برگزیده های پرشین تولز

راه اندازي شبكه تلويزيوني توسط شركت مايكروسافت

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
مايكروسافت اعلام كرد: تا پايان ماه سپتامبر يك شبكه تلويزيوني اروپايي تاسيس مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري ايتاليايي "آنسا"، مركز اين شبكه قرار است در بارسلونا باشد كه تا پايان ماه ستامبر راه اندازي مي‌شود.

مايكروسافت هدف خود را از تاسيس اين شبكه جديد تبليغات شركت‌هاي بزرگ و گسترش تبليغات خود از طريق اين شبكه عنوان كرد.

شركت مايكروسافت از سال گذشته در شهر بارسلونا در انجام امور مربوط به اين شبكه و تكميل تجهيزات خود در اين شهر بوده است.

اسم اين شبكه تلويزيوني نيز به زودي توسط اين شركت اعلام خواهد شد و يكي از شركت‌هايي كه اكنون اقدام به حمايت از اين شبكه كرده‌اي ام دي است.

اي ام دي اكتبر سال گذشته اقدام به فعاليت در زمينه تبليغات در اين شبكه كرده و در اين زمينه اخبار زيادي نيز توسط خبرنگاران منتشر شده است.

شركت مايكروسافت به عنوان بزرگترين شركت توليدكننده نرم‌افزار در جهان است كه در كنار توليد نرم‌افزار به توليد برخي سخت افزار جانبي رايانه‌ها از جمله كي‌بورد و ماوس نيز مي‌پردازد.
==========

این خبر کمی قدیمی هست ولی من الان دیدام!

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه گوگل همچین کاری نکرد من اسممو عوض میکنم

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از good_pesar :
اگه گوگل همچین کاری نکرد من اسممو عوض میکنم
مواظب اسمت باش گل پسر. آخه گوگل كه آنچنان محصولاتي نداره شبكه بزنه. چي ميگذاري اسمتو اونوقت؟ rasep_doog ؟
4.GIF

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از balabala :
مواظب اسمت باش گل پسر. آخه گوگل كه آنچنان محصولاتي نداره شبكه بزنه. چي ميگذاري اسمتو اونوقت؟ rasep_doog ؟
4.GIF

از گوگل هیچی بعید نیست وقتی یاهو رم یه جا خرید میفهمی من چی میگم
106.gif

بالا