برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی سایت آپلود فایل

eidazha

Registered User
لایک‌ها
160
سلام دوستان من یک دامنه فوق العاده رند در زمینه آپلود فایل دارم و میخوام یک سایت ارائه سرویس آپلود فایل راه اندازی کنم مثل آپلود بوی
میخواستم بدونم سرور اینجور سایت ها به چه صورت هست ، و چقدر هزینه داره در ماه ، و اسکریپتش رو خودم بنویسم بهتره یا آماده بخرم ؟
میخوام چیزی راه اندازی کنم که به نسبت ارزش دامنه باشه چون دامنه فوق العاده رند و سه حرفی هست (GIG دات آی آر)
ممنون میشم راهنمایی کنید

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
به نظر من اگر برنامه درآمد زایی خاصی ندارید راه اندازی نکنید چون هزینه اینکار بالا هست و به مرور حجم بیشتری نیاز دارید و اگر درآمد نداشته باشد نمیتونید ادامه بدید
راه اندازی یک ساعت زمان نیاز داره ولی به بعد از اون فکر کنید که چه جوری میخواید درآمد داشته باشید
دامنه خوب مهم هست ولی نه اینکه صرفا به خاطر دامنه بقیه موارد مهم نباشه

eidazha

Registered User
لایک‌ها
160
ممنون از شما به نظرتان چقدر هزینه داره این کار و اینکه چه درامدهایی میشه ازش داشت ، به نظرم میشه کنارش هاست فروخت یا اکانت های پرمیوم فروخت و ...

valivand

Registered User
لایک‌ها
48
میتونی در کنار اپلودسنتر با هزینه کوتاه کننده لینک هم بزاری برای درامد

داش ممد

Registered User
لایک‌ها
221
دامنتو با قیمت بالا بفروش ، بهترین گزینه ای که به نظرم میرسه اینه
شما برای قیمت گرفتن برو توی سایتهای فروش سرور ، حداقل یک ترابایت فضا نیاز داری و هزینه های رو بسنج ، اینا به کنار ، باید تبلیغ کنی باید هزینه زیادی کنی ، یک دامنه ی رند خالی هیچ فایده ای نداره ، مثل پلاک ماشین که رنده ولی هیچ ماشینی به نام این پلاک نیست :)") چه مثالی زدم خودم کیف کردم خخ

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
دامنه رو نفروش ببین کسی هست باهات شریک بشه تو کداشو بزن + دامنه اونم هزینه یا دوتایی هزینه هارم بدید نباید بری سرور بخری می تونی خودت توی برج میلادی جایی فضای اختصاصی ( فیزیکی ) خودتو داشته باشی من چند ماه پیش پرسیدم حدود 8 میل خرجش بود می تونستی هاردت رو افزایش بدی
زنگ بزن تلاش نت بهت میگن

eidazha

Registered User
لایک‌ها
160
میتونی در کنار اپلودسنتر با هزینه کوتاه کننده لینک هم بزاری برای درامد
برای کوتاه کننده لینک هم دامنه دارم sin دات آی آر ولی وقت نکردم واسش برنامه بنویسم، به نظرم حیفه رو گیگ کوتاه کننده لینک سایت بالا بیارم

eidazha

Registered User
لایک‌ها
160
دامنتو با قیمت بالا بفروش ، بهترین گزینه ای که به نظرم میرسه اینه
شما برای قیمت گرفتن برو توی سایتهای فروش سرور ، حداقل یک ترابایت فضا نیاز داری و هزینه های رو بسنج ، اینا به کنار ، باید تبلیغ کنی باید هزینه زیادی کنی ، یک دامنه ی رند خالی هیچ فایده ای نداره ، مثل پلاک ماشین که رنده ولی هیچ ماشینی به نام این پلاک نیست :)") چه مثالی زدم خودم کیف کردم خخ
من خیلی دامنه رند فروختم ولی بعضی دامنه ها به نظرم روش کار کنی درآمدش بیشتره تا اینکه بفروشی نمونش نماوا رو من به شاتل فروختم الان یکی از بهترین سایت های ایران هست

eidazha

Registered User
لایک‌ها
160
دامنه رو نفروش ببین کسی هست باهات شریک بشه تو کداشو بزن + دامنه اونم هزینه یا دوتایی هزینه هارم بدید نباید بری سرور بخری می تونی خودت توی برج میلادی جایی فضای اختصاصی ( فیزیکی ) خودتو داشته باشی من چند ماه پیش پرسیدم حدود 8 میل خرجش بود می تونستی هاردت رو افزایش بدی
زنگ بزن تلاش نت بهت میگن
بله اینم فکر خوبیه یک شریک پیدا کنم بهتره هر دو سود میکنیم
فقط به نظرتان الان سایت های آپلود مثل قبل ازش استقبال میشه ؟ و میتونه درآمد زا باشه ؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
بله اینم فکر خوبیه یک شریک پیدا کنم بهتره هر دو سود میکنیم
فقط به نظرتان الان سایت های آپلود مثل قبل ازش استقبال میشه ؟ و میتونه درآمد زا باشه ؟

سایت های آپلود همیشه جایگاه خودشونو دارن ولی باید هزینه سئو و تبلیغات + صبر داشته باشید دقیقا مثل اپلودبوی که به خوبی پیشرفت کرده اول از کوچیک شروع کن یه دفعه نرو سراغ کار بین المللی توی همین وب ایران ببین می تونی بیای لینک 1 تا 3 بعدش آپدیت شو و توی انجمن های مختلف می تونی خودتو معرفی کنی

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
سایت های آپلود همیشه جایگاه خودشونو دارن ولی باید هزینه سئو و تبلیغات + صبر داشته باشید دقیقا مثل اپلودبوی که به خوبی پیشرفت کرده اول از کوچیک شروع کن یه دفعه نرو سراغ کار بین المللی توی همین وب ایران ببین می تونی بیای لینک 1 تا 3 بعدش آپدیت شو و توی انجمن های مختلف می تونی خودتو معرفی کنی

یک مسئله مهم غیر از بیزنس پلن ! موقعیت سرورها کجا هستن و ایا هاست وارز پشتیبانی میکند !

اپلود بوی ابتدا فایل هارا نگه داری میکرد و منتهی اخطار بیاد حذف میکنه

سرور هایی که وارز پشتیبانی میکنند و به کپی رایت حساس نیستن خیلی هم برای شروع گران در میان

بالا