برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی آپلودسنتر ساده ماننده picofile آیا با تبلیغات کلیکی و پاپ آپ در آمد زا هست؟

imokaf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام میخوام یه آپلود سنتر راه اندازی کنم تو مایه های پیکو فایل یعنی ساده باشه ولی کاربردی و خرجش هم میکنم برای تبلیغات ، دوستانی که تجربه دارند آیا با تبلیغات کلیکی و پاپ میشه درآمد داشت یا اگه بازدید بره بالا و خرج سرور بیشتر بشه دیگه در آمد زا نیست و حتما باید تبلیغات مستیقم باشه تا درآمد حاصل بشه ؟!

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام میخوام یه آپلود سنتر راه اندازی کنم تو مایه های پیکو فایل یعنی ساده باشه ولی کاربردی و خرجش هم میکنم برای تبلیغات ، دوستانی که تجربه دارند آیا با تبلیغات کلیکی و پاپ میشه درآمد داشت یا اگه بازدید بره بالا و خرج سرور بیشتر بشه دیگه در آمد زا نیست و حتما باید تبلیغات مستیقم باشه تا درآمد حاصل بشه ؟!
الان دست زیاد شده و کلا استفاده از آپلودسنترها نسبت به قبل کمتر شده مگه اینکه حجم زیاد بدی به کاربرها و با کلمات مرتبط بتونی بیای صفحه اول که بازدید خوبی بگیری.
برای درآمد هم اگه بازدید بالا داشته باشی خود این سیستمهای کلیکی میان بهت پیشتهاد قرار داد میدن و دیگه کلیکی باهات حساب نمیکنند.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
اگر محیطش خیلی ساده باشه سریعتر جواب میده. نیاز به ثبت نام و ... هم نداشته باشه.

imokaf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
zfiles.corewb.com
این سیستم خوبه به نظرتون؟

بالا