برگزیده های پرشین تولز

راههاي ماندگاري Windows !ا

mtcom

Registered User
لایک‌ها
31
موثرترین را آپدیت پیاپی وندوزه من یه ویندوز ویستا البته نسخه اصلی بود رو نوت بوکم رو سه سال داشتم البته در کنارش از eset هم استفاده میکردمو و اونم مرتب آپدیت میکردم

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
من خیلی با آنتی ویروس خود میکروسافت حال میکنیم !
رایگان . سریع . پرقدرت . تا حالا نشده یه ویروس جا بندازه !
بالاخره از شر کلید کاسپر راحت شدم:D

M4SU0D

Registered User
لایک‌ها
17

آره ، فوق العادست
فقط اولین آپدیتش کمی طول میکشه بنظرم !

rambo_jaky

Registered User
لایک‌ها
104
به نظر من بهتره همه درایور ها اخرین ابدیت رو داشته باشن به خصوص سی پی یو وگرافیکو مهمتر چیپ های خود مادر برد

fxtabar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
راه ماندگاری مسلما مواظبت از ویندوزه تمیز کردن روزانه رجیستری و کش و کوکی ها و دیفرگ کردن هارد دیسک چیزه دیگه ای نیست بک آپ گرفتن جزو روش ماندگاری ویندوز نمی شه صرفا بابت امنیته و سهولت در نصب مجدد ویندوزه
نرم افزار مطمئن باید برای تمیز کردن روزانه ویندوز داشته باشین

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
یکی از راههای ماندگاری ویندوز اینه که از نسخه اصلی استفاده کرد ! ؟ چون هم به راحتی به روزرسانی میشه و هم اینکه خرابی ویندوزهای اورجینال خیلی کمه

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
شاید باورش براتون سخت باشه اما من 5 ساله ویندوز عوض نکردم نه آنتی ویروس دارم نه فایروال نه ویندوزم اروجیناله فقط از روز اول نصب برنامه دیپ فریز رو نصب کردم واقعا خیلی عالیه

Catwoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
شاید باورش براتون سخت باشه اما من 5 ساله ویندوز عوض نکردم نه آنتی ویروس دارم نه فایروال نه ویندوزم اروجیناله فقط از روز اول نصب برنامه دیپ فریز رو نصب کردم واقعا خیلی عالیه

حرفتون درست اما اين هنر نيست! ديپ فريز هربار خودش همه چي رو به حالت قبل برميگردونه اصلا ويندوز تغييري نميكنه كه بخواد مشكل دار بشه، من خودم اخرين بار حدود 6ماه شد كه ويندوز 8نصب بود و بعد يه سخت افزار (كارتpci) از كامپيوتر جدا كردم كه ديگه بالا نيومد و مجبور به رفرش شدم، بعدش فهميدم با رستور هم درست ميشد

Catwoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بهترين برنامه و سبك windows 8 managerهست واسه بقيه ويندوزها هم همينطور، yamicsoft windows 7 manager or xp

Catwoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

اره مايكروسافت خيلي خوب درستش كرده خصوصا توي ويندوز 8 كه با ويندوز تلفيق شده و بسيارسايلنت عمل ميكنه، البته قدرتش يذره مثلا از norton internet security كمتر هست اما اين رو با سر نزدن به سايتهاي مشكوك و يسري موارد ديگه ميشه جبران كرد

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
1- اینکه در درجه نخست، ویندوزی که نصب میکنید مشکل دار نباشه
2- آنتی ویروس خوب داشته باشید
3- هر برنامه آت و آشغالی که دستت میاد نریزی رو سیستم
4- استفاده پیوسته از برنامه های پاک کردن و عیب یاب رجیستری مثل برنامه معروف و خوشنام و رایگان CCleaner

ویندوز خود من اینقدر مشکل پیدا نکرد که خودم خسته شدم زدم پاکش کردم یه ویندوز دیگه ریختم به این امید که شاید این یکی ایرادی ویروسی چیزی بگیره!

razi4888

Registered User
لایک‌ها
30
واسه ویندوز سون
من یه رجیستری ریپیر با کلینر نصب کرده بودم بعضی وقتا اشتباهی حذف میکرد زیاد تعریفی ندارن
به نظر من بهترین راهش نصب دیپ فریز هست (فقط درایو ویندوز فریز بشه و بقیه آن فریز بمونن)

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
حرفتون درست اما اين هنر نيست! ديپ فريز هربار خودش همه چي رو به حالت قبل برميگردونه اصلا ويندوز تغييري نميكنه كه بخواد مشكل دار بشه، من خودم اخرين بار حدود 6ماه شد كه ويندوز 8نصب بود و بعد يه سخت افزار (كارتpci) از كامپيوتر جدا كردم كه ديگه بالا نيومد و مجبور به رفرش شدم، بعدش فهميدم با رستور هم درست ميشد
والا بره من که خیلی خوب شد هر ماه هی میخواستم ویندوز عوض کنم اما العان 5 ساله که ویندوزم مث روز اول تمیز و پر سرعته بدون هیچگونه انتی ویروسی

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
راه ماندگاری مسلما مواظبت از ویندوزه تمیز کردن روزانه رجیستری و کش و کوکی ها و دیفرگ کردن هارد دیسک چیزه دیگه ای نیست بک آپ گرفتن جزو روش ماندگاری ویندوز نمی شه صرفا بابت امنیته و سهولت در نصب مجدد ویندوزه
نرم افزار مطمئن باید برای تمیز کردن روزانه ویندوز داشته باشین
بعضی نرم افزار های اپتیمایزر یا تمیز کننده رجیستری ویندوز رو خراب می کنن
دیفرگ کردن هارد هم کگه اصلا توصیه نمیشه پدر هارد در میاد

والا بره من که خیلی خوب شد هر ماه هی میخواستم ویندوز عوض کنم اما العان 5 ساله که ویندوزم مث روز اول تمیز و پر سرعته بدون هیچگونه انتی ویروسی
یه زمانی لینوکس داشتی چی شد پس؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386

یه زمانی لینوکس داشتی چی شد پس؟
دارمش هنوز اوبونتو هست کنار ویندوز نصب کردم بعضی وقتا ازش استفاده میکنم

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
استفاده از برنامه های بهینه ساز Registry که کلا توصیه میشه. اتفاقا برعکس نه تنها خراب کننده نیست بلکه تقویت کننده ست.
Defrag کردن هارد هم یکی از روش های مرتب سازی هارد. به نظر شما اگه مضر بود ! توصیه میشد !؟

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
استفاده از برنامه های بهینه ساز Registry که کلا توصیه میشه. اتفاقا برعکس نه تنها خراب کننده نیست بلکه تقویت کننده ست.
Defrag کردن هارد هم یکی از روش های مرتب سازی هارد. به نظر شما اگه مضر بود ! توصیه میشد !؟
اینو یادمه یه جا خوندم الان لینکش رو گیر بیارم بهت می دم

"بوت دوگانه؟ اجازه ندهید ویندوز، SSD شما را به باد فنا بدهد."
و توضیح میده که ویندوز به خاطر یک‌پارچه‌سازی (Defragment) عمر SSD را کم می‌کنه. که البته این مشکل در سیستم فایل‌های لینوکسی وجود ندارد.

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
اینو یادمه یه جا خوندم الان لینکش رو گیر بیارم بهت می دم
"بوت دوگانه؟ اجازه ندهید ویندوز، SSD شما را به باد فنا بدهد."
و توضیح میده که ویندوز به خاطر یک‌پارچه‌سازی (Defragment) عمر SSD را کم می‌کنه. که البته این مشکل در سیستم فایل‌های لینوکسی وجود ندارد.
من فکر کردم منظورش با HDD نه SSD . مسلما Defragment برای HDD هست نه SSD.

hshs90

Registered User
لایک‌ها
80
یه اس اس دی بگیر خودتو راحت کن هیچ کار دیگه ای هم نمیخواد انجام بدی .
در جواب بعضی از دوستان که شاید بپرسن پولشو از کجا بیاریم باید بگم قصد بی احترامی ندارم ولی خدا وکیلی چقدر پول لباس و خورد خوراک میدی یکمی از سرو تهش بزنی 2 3 ماه اس اس دی میاد دم در خونتون خودش زنگ خونه رو میزنه.:);)

بالا