.یه سری میگن **** این بلا ها رو سرت اورده و ....

کلا من برام دیگه زیاد اهمیت نداره اینجور حرفا.درسته خودم بی حوصلگیم و شاید تا حدی شاداب نبودن مثل قبلا رو کاملا حس میکنم اما زیاد جدیش نمیگیرم.
در کل افسردگی هم درمان داره.تغییر توی زندگی روز مره خودش خیلی کمک میکنه!!!سعی کن اصلا مدت زیادی رو تنها نباشی.با رفیقات بچرخی کلا!
اصلا اصلا هم به فکر قرض نباش که من تا تهش رو دیدم.بهشون وابسته میشی اون موقع است که یه روز نخوری میبینی چجوری به هم میریزی!!!تازه به چند جات از جمله کبدت کلی آسیب میزنه!!!
پیش روانپزشک هم اصلا نرو!اولا چیزیت نیست و زمان همرو حل میکنه.دوما 99 درصد روانپزشکا خودشون روانپریشن :D

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,659
درمان افسردگی به این راحتیا نیست.البته اگه افسردگی داشته باشی (تشخیصش کار متخصصه)

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
به نظرم اگه موقعیتت جوره برو یه مسافرت

fereydoon1

Registered User
لایک‌ها
895
همین که خودت فکر میکنی افسردگی گرفتی خودش افسردگی میاره !بیخیال دنیا باش !همه چی ردیف میشه!
مسافرتی که رفیقمون گفت هم 100% کمک میکنه!

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
من یه گربـــه داشتم اینجوری شد بعد مُـرد!
150fs46144.gif

منصور و بهنام هم در جریانن
128fs318181.gif
من که گربه نیستم;)

تیریپ افسردگی برندار آرمین جان.منم چند وقتیه دیگه مثل قبل نیستم.اطرافیامم یه سریشون میگن بی حوصله ای یه سریشون میگم خیلی عصبی شدی.یه سری میگن **** این بلا ها رو سرت اورده و ....

کلا من برام دیگه زیاد اهمیت نداره اینجور حرفا.درسته خودم بی حوصلگیم و شاید تا حدی شاداب نبودن مثل قبلا رو کاملا حس میکنم اما زیاد جدیش نمیگیرم.
در کل افسردگی هم درمان داره.تغییر توی زندگی روز مره خودش خیلی کمک میکنه!!!سعی کن اصلا مدت زیادی رو تنها نباشی.با رفیقات بچرخی کلا!
اصلا اصلا هم به فکر قرض نباش که من تا تهش رو دیدم.بهشون وابسته میشی اون موقع است که یه روز نخوری میبینی چجوری به هم میریزی!!!تازه به چند جات از جمله کبدت کلی آسیب میزنه!!!
پیش روانپزشک هم اصلا نرو!اولا چیزیت نیست و زمان همرو حل میکنه.دوما 99 درصد روانپزشکا خودشون روانپریشن :D
مرسی رضا جون
تمام این چیزایی که گفتی هست من هم بیشتر واسه این قرصاشه که میترسم برم دکتر پس فردا برام پرونده پزشکی درست شه و از این حرفا
در مورد رفیق ها هم همونطور که من حوصله شون رو ندارم احساس میکنم اونا هم حوصلمو ندارن و دارن میپیچوننم
البته هنوز کسایی هستن که دوستم دارن و با من هستن ولی خودم دیگه حوصله شون رو ندارم
درمان افسردگی به این راحتیا نیست.البته اگه افسردگی داشته باشی (تشخیصش کار متخصصه)
آخه فکر میکردم اکثرا افسردگی داشته باشن یا دیده باشن
نکنه شما هم Adult ADHD گرفتی؟!
آره خوب گفتی خیلی فراموش میکنم همه چیز رو در مورد اینکه یه ساعت قبل داشتم چیکار میکردم کلی فکر میکنم تا به نتیجه برسم یا چه کاری که قرار بود انجام بدم

قرار بود از یکی از دوستام جزوه بگیرم تحویل استاد بدم رسما طرف رو دیوانه کردم مثلا یه بار ساعت 4 باهاش قرار داشتم ماشین رو از مادرم گرفتم که برم باشگاه از اون طرف برم جزوه رو بگیرم به جای ساعت 4!!! ساعت 12 ظهر رفتم اونجا کلی الاف شدم طرف نیومد بعد فهمیدم باید بعد از ظهر میومدم و بدتر اینکه گوشیمو نبرده بودم خبرش کنم

بعد که اومدم خونه مادرم گفت دیروز به من هم گفتی بودی باید 4 بری چرا یدفعه صبح فکر کردی ساعت 12 قرار داری؟؟؟:(
به نظرم اگه موقعیتت جوره برو یه مسافرت
عزیز تازه از مسافرت اومدم عید شمال بودم
همین که خودت فکر میکنی افسردگی گرفتی خودش افسردگی میاره !بیخیال دنیا باش !همه چی ردیف میشه!
مسافرتی که رفیقمون گفت هم 100% کمک میکنه!
همین که بیخیال دنیا هم برام عجیبه یعنی دلسردی وحشتناکی نسبت به همه چیز پیدا کردم
شاید نباید به خودم تلقین کنم

اصلی ترین مسئله همین فراموشی و عصبی شدنمه که برام مشکل ایجاد کرده گاهی رفتار های مشکوک پدرم رو میبینم که طوری دنبال کارامه انگار چیزی مصرف میکنم

مرسی از همه انگار کسی تا حالا افسردگی نگرفته و شایع نیس

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
گر نکوبی شیشه غم را به سنگ، هفت رنگش می شود هفتاد رنگ !
sad.gif

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
تو اینجور مواقع هست که میگن همیشه پای یک زن در میان است

بالا