برگزیده های پرشین تولز

راهنمای مهاجرت تحصیلی به قم

soheil hadad

Registered User
لایک‌ها
9
شما گویا در مدینه سال 40 هجری زندگی میکنی

قم یکی از مهیج ترین شهر های جهان هست ، من میشناسم کسی رو که از کانادا بلند میشه یه ربع میاد قم زیارت میکنه میره :D
ایول خوب گفتی مهیار خان :D:p

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
من چند هفته است که در قم ساکن شدم. هوا خیلی خوب هست. ظهر کمی گرم می‌شه. اینکه می‌گن دپرس کننده‌ است به خود آدم ربط داره. من هیچ تغییری حس نکردم. خوابگاهش هم تمیزه ولی گرون هست. نزدیک ششصد تومن برای یک ترم. اتاق هم هشت نفره است. هنوز پر نشده. چهار نفره هم داره اما اتاقاش کوچیک هست. امکانات شامل تخت دو طبقه دارای تشک، یخچال، آشپزخانه (دارای سه سینک ظرفشویی و دو اجاق گاز) حمام است. بیرون از اتاقها هم دستشویی و توالت (خیلی تمیز) سالن مطالعه، اتاق تلویزیون، اتاق تنیس، سالن کوچک بدنسازی (بدون مربی و بیشتر وقتا بسته است نمی‌دونم مسئولش کیه) نکته جالب اینکه اینترنت خوابگاه رایگان نیست! نکته خوب راجع به شهر قم اینه که اتوبوس برای بیشتر مسیرها موجود است.
برای خرید میوه ارزان و باکیفیت باید برید میدان مطهری که نزدیک حرم حضرت معصومه است. نمی‌دونید تو این شهر چقدر دانشگاه غیر انتفاعی هست! تو قم زائر عراقی هم زیاد میان.

john gotti

Registered User
لایک‌ها
283
من چند هفته است که در قم ساکن شدم. هوا خیلی خوب هست. ظهر کمی گرم می‌شه. اینکه می‌گن دپرس کننده‌ است به خود آدم ربط داره. من هیچ تغییری حس نکردم. خوابگاهش هم تمیزه ولی گرون هست. نزدیک ششصد تومن برای یک ترم. اتاق هم هشت نفره است. هنوز پر نشده. چهار نفره هم داره اما اتاقاش کوچیک هست. امکانات شامل تخت دو طبقه دارای تشک، یخچال، آشپزخانه (دارای سه سینک ظرفشویی و دو اجاق گاز) حمام است. بیرون از اتاقها هم دستشویی و توالت (خیلی تمیز) سالن مطالعه، اتاق تلویزیون، اتاق تنیس، سالن کوچک بدنسازی (بدون مربی و بیشتر وقتا بسته است نمی‌دونم مسئولش کیه) نکته جالب اینکه اینترنت خوابگاه رایگان نیست! نکته خوب راجع به شهر قم اینه که اتوبوس برای بیشتر مسیرها موجود است.
برای خرید میوه ارزان و باکیفیت باید برید میدان مطهری که نزدیک حرم حضرت معصومه است. نمی‌دونید تو این شهر چقدر دانشگاه غیر انتفاعی هست! تو قم زائر عراقی هم زیاد میان.

پس موفق باشین!!! ;)

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
سلام،
كسي ميدونه كه كجاي قم ميشه به اينترنت بيسيم دسترسي داشت؟ اينترنت خوابكاه كه غير رايكان و حجمي هست. هر gig‏ بنج هزار تومان! مال دانشكاه هم كه شنيدم هيج سايتي باز نميكنه. اين مورد خيلي مهم هست. لطفا باتجربه هاش اينجا بنويسند.

ansar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
247
قم شهر خون و قیام
خوش به حال آنان که قمی اند در جوار بی بی معصومه

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
واسه اینترنت میتونی با همخونه ای هات adsl بگیری اگه خط تلفن داره ، اگر نه رایتل ، وایمکس و Gprs اینا به ذهنم میرسه.

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
نزدیک هستیم به هم ، واسه اینترنت رایتل استفاده کن ، سرعت 128 هم راضیت میکنه قیمتش هم تقریبا مثل adsl.
موفق باشی.

اینترنت رایتل که خیلی گرون هست. هر گیگ 12500 تومن! اینطوری که می‌رم از خود دانشگاه اینترنت بیسیم می‌گیرم هر گیگ پنج هزار تومن.

mortezasajjadi

Registered User
لایک‌ها
42
قم فامیل زیاد داریم ولی هرچی باشه شهرستانه

بالا