برگزیده های پرشین تولز

راهنما بر علیه کرم بلاستر

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب آره انگار حرفام قديمي هست ولي فكر كنم اين مورد شسته رفته تر باشه

sassankh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ta hala hameye anti virus ha wormblaster ro quaranine mikardan ,be tazegi mikrosoft ye patch ghar dadeh ke worm blaster ro remove mikoneh va tosieh mikonam ke be userha ham begid in file ro nasb konan ke roo computereshoon basheh kamtar dc mishan.in file too site ma hast ya inke too in site Download konid fasttelco va ya www.zamangroup.com

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ساسان خان.
2 تا خواهش دارم:
1- فارسي بنويس، اين جوري كمتر عذاب پنگليش خوندن مي كشيم
2- اين خواهش عمومي تره. لطفا به فايل اصلي روي سايت خود شركت توليد كننده لينك بديد. اينجوري هميشه نسخه up to date رو ميشه گرفت. در ضمن هميشه هم در دسترسه

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم خودم رو لوس می کنم و می گم من هم این خواهش رو می کنم :lol:

sassankh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منو ببخشيد.وقتي فارسي مينويسم از كامپيوتر خانه هست.تو دفتر كي بوردم فارسي نداره و من هم اصلا بلد نيستم .در مرد اين لينك بايد بگم كه من هم از همينجا برداشتم www.fasttelco.net اگه كسي لينك اصلي رو ميدونه به من هم بگه.

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اينم لينك اصلي رو سايت مايكروسافت حالش و ببرين
http://www.microsoft.com/downloads/...8b-fe98-493f-ad76-bf673a38b4cf&displaylang=en

اينم توضيحات :)
A situation has been identified where the Blaster worm could have infected some systems before the application of MS03-026 [KB823980] or MS03-039 [KB824146]. This tool will help remove the Blaster worm from these systems. For systems with MS03-026 [KB823980] or MS03-039 [KB824146] already installed, no further action is needed once this tool is installed. Install this tool to help remove this worm from your PC.​

بالا