برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی مغازه بدون جواز کسب در تهران

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
سلام دوستان بنده میخام یک مغازه باطری سازی در داخل تهران در سطح شهر بگیرم
ایا من مغازه بگیرم و شروع کار کنم احتمالش هست بخاطر نداشتن جواز کسب بیان مغازه رو پلمپ کنند ؟
و اینکه میشه با پول دادن بهشون ردشون کرد ؟
پیشنهاد و تجربه ای دارید لطفا بگید
ممنون

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
سلام دوستان بنده میخام یک مغازه باطری سازی در داخل تهران در سطح شهر بگیرم
ایا من مغازه بگیرم و شروع کار کنم احتمالش هست بخاطر نداشتن جواز کسب بیان مغازه رو پلمپ کنند ؟
و اینکه میشه با پول دادن بهشون ردشون کرد ؟
پیشنهاد و تجربه ای دارید لطفا بگید
ممنون
سلام
به نقل قول از یکی دوستانم که قبلا اصفهان مغازه داشت:
مغازه را راه بنداز تا خود مامور صنف و.....بیاند سراغت .تا اومدند بگو من نمی دونستم کجا برم جواز بگیرم و جوان بیکار بودم مغازه زدم و.....(فیلم بازی کردن)از اونجا به بعد بهت یک زمانی میدند که بری اقدام کنی برای جواز
نوبت بعدی که مامور میاد اگر اقدام به جواز کرده باشی که هیچی اگر نکرده باشی جریمه داره و ممکنه در مراجعات بعدی پلمپ و...بشه و در همین زمانها می تونی از راه کثیف رشوه استفاده کنی .و البته ممکنه طرف اهل رشوه نباشه یا نرخش خیلی بالا باشه و تازه معکوس جواب بده و بیشتر اذیتت کنه

Saul

Registered User
لایک‌ها
3,864
سلام
به نقل قول از یکی دوستانم که قبلا اصفهان مغازه داشت:
مغازه را راه بنداز تا خود مامور صنف و.....بیاند سراغت .تا اومدند بگو من نمی دونستم کجا برم جواز بگیرم و جوان بیکار بودم مغازه زدم و.....(فیلم بازی کردن)از اونجا به بعد بهت یک زمانی میدند که بری اقدام کنی برای جواز
نوبت بعدی که مامور میاد اگر اقدام به جواز کرده باشی که هیچی اگر نکرده باشی جریمه داره و ممکنه در مراجعات بعدی پلمپ و...بشه و در همین زمانها می تونی از راه کثیف رشوه استفاده کنی .و البته ممکنه طرف اهل رشوه نباشه یا نرخش خیلی بالا باشه و تازه معکوس جواب بده و بیشتر اذیتت کنه
تایید میشه رفیقم در حال همچین کاری شش ماه ی دفعه رشوه میده

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
تایید میشه رفیقم در حال همچین کاری شش ماه ی دفعه رشوه میده
به جای اینکه مجبور باشه هر شش ماه یک دفعه که به دلایل مختلف مثل تغییر مأمور رشوه بگیر میتونه حتی به سه ماه یک دفعه هم تبدیل بشه بهتر نیست بخشی از این هزینه رو صرف دریافت جواز کسب کنه؟
مگه اساساً مشکل داشتن جواز کسب چیه که بعضی ها از زیرش در میرن؟ حتی برای بعضی اقدامات مثل درخواست وام و گرفتن دسته چک و اینجور چیزا تا جایی که میدونم جواز کسب لازمه.

Last edited:

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
اینجا همه چی شانسیه , یهو دیدی مامور اومد و باحات حال نکرد , اونوقت برنامت چیه ؟ میزنه پلمبت میکنه و حالا بدو دنبال جواز :general208: آره اگر میتونستیم بگیم حتما حتما حتما طرف پول میگیره و میره پی کارش یه چیزی اما نمیشه مطمئن بود میشه ؟

بالا