برگزیده های پرشین تولز

راهی هست بشه عکس های پاک شده دوربین رو برگردوند؟

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
دوربین Canon S2 IS افتاد دست بچه تعدادی از عکساش پاک شد می شه به طریقی برگردوندش؟ :(

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
فكر كنم اين سري از دوربينهاي كانون قابليت removable storage رو دارن. اگه اينطوره بدون اينكه عكس ديگه اي بگيرين و يا روش فايلي بريزين با يه برنامه ecovery قوي سعي كنين يه بار اسكن كنين شايد تونست عكسها رو براي شما برگردونه. من خودم با final data enterprise يه بار از روي دوربين خودم چند تا عكس رو recover كردم.

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
با نرم افزار هاي بازخواني اطلاعات من تا حالا چنيدن بار اينکار رو انجام دادم. ابتدا نرم افزار رو نصب کن بعد دوربين رو به دستگاه وصل کن تا ايکون مربوطه به ليست ماي کامپيوتر اضافه بشه بعدش درايو دوربين رو از طريق نرم افزار براي بازيابي اطلاعات تصاويري سرچ کن .حتما" جواب ميده فقط ممکنه بعضي عکسها بصورت کامل برنگردن.يه نکته که بايد بگم اينه که ديگه نبايد روشون عکس گرفته باشي و يا عکسي رو تا زماني که بازيابي نکردي از رو دوربن پاک کني چون باعث پاک شدن تصاويري ميشه که تو قسمت عکسهاي پاکشده هستن و در کل عکسهاتو از دست ميدي .نه عکس بگير و نه عکس پاک کن تا اون زمان.يا علي.

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mehrzad6262 :
سلام
دوربین Canon S2 IS افتاد دست بچه تعدادی از عکساش پاک شد می شه به طریقی برگردوندش؟ :(

نرم افزار Digital Photo Recovery دقیقا به همین منظور تهیه شده

http://www.photosrecovery.com/

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کرکش رو همین الان Private کردم که به بخش کرک منتقل نشه
33.gif

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از good_pesar :
کرکش رو همین الان Private کردم که به بخش کرک منتقل نشه
33.gif
خب لطف كن كرك اين برنامه رو توي بخش كرك هم بذار.

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
از همه دوستان کمال تشکر و دارم :wub:
با Digital Photo Recovery که good_pesar دادن برنامه دان شد فقط مشکل کرک داره که پیدا میشه همین که عکس ها رو یافت خودش خیلیه :thumbsup: البته چند تایشم نشد که عیب نداره
مرسی ALL :D

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mehrzad6262 :
از همه دوستان کمال تشکر و دارم :wub:
با Digital Photo Recovery که good_pesar دادن برنامه دان شد فقط مشکل کرک داره که پیدا میشه همین که عکس ها رو یافت خودش خیلیه :thumbsup: البته چند تایشم نشد که عیب نداره
مرسی ALL :D

پیغامتونو دیدم ok الان مشگلو حل میکنم .

بالا