برگزیده های پرشین تولز

راه اندازي Download Center

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
من اخيرا تعداد خيلي زيادي قالب گوشي نوكيا + تعداد خيلي زيادتري از انواع آهنگهاي midi و amr و mmf براي گوشي هاي نوكيا و سامسونگ + كلي كليپ ويديويي از شوي خوانندگان ايراني و خارجي به صورت 3gp + تعدادي بازي براي نوكيا + تعدادي برنامه براي نوكيا 6600 و 7650 و 3650 گيرم اومده.

باور كنيد تعدادشون اون قدر زياده كه خودم هنوز فقط حدود 10% رو ديدم.
به هر صورت اگر مديران پرشين تولز موافق باشند حاضرم اونا رو بزنم روي يه سي دي و براشون بفرستم تا بذارن روي يه هاست مطمئن تا بقيه دانلود كنن.

لازم به ذكره كه حجم اين بسته استثنایی به صورت زيپ شده با فرمت Rar حدود 330 مگابایت می باشد.

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
سایر دوستان هم اگر نظری دارند بفرمایند.ما سرتا پا گوشیم.

----------- توی پرانتز ------------
شخص بنده قبلا برای دانلود نرم افزار موبایل از سایتهای فارسی زبان خیلی مشکل داشتم برای اینکه باید حتما مثلا 10 تا پست می فرستادی تا بتونستی 1 دونه نرم افزار نا قابل دانلود کنی.
اگر بتونیم اینجا یه جور این مشکل رو حل کنیم خیلی خوبه

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من فکر نکنم مدیرا قبول کنن.چون اینجا یه فروم تخصصی موبایل نیست.

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از $aeed :
من فکر نکنم مدیرا قبول کنن.چون اینجا یه فروم تخصصی موبایل نیست.

فروم تخصصي نيست؟؟؟!!!! ممكنه مثل بعضي جاها برنامه و آهنگ برا گوشي نداشته باشه ( كه همچين لازمه فروم هم نيست) ولي بهتر از اينه كه مثلا يه تاپيك بزنن و همه بيان توش بگن 6600 بهترين گوشيه!!! :blink: :blink: :blink: :wacko:

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
به نقل از noisymind :
فروم تخصصي نيست؟؟؟!!!! ممكنه مثل بعضي جاها برنامه و آهنگ برا گوشي نداشته باشه ( كه همچين لازمه فروم هم نيست) ولي بهتر از اينه كه مثلا يه تاپيك بزنن و همه بيان توش بگن 6600 بهترين گوشيه!!! :blink: :blink: :blink: :wacko:
تایید میشه!

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مثل اینکه منهظورمو نفهمیدین.اینجا یه فرومی هست که بیشتره بچه ها تو گفتگو ی آزاد فعالیت دارن.در ضمینه های دیگه خیلی کم فعالیت میشه.به نظر من کار درستی نیست.

بالا