برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی سایت کلیکی بر اساس تعداد نمایش و تعداد کلیک

parvazcloob

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام خدمت همه ی عزیزان ، میخواستم چند سوالی در مورد سیستم کلیکی بپرسم .
حقیقتش من شغل ثابتی دارم بعد برای اوقات فراغت میخواستم یه سیستم کلیکی راه اندازی کنم که تقریبا بتونم مدیریت کنم ، بنا به علاقه ای که دارم سیستم کلیکی رو انتخاب کردم و حدود 1700قرار داد بستیم با یک دوستی .
سوالاتم رو اینجا بیان می کنم اگه جوابی براش دارین لطف کنین کمکم کنین.
برای این سایت ها چه هاست یا سروری در آغاز مد نظره ؟؟؟
یه نفر میتونه اوایل هم پشتیبانی کنه هم درامدهارو واریز کنه؟؟
اعتمادی میکنن وبمستر ها به این سایت های نوپا در کنار سایت های بزرگی از جمله anetworkو کلیک یاب و...
بعد چیزی که برداشت کردم اینه که باید یک یا چند سایت اول بهمون اعتماد کنن ، من قیمت پایه رو200تومن بزنم و 160تومن رو به کاربر بدم ، کاربر مایل به اومدن به ثبت نام و درج کدها میشه یا خیر ؟؟؟؟؟

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
در مورد هاست و سرور اطلاعاتی ندارم اما بخاطر اینکه با کل سایت های کلیکی سر و کله زدم بعضی چیزا رو خوب میدونم .
1 . سایت ای نتورک و کلیک یاب و ... که بزرگ هستند این روزها به هسچوجه قابل اعتماد نیستند و به جز سایت هایی که باهاشون قرارداد میبندند سایت های بزرگ نمیرن سمتشون چون سودی براشون ندارند با وضعیتی که گذاشتند .
2 . قیمت کلیک بالا مهم هست اما اگر قرار باشه بعد یه مدت شما هم مثل بقیه حرکات عجیب و غریب بزنید هیچ فایده ای نداره . مهم درست شمردن و پرداخت درست و کلک نزدن و .. هست . شما کلیکی به وبمستر 100 تمن بدید اما دیگه بهانه نیارید که کیفیت کلیک پایینه و ... چون صد تمن چیزی نیست که بخواید دیگه بهترین کیفیت کلیک رو به تبلیغ دهنده داده بشه . اگر قراره بهترین کیفیت کلیک به تبلیغ دهنده برسه باید هر کلیک حداقل 500 تمن به نمایش دهنده داده بشه .
3 . این روزا اینقدر سایت های کلیکی وضعیتشون خرابه که هر سایت کلیکی که زده میشه و یه کوچولو تبلیغ میکنه بیشتر وبمسترا حتی بشه برای یکی دو روز تست میکنند و اگر همه چیز خوب باشه دائم میمونند . فقط پشتیبانی ، پرداخت و شمارش کلیک باید درست باشه .

parvazcloob

Registered User
لایک‌ها
4
من خدایی بنارو میخوام بزارم روی درآمد حلال ، شاید خنده دار باشه این دور زمونه ولی مهم اینه که چند تبلیغ برای اول کار میخوام که نمیدونم چجوری پیدا کنم.

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
من برای سایتم خیلی سرویس‌های کلیکی رو چک کردم ولی واقعاً وضعیت بدی شده. همه بنا رو بر دزدی میذارن و هزینه‌ها کمه و شمارش‌ها درست نیست و در مجموع نمیشه شفاف و درست کار کرد.
همه‌ی وبمسترای اینجا میدونن که کمپین تبلیغاتی که راه میندازی به صورت کلیکی، چون با سایت‌های رتبه چند هزار بیشتر کار می‌کنی، حداقل ۶۰ ۷۰ درصد کلیک‌ها توسط مدیرای سایت‌ها انجام میشه و در نتیجه شرکت‌های تبلیغات کلیکی هم میان هزینه‌ی کلیک رو در نظر می‌گیرن ۱۵۰ ۲۰۰ تومن. به عبارت دیگه عملاً ۱ کلیک واقعی به همراه ۲ کلیک الکی شمارش میشه و در واقع هزینه‌ی هر کلیک واقعی سه برابر میشه و چیزی در حد ۴۰۰ ۵۰۰ تومن در میاد. سایت‌های زیر ۱۰۰۰ هم قیمت بنرهاشون رو بر همین اساس حساب میکنن و به ظاهر گرون میدن اما در واقع آخرش همون میشه.
تو سیستم‌های کلیکی خارجی هزینه‌ی کلیک‌ها این قدر کم نیست اما در مقابل بحث کلیک فیک هم کمتره.
واقعاً یه جوری میشد که این ایرانی‌بازی‌ها رو همه کنار میذاشتن هم برای تبلیغ دهنده هم برای نمایش دهنده و هم برای واسط این دو، وضعیت خیلی بهتر میشد.

parvazcloob

Registered User
لایک‌ها
4
من برای سایتم خیلی سرویس‌های کلیکی رو چک کردم ولی واقعاً وضعیت بدی شده. همه بنا رو بر دزدی میذارن و هزینه‌ها کمه و شمارش‌ها درست نیست و در مجموع نمیشه شفاف و درست کار کرد.
همه‌ی وبمسترای اینجا میدونن که کمپین تبلیغاتی که راه میندازی به صورت کلیکی، چون با سایت‌های رتبه چند هزار بیشتر کار می‌کنی، حداقل ۶۰ ۷۰ درصد کلیک‌ها توسط مدیرای سایت‌ها انجام میشه و در نتیجه شرکت‌های تبلیغات کلیکی هم میان هزینه‌ی کلیک رو در نظر می‌گیرن ۱۵۰ ۲۰۰ تومن. به عبارت دیگه عملاً ۱ کلیک واقعی به همراه ۲ کلیک الکی شمارش میشه و در واقع هزینه‌ی هر کلیک واقعی سه برابر میشه و چیزی در حد ۴۰۰ ۵۰۰ تومن در میاد. سایت‌های زیر ۱۰۰۰ هم قیمت بنرهاشون رو بر همین اساس حساب میکنن و به ظاهر گرون میدن اما در واقع آخرش همون میشه.
تو سیستم‌های کلیکی خارجی هزینه‌ی کلیک‌ها این قدر کم نیست اما در مقابل بحث کلیک فیک هم کمتره.
واقعاً یه جوری میشد که این ایرانی‌بازی‌ها رو همه کنار میذاشتن هم برای تبلیغ دهنده هم برای نمایش دهنده و هم برای واسط این دو، وضعیت خیلی بهتر میشد.
با سلام خدمت شما ، کاملا موافقم ولی خب هیچ موقع ما نمیتونیم تضمین صددرصدی کلیک هارو بدیم

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
اگر نمی خوای ناله و نفرین وبمستر و اعصاب خوردی کشیدن از دست یه عده که تقلب می کنن برات بمونه همین بودجه رو بگرد بزار روی یه سایت مفید و خوب و سر فرصت عشقی روش کار کن هم دها برابر این سود میده هم همه چیز دسته خودته درآمدت هم کم و زیاد با خیال راحت خواهد بود و شب راحت بگیر بخواب سیستم کلیکی برای ایران درست نشده

parvazcloob

Registered User
لایک‌ها
4
اگر نمی خوای ناله و نفرین وبمستر و اعصاب خوردی کشیدن از دست یه عده که تقلب می کنن برات بمونه همین بودجه رو بگرد بزار روی یه سایت مفید و خوب و سر فرصت عشقی روش کار کن هم دها برابر این سود میده هم همه چیز دسته خودته درآمدت هم کم و زیاد با خیال راحت خواهد بود و شب راحت بگیر بخواب سیستم کلیکی برای ایران درست نشده
اتفاقا اعتنماد کردن بسیار خوبه ، با وژدان که کار کنی کلی هوادار و کاربر جمع میکنی ، فقط چند تبلیغ دهنده اولیه میخواااام .

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
سلام

و اما پاسخ سوالات شما :

1- تا یک سال یا دو سال اول سرور مجازی پاسخگو نیاز شما خواهد بود.

2- برای پشتیبانی یک نفر کفایت می کند مگر اینکه سیستم پیشرفت کند و شناخته شود که در این حالت باید حداقل دو نفر باشید

3- بله اعتماد می کنند چون عده زیادی از سایت هایی مثل اینتورک گزیده شدن. البته خوب شما هم برای این مورد باید برنامه داشته باشی تا بتونی نمایش دهنده و اگهی دهنده جذب کنی

4- این قیمت کلیک برای آگهی دهنده مقرون به صرفه نیست چون بیش از نیمی از کلیک ها فیک است

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
اتفاقی که تو ایران می افتد این هست که مدیران این سایتها راهای مقابله با کلیک قلابی را بلد نیستند در نتیجه تبلیغ دهندگان متضرر میشوند و مدیران این سایتها برای از دست ندادن تبلیغ دهندگان مجبور می شوند که از درآمد وبمستر ها کم کنن و تر و خشک را با هم بسوزانند

parvazcloob

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

و اما پاسخ سوالات شما :

1- تا یک سال یا دو سال اول سرور مجازی پاسخگو نیاز شما خواهد بود.

2- برای پشتیبانی یک نفر کفایت می کند مگر اینکه سیستم پیشرفت کند و شناخته شود که در این حالت باید حداقل دو نفر باشید

3- بله اعتماد می کنند چون عده زیادی از سایت هایی مثل اینتورک گزیده شدن. البته خوب شما هم برای این مورد باید برنامه داشته باشی تا بتونی نمایش دهنده و اگهی دهنده جذب کنی

4- این قیمت کلیک برای آگهی دهنده مقرون به صرفه نیست چون بیش از نیمی از کلیک ها فیک است
اتفاقا تو سایت هایی از جمله کلیک یاب هر کلیک تا700تومن هم میره چه برسه به 200تومن

parvazcloob

Registered User
لایک‌ها
4
اتفاقی که تو ایران می افتد این هست که مدیران این سایتها راهای مقابله با کلیک قلابی را بلد نیستند در نتیجه تبلیغ دهندگان متضرر میشوند و مدیران این سایتها برای از دست ندادن تبلیغ دهندگان مجبور می شوند که از درآمد وبمستر ها کم کنن و تر و خشک را با هم بسوزانند
پس راه اندازی سایت رو به نظرتون بصرفه نیس؟

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
اتفاقا تو سایت هایی از جمله کلیک یاب هر کلیک تا700تومن هم میره چه برسه به 200تومن
این ها همه ظاهر قضیه هست وقت قرارداد می بندن هزینه کلیک رو خیلی کمتر حساب میکنن
حیف پول نیست کلیکی 700 تومن بابت کلیک فیک داده بشه !

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310

صحبت ایشون مورد تایید هست ...

shirani98

Registered User
لایک‌ها
182
الان سرویس هایی مثل ای نتورک و کلیک یاب با 30 40 نفر پرسنل دارن روزانه حداقل هشت ساعت کار میکنن که وضعیتشون اینه اگه شما بخوای اوقات فراغتت رو یه سیستم کلیکی بیاری بالا که واقعا نمیتونی رقابت کنی
وقتی وارد رقابت با بقیه شرکت ها میشی میبینی که با سرمایه چند صد میلیون هم کاری نمیشه کرد و اون موقع ست که چند میلیون پولت برای پیاده سازی سیستم و تبلیغات و... هدر رفته

بالا