برگزیده های پرشین تولز

راهنمای در باره Invision Power Board

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
کسی می دونه که چطور میشه در صفحه اول انجمن ها برای هر انجمن یک عکس کوچیک که معرف اون انجمن هست بگزاریم؟؟
در ضمن چگونه میشه کاری کرد که عنوان هر کتگوری بالای کتگوری بیاد ؟؟ چون مال من نمی یاد!!
البته ورژن مورد استفاده من 1.03 و به صورت یک ماژول هستش که اونو تو xoops نصب کردم!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
البته الان متوجه شدم که عنوان کتگوری بالای کتگوری ها در صفحه اول هست اما خاکستری روشن هست که عملا دیده نمیشه!!!!چجوری رنگشونو عوض کنم!! دوما بیارم سمت راست!!!!!!! با کمک فارسی ساز کامی همه نوشته ها راست چینه غیر اینا!! :wacko: :wacko:

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
سلام. ميشه اون پورت شده رو برام بفرستيد؟ من دارم ولي نسخه 1.1.1 هستش. براي همين نمي دونم چه بايد بکنيد.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
منظورت چیه؟؟؟؟؟؟؟من v1.31 Final دارم و فارسی سازشم از خودت گرفتم چطور نمی دونی؟؟؟؟ بلاخره از یه جا باید رنگشو عوض کرد؟؟

ببین کامی جان اگه دقت کنی اون بالای عکس به صورت خاکستری کم رنگ نوشته""""""" اطلاعيه هاي تالارها""" تازه وقتی اینطوری نشون میده که با موس روش رفته باشی و اگرنه مثل پاین اصلا نشون نمی ده !
دوم اینکه من می خوام برای هر فروم یک عکس مخصوص بزارم ولی فقط میشه اون عکسو برا همه عوض کرد! همینطور که می بینی((1))
attachment.php

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
بابا منظور من اين بود که اون نسخه اي براي xoops آماده شده رو ديدم ولي نسخه 1.1.1 بود نه نسخه 1.3.1 . و چون بين فارسي کردن قالب نسخه پورت شده( يعني نسخه مورد استفاده شما) با نسخه اصلي تفاوات هايي هست بنابراين اگه لطف کنيد و لينک اين نسخه اي رو که استفاده مي کنيد بديد تا اين حقير هم اونو دريافت و بررسي کنم. حتما اگه به نتيجه اي رسيدم به شما اعلام خواهم نمود.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از kami :
بابا منظور من اين بود که اون نسخه اي براي xoops آماده شده رو ديدم ولي نسخه 1.1.1 بود نه نسخه 1.3.1 . و چون بين فارسي کردن قالب نسخه پورت شده( يعني نسخه مورد استفاده شما) با نسخه اصلي تفاوات هايي هست بنابراين اگه لطف کنيد و لينک اين نسخه اي رو که استفاده مي کنيد بديد تا اين حقير هم اونو دريافت و بررسي کنم. حتما اگه به نتيجه اي رسيدم به شما اعلام خواهم نمود.
هیچ تفاوتی نداشت و راحت همونطور که می بینی فارسی شده و کار می کنه!!!!!!

http://heanet.dl.sourceforge.net/sourceforge/xoops/xoops2-mod_ipboard_v1.4e_koudanshi.zip

البته فقط هم همین مدلشه که من تست کردم اصلا مشکل نداشت و راحت نصب میشد و هم تا الان اخری هست!!کافیه همون بلا ها که برای فارسی کردن ای پی بی در میاری سر اینم بیاری!!منتها بری تو ماژول ای پی بی و این کارو بکنی!! زودتری خبرشو بده!!!
به اینجا هم اگه وقت کردی یه سری بزن!!!!!! http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=8895

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
الو الو!!کامی صدامو میشنوی!!!!!!!! پس چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
الو الويي! صدا نمياد! آنتنو بکش بيرون. الو الوووووووووووووووووووووووووووو

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از kami :
الو الويي! صدا نمياد! آنتنو بکش بيرون. الو الوووووووووووووووووووووووووووو
الو الو کامی :::: """مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد!!!! نو ریسپانس تو پیجینگ!!!!!!!!!"""""""""""
بابا کامی جان رفتی از این نوکیا درپیتی ها خریدی که انتن نمیده؟؟؟؟؟؟؟ میترکه ها!!!!!!

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
حالا واسه من دادگاه راه ميندازي؟ بچرخ تا بچرخيم.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از kami :
وقتی کار من راه نمیندازی همینه دیگه!!!!!!!!!!! تا محکومت نکردم تو دادگاه زودتری کارمو راه بنداز!!!!!!!!!!
زیاد لفتش بدی زنت هم میدم ها!!!(فعلا یه نفرو که علی پیشنهاد کرده تو استینم دارم!!!!)!!!! ;) ;) ;) از من گفتن!! خود دانی!!!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
وقتی کار من راه نمیندازی همینه دیگه!!!!!!!!!!! تا محکومت نکردم تو دادگاه زودتری کارمو راه بنداز!!!!!!!!!!
زیاد لفتش بدی زنت هم میدم ها!!!(فعلا یه نفرو که علی پیشنهاد کرده تو استینم دارم!!!!)!!!! ;) ;) ;) از من گفتن!! خود دانی!!!

دعوا نگير مهرداد

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahiar0 :
دعوا نگير مهرداد
دعوا کجا بود پدر امرزیده!!!!!!اون تاپیک هم که میگه واسه این زده بودم که سایت کامی یعنی فارسی پروجکت دان بود اونم به مدت زیاد!!!!!!! واگرنه ما مخلص کامی هم هستیم!فعلا هم بابت کار ما افتاده تو زحمت ببینه این ماژول ای پی مارو میتونه درست کنه یا نه!!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mehrdad1355 :
دعوا کجا بود پدر امرزیده!!!!!!اون تاپیک هم که میگه واسه این زده بودم که سایت کامی یعنی فارسی پروجکت دان بود اونم به مدت زیاد!!!!!!! واگرنه ما مخلص کامی هم هستیم!فعلا هم بابت کار ما افتاده تو زحمت ببینه این ماژول ای پی مارو میتونه درست کنه یا نه!!!!!
کامی اگه نمیشه بگو!!!!!! منتظرم ها!!!!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از kami :
کامی دادگاهتم که به سلامتی تموم شد!بیا کار مارو راه بنداز بابا کلی وقته دم فارسی پرو جکت زنبیل گزاشتم!!!!!!

Ali_ix

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
تیریپ فوضولی :
برای عکس کنار هر فروم یک Add on داره که باید بگیری ! تویه invisionize.com باید باشه ....
سیستم تمپلیت IPB یکی از بهترین سیستمهاس و بر اساس دسته بندی خوبش راحت میشه موارد رو پیدا کرد !
در ضمن Search in Template هم داره یعنی میتونید یک کلمه رو تویه کل فایلهای تمپلیت بگردید !
برای مثال یکی از روشهای پیدا کردن موارد مختلف غیر از دسته بندی جستجو برای اسم Style شون هست که برای خیلی ها واحده ....
بازم خواستید بگید توضیح بدم ! :)
پایان تیریپ فوضولی
موفق باشید...
علی

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Ali_ix :
سلام
تیریپ فوضولی :
برای عکس کنار هر فروم یک Add on داره که باید بگیری ! تویه invisionize.com باید باشه ....
سیستم تمپلیت IPB یکی از بهترین سیستمهاس و بر اساس دسته بندی خوبش راحت میشه موارد رو پیدا کرد !
در ضمن Search in Template هم داره یعنی میتونید یک کلمه رو تویه کل فایلهای تمپلیت بگردید !
برای مثال یکی از روشهای پیدا کردن موارد مختلف غیر از دسته بندی جستجو برای اسم Style شون هست که برای خیلی ها واحده ....
بازم خواستید بگید توضیح بدم ! :)
پایان تیریپ فوضولی
موفق باشید...
علی
قربون تریپ فضولت برم!!!!!!! بیشتر بگو!!!!!!به ویژه درمورد اسم کتگوری ها که تو شکل نشون دادم و کم رنگه!!
این add on رو هم اگه لینک دانلود داری بده چون من هنوز پیدا نکردم ;)

Ali_ix

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
من الان نسخه 1.3 دم دستم ندارم !
جایی هست که نسخه آزمایشیش هست بگید تا برم ادرس دقیق این اسم کتگوری ها رو پیدا کنم ! :)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
این ای پی بی که تو زوپ ایمپورت شده رو می گی (که اگه اونو بخواهی باید زوپ هم نصب کنی!! و اگه 1.3 اصلی رو می خواهی(که اینم از رو اون درست شده میرم دنبالش و لینک دانشو بهت میدم!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بالا