برگزیده های پرشین تولز

راهنمای خرید دوربین مناسب یوتیوب

amirhamzh2

Registered User
لایک‌ها
160
سلام من میخوام یه دوربین مناسب یوتیوب بخرم نو یا دست دوم فرقی نداره چیزی که واقعا مناسب باشه و قیمتم زیر 15 میلیون باشه لطفا پیشنهاد بدید و اینکه دوربین ورزشی نمیخوام

danyalbmw

Registered User
لایک‌ها
170
با درود
تا 15 تومن که خیلی بودجه کمیه ولی یکم بذارین روش کنون m50 میتونید خریداری کنید که عالیه، اگر باز هم بودجه رو بیشتر کنید سونی آلفا 6400 عالیه

amirhamzh2

Registered User
لایک‌ها
160
با درود
تا 15 تومن که خیلی بودجه کمیه ولی یکم بذارین روش کنون m50 میتونید خریداری کنید که عالیه، اگر باز هم بودجه رو بیشتر کنید سونی آلفا 6400 عالیه
حالا حدود 15 هم باشه مشکلی نیست جورش میکنم ، این دو تا دوربینم بررسی میکنم مرسی ولی اون دوربین سونی از دو برابر پول منم بیشتره قیمتش

danyalbmw

Registered User
لایک‌ها
170
حالا حدود 15 هم باشه مشکلی نیست جورش میکنم ، این دو تا دوربینم بررسی میکنم مرسی ولی اون دوربین سونی از دو برابر پول منم بیشتره قیمتش
بله کارکردش بیشتر مد نظرم بود که با 24 اینا هم گیر میاد ولی دیگه آخرت دوربین های کراپ فریمه
به قول یکی از دوستان دوربین های سونی رو شما روی تایمر بذارید و بندازین هوا تا بیاد پایین دوتا عکس خوب میگیره
ولی M50 هم دوستان چند نفر دیدم استفاده میکردن راضی بودند

amirhamzh2

Registered User
لایک‌ها
160
بله کارکردش بیشتر مد نظرم بود که با 24 اینا هم گیر میاد ولی دیگه آخرت دوربین های کراپ فریمه
به قول یکی از دوستان دوربین های سونی رو شما روی تایمر بذارید و بندازین هوا تا بیاد پایین دوتا عکس خوب میگیره
ولی M50 هم دوستان چند نفر دیدم استفاده میکردن راضی بودند
حالا انشالله بتونم یکم برم جلو یه پولی جمع کنم دوربین خیلی بهتر بخرم ، فکر کنم همین m50 رو بخرم اگه جایی گیر بیارم

danyalbmw

Registered User
لایک‌ها
170
حالا انشالله بتونم یکم برم جلو یه پولی جمع کنم دوربین خیلی بهتر بخرم ، فکر کنم همین m50 رو بخرم اگه جایی گیر بیارم
انتخاب بسیار مناسب و جمع و جوری هست
موفق باشید 👌🏼

بالا