برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی فروشگاه بلبرینگ و تسمه

arsan11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
من قصد دارم فروشگاه و تسمه راه اندازی کنم لطفا راهنمایی کنید
سرمایه من هم 30م هست سودش چطوریه در ماه چقدر درامد داره تو چه زمینه ای فعالیت کنم بهتر صنعتی یا کشاورزی و یا غیره
من استان یاسوج هستم

arsan11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کسی نیست ما رو راهنمایی کنه

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
سلام
بلبرینگ،تسمه،پولی و... همه باید در کنار هم باشن و به قول معروف جنس جور باشه.
فکر نمیکنم سی تومن کافی باشه

Sent from my C5303 using Tapatalk

ansarweb

Registered User
لایک‌ها
46
منم خیلی توی این فکر بودم اما هر چه قدر حساب کردم بالای 200 میلیون سرمایه میخواد اگر واقعا بخوای خوب کار کنی
و اینکه محلی که میخوای خرید کنی کجاست؟ حدود 4 سال سرو کله زدم با تسمه و بلبرینگ از مغازه 100 تا بلبرینگ میومد 30 تاش تقلبی بود با همون مارک بعد که بر میگردونی میگفت نه بابا این اصله اصله اما خب ما کارمون شده بود و از جنسا خبر داشتیم
خیلی باید حواست جمع باشه و وارد باشی تا روی یه بلبرینگ 8 میلیونی 4 تومن ضرر ندی

zafar09

Registered User
لایک‌ها
34
به نظرم تسمه و بلبرینگ زیاد بازاری نداره...به نظرم در کنارش قطعه یدکی ماشینم بفروش ولی سرمایتو رو یه جنس نزار که اگه خدای نکرده بلبرینگ ضرر کرد از قطعه فروشی ضررش جبران شه....الان هر مغازه داری از شیر مرغ تا جون ادمیزاد میزاره میفروشه....میری بستنی فروشی برنجم میفروشه و ....

arsan11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اره والا ممنون از وقتی که گذاشتید والا من چند شغل مد نظرم هست یکی همین بلبرینگ و تسمه یکی هم ابزار فروشی یکی هم شیرالات ساختمانی دارم تحقیق میکنم که کدوم رو میتونم راه بندازم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
به نظرم تسمه و بلبرینگ زیاد بازاری نداره...به نظرم در کنارش قطعه یدکی ماشینم بفروش ولی سرمایتو رو یه جنس نزار که اگه خدای نکرده بلبرینگ ضرر کرد از قطعه فروشی ضررش جبران شه....الان هر مغازه داری از شیر مرغ تا جون ادمیزاد میزاره میفروشه....میری بستنی فروشی برنجم میفروشه و ....

در کنارش قطعه یدکی بفروشن؟ دوست عزیز همین بلبرینگ رو می دونی چقدر تنوع جنس داره؟

با سلام
من قصد دارم فروشگاه و تسمه راه اندازی کنم لطفا راهنمایی کنید
سرمایه من هم 30م هست سودش چطوریه در ماه چقدر درامد داره تو چه زمینه ای فعالیت کنم بهتر صنعتی یا کشاورزی و یا غیره
من استان یاسوج هستم

عزیز من یه مدت توی مغازه بلبرینگ فروشی کار می کردم. مغازه توی یکی از شهرستان هاست پس شرایطی که می گم ممکنه با شهر های دیگه جور در نیاد.
شما کار رو می تونی با 100 تومن شروع کنی، 30 تومن قطعاً سرمایه کمی هست.
شما تجربه این کارو داری؟ این کار حداقل سه سال تجربه می خواد! علاوه بر شناخت جنس و نحوه تهیه اون باید بلبرینگ شناس باشی! همونطور که دوستمون @ansarweb فرمودن ممکنه جنس تقلبی به شما بندازن کما اینکه به اوستای ما با اینکه 15 ساله توی این کاره انداختن!
سود اصلی کار از فروش تعداد بلبرینگ به کارخانه ها یا نمایندگی های اتومبیل و ... هست.
اینجا فروشگاه ها در کنار بلبرینگ، تسمه، کاسه نمد، اورینگ، یاتاقان، گاردان، چهار شاخ گاردان و گریس هم می فروشن.

والسلام

ansarweb

Registered User
لایک‌ها
46
داداش بازار عمده بلبرینگ کجاست؟منظورم اینکه برا تکمیل بودن جنس و قیمت مناسب داشتن کجا پیشنهاد میشه؟

arsan11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حالا به نظرتون من کدوم رو انتخاب کنم بلبرینگ فروشی یا ابزارالات یا شیر الات ساختمانی ؟؟؟؟؟؟من تو این سه کار میخوام یکی رو انتخاب کنم و برم دنبالش

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
داداش بازار عمده بلبرینگ کجاست؟منظورم اینکه برا تکمیل بودن جنس و قیمت مناسب داشتن کجا پیشنهاد میشه؟
تا جایی که بنده اطلاع دارم تهران, خیابان امیرکبیر, کوچه ناظم الاطباء. اینجا یه پاساژ هست مخصوص همین کار، فقط بلبرینگ که ماهم از همینجا تهیه می کردیم. البته در حد شنیدن هست نه دیدن.

جواد32

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم خیلی توی این فکر بودم اما هر چه قدر حساب کردم بالای 200 میلیون سرمایه میخواد اگر واقعا بخوای خوب کار کنی
و اینکه محلی که میخوای خرید کنی کجاست؟ حدود 4 سال سرو کله زدم با تسمه و بلبرینگ از مغازه 100 تا بلبرینگ میومد 30 تاش تقلبی بود با همون مارک بعد که بر میگردونی میگفت نه بابا این اصله اصله اما خب ما کارمون شده بود و از جنسا خبر داشتیم
خیلی باید حواست جمع باشه و وارد باشی تا روی یه بلبرینگ 8 میلیونی 4 تومن ضرر ندی

pbdownload

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38

amiretc

Registered User
لایک‌ها
56
اگر بخوای تو اینکار دست دو باشی سودی نداری باید خودت وارد کننده باشی دوم خواب سرمایه هست تا کاری براش بازار نداری سمتش نرو
اگر مغازه از خودت برو پروژه های اطراف شهر و شهرهای نزدیک برسی کن ببین چه پروژه های عمرانی دارن بعد با توجه به نیازشون ی مغازه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد میزنی و از هر کالای برای مثال ساختمانی چند نمونه جنس میزاری منم میتونم از تهران از تامین کننده اصلی برات بفرستم حالا از تجهیزات بتنی و مصالح بگیر تا ابزار برق و صنعتی اینجوری هم خواب سرمایت کمه هم پولت دستته هم روابط کاریت مرتفع میشه و محدود نیستی تو کارت و تجربتم بالا میره

بازار ابزار و یراق ایران

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا به نظرتون من کدوم رو انتخاب کنم بلبرینگ فروشی یا ابزارالات یا شیر الات ساختمانی ؟؟؟؟؟؟من تو این سه کار میخوام یکی رو انتخاب کنم و برم دنبالش
در مورد بازار ابزار و یراق و کلیه محصولات و خدمات وابسته در سامانه ما اطلاعات مفیدی پیدا خواهید کرد:
www.24abzar.com

Drow-Ranger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

دوست عزیز شما میتوانید از طریق مراجعه به این سایت آموزش های مربوط به احداث فروشگاه بلبرینگ رو ببینید

همچنین این سایت اولین مرجع آموزشی بلبرینگ در ایران است که دارا 60 سال سابقه در فروش بلبرینگ و اولین وارد کننده بلبرینگ در ایران است

شما میتوانید با مراجعه به این بخش : https://edalatibearings.com/learning-bearings تمامی موارد بلبرینگ از احداث فروشگاه تا عیب یابی و نصب بلبرینگ رو آموزش ببینید

بالا