برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی شرکت پخش مواد غذایی سطح تهران

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام وقت بخیر به دوستان
قصد راه اندازی پخش مواد غذایی در تهران رو داریم
تقریبا تا نسبتی اشنایی داریم.خودم حسابدار شرکت پخش بودم نزدیک سه سال و یکی از دوستان ده سالی هست که ویزیتور سطح تهران هستش
تقریبا محل دفتر و انبار مشخص شدست
پیش و بینی های هزینه ها و .. انجام شده
میخواستم ببینم با توجه به بازار فعلی شروع کار از نظر دوستان درست هست یا خیر؟
ضمن اینکه تز های فروش خوبی توی ذهن همکاران هستش که قراره پیدا بشه توی برنامه ریزی فاز های اولیه
و ضمنایک برند داخلی رو داریم شروع میکنیم که کیفیتش فوق العادست.قیمت تقریبا در حد رقباست و محصول صادراتی بوده و بعد از چند سال مجدد میخوایم تهران رو استارت بزنیم
ولی خب یجورایی جا نیوفتاده
منتظر نظرهای و پیشنهادات دوستان هستیم

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
سلام وقت بخیر به دوستان
قصد راه اندازی پخش مواد غذایی در تهران رو داریم
تقریبا تا نسبتی اشنایی داریم.خودم حسابدار شرکت پخش بودم نزدیک سه سال و یکی از دوستان ده سالی هست که ویزیتور سطح تهران هستش
تقریبا محل دفتر و انبار مشخص شدست
پیش و بینی های هزینه ها و .. انجام شده
میخواستم ببینم با توجه به بازار فعلی شروع کار از نظر دوستان درست هست یا خیر؟
ضمن اینکه تز های فروش خوبی توی ذهن همکاران هستش که قراره پیدا بشه توی برنامه ریزی فاز های اولیه
و ضمنایک برند داخلی رو داریم شروع میکنیم که کیفیتش فوق العادست.قیمت تقریبا در حد رقباست و محصول صادراتی بوده و بعد از چند سال مجدد میخوایم تهران رو استارت بزنیم
ولی خب یجورایی جا نیوفتاده
منتظر نظرهای و پیشنهادات دوستان هستیم

بسیار کار خوبیه

توصیه میکنم دنبال ویزیتورهای پر فروش باشید بعضیا ذاتا ویزیتورن بعضیا رو با یه دبع عسل نمیشه خورد بس که زهر مارن ، ویزیتور کار درست ضمانت فروش کالای مرغوب جا نیفتادتونه

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
بسیار کار خوبیه

توصیه میکنم دنبال ویزیتورهای پر فروش باشید بعضیا ذاتا ویزیتورن بعضیا رو با یه دبع عسل نمیشه خورد بس که زهر مارن ، ویزیتور کار درست ضمانت فروش کالای مرغوب جا نیفتادتونه
سلام ممنون از پاسختون
دقیقا به این مسئله هم فکر کردیم
اینکه ویززیتور ذاتا ویزیتور سالم فروشی باشه خیلی مهمه و یه نکته یگه که در نظر داشتیم اینکه ویزیتور مختص هون منطقه که چندین سال سابقه کاری داره رو بگیریم.و البته قراره ویزیتور از نظر کاری خیالش رو راحت کنیم.حقوق ثابت خوب سر تایم پرداختی.تا 3درصد پورسانت.بیمه و پاداش فروش
و یکی از تز های دیگه کت شلوار و کروات هستش که نمیدونم توی صنف سوپرمارکت جواب میده یا نه

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
سلام ممنون از پاسختون
دقیقا به این مسئله هم فکر کردیم
اینکه ویززیتور ذاتا ویزیتور سالم فروشی باشه خیلی مهمه و یه نکته یگه که در نظر داشتیم اینکه ویزیتور مختص هون منطقه که چندین سال سابقه کاری داره رو بگیریم.و البته قراره ویزیتور از نظر کاری خیالش رو راحت کنیم.حقوق ثابت خوب سر تایم پرداختی.تا 3درصد پورسانت.بیمه و پاداش فروش
و یکی از تز های دیگه کت شلوار و کروات هستش که نمیدونم توی صنف سوپرمارکت جواب میده یا نه

نه نمیده !

ظاهر مهمه اما برخورد خیلی مهمتره ، جالب اینکه مردم از آدم زیاد اتو کشیده کمتر خرید میکنن الا فروشگاه های بزرگ

مثال ویزیتور میاد میشینه با طرف خوش و بش میکنه احوال میپرسه میگه چ جنسی مناسب داره تو خرید تکی راه میاد اینو هیچکی دست خالی نمیذاره ..

daramadnet

Registered User
لایک‌ها
58
یه مورد خیلی مهمی است که تا جایی که میتونید اصلا حساب باز کار نکنید این خیلی مهمه
دوم اگر قرار شد چکی کار کنید تا جایی که امکان داشت همون پای بار چک رو بگیرید
اعتباری وامانی و...... اصلا جنس ندید بعضی وقت ها جنس تو انبارتون بمونه خیلی بهتره که امانی کار کنید وسوخت بدید
از هر کسی چک قبوپل نکنید حتما مغازه و مشتری اعتبار سنجی بشه
حساب در امد وهزینه رو داشته باشید
اولویت فروششون با فروش نقد باشه سود خیلی کم با فروش نقد خیلی بهتره از سود زیاد با فروش اعتباری وچکی وغیره است

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
کاری رو دارید شروع میکنید که دست توش خیلی زیاده . الان تمام شرکت های تولید کننده ی بزرگ خودشون پخش اختصاصی تاسیس کردند
کلی هم پخش منطقه ای و محلی وجود داره . کلا با توجه به گسترش فروشگاه های زنجیره ای هایپر و بخصوص افق کوروش ، هیچ اینده ای برای پخش های متفرقه متصور نیست . وقتی اوضاع پخش های غذایی 50 ساله ای مثل به پخش و قاسم ایران و ... اینه وای به حال کسب و کار نوپا
هیچ سوپرمارکتی با پخش جدید نقدی کار نمیکنه

بالا