• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راه اندازی مغازه سوپر پروتیینی

M.Moghadam

Registered User
لایک‌ها
68
سلام دوستان
چند وقتیه به سرم زده یه پروتیئینی بزنم بیشتر فعالیت روی سوسیس کالباس و ... باشه
میخواستم ببینم بنظرتون جواب میده؟البته جای مغازه خیلی مهمه میدونم ولی چون میخوام اجاره کنم یک جای پر تردد و مناسب میگیرم ایشالا
سودش چند درصده؟بنظرتون چقدر سرمایه میخوادش؟
اگر کسی هم تجربه این کاررو داره لطفا بگه
البته ناگفته نباشه الان مغازه پوشاک دارم ولی دیگه کلافم کرده این وضع فروش و تا جایی که میبینم خوردنی بهتره

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,175
با شرکت دمس تولید کننده سوسیس و کالباس تماس بگیر
بگو میخوام نمایندگیتونو بگیرم، قبلش لیست قیمت میخوام که ببینم صرف میکنه یا نه
تلفنش: 07132300959 - 07132303225

rezamoghadam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
سلام در مورد سوپر پروتینی اول مکانش خیلی مهمه و یه چیزی بذار راحت بهت بگم میری توش و میبینی سودش 7 درصده یعنی مثلآ شما 1میلیون فروش داشتی روزی 7 درصدشو حساب کن دگه !!!! دیدم که میگم
ولی انشالله موفق باشی

M.Moghadam

Registered User
لایک‌ها
68
سلام
ممنون از دوستان
با 7 درصد که اجاره مغازه هم در نمیادش
قصدم یه جای مناسب هستش و محله پرجمعیت که ترجیحا پروتئینی نداشته باشه ولی اجاره بالا هستش اگر بخواد 7 درصد باشه یخرده ترسناکه

rezamoghadam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
من واقعیتشو گفتم بین 7 تا 10 درصد در روز

M.Moghadam

Registered User
لایک‌ها
68
شما خودت قبلا این کارو گردی؟یا کسی اطرافت اینکارو انجام داده ؟
یه شب معمولی توی یه مغازه معمولی چقدر دخل میده؟

rezamoghadam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
من یه دوره یه سال پیش بودم بله
شبی حساب کن 900 تا 1.100 یه مغازه معمولی هم بود
جا خلی مهمه اگر بالا باشه که مشتری جمع کنی روزی 2 3 میلیون حساب کن
3 میلیون هم 7 درصدش میشه روزی 210 تا 250 سودت که ماهیش میشه 7 و خورده ایی

.saber

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من هم میخوام یه سوپر پروتئینی بزنم... سرمایشم تا ۴۵ میلیون دارم... جاش هم شلوغ هستش.. اما چون مغازه نداشتم تا حالا یکم میترسم... .. اگه این جوری که رفیقمون میگه شبی انقدر دخل داشته باشه خیلی خوبه... لطفا هر کسی میتونه نظر بده...

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
سوپر پروتئینی درآمدخوبی داره . اما قبلش برید برای یکی کارکنید و تجربه کسب کنید . همینطوری دلتون نزنید به دریا.

alireza_ssp

Registered User
لایک‌ها
504
یه دوستی داشتم که در جنوب شهر پروتئینی داشت. سالها هم کارش همین بود. ولی چند وقت پیش جمع کرد. گفت فروشش از نصف کمتر شده.به دلیل جو بدی که برای سوسیس و کالباس پیش اومده

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
به نظره من اصلا و ابدا فایده نداره
اولن که جنسا آشغال شده یعنی دیگه اون جنسای قدیم نیست، طرف یبار که بخره از خوردن هرچی سوسیس پشیمون میشه و جنس خوبم اگه بیاری همه کس بالاش پول نمیده چون قدرت خرید کم شده نه اینکه دلش نخواد
ثانین که الان همه آماده خور شدن یعنی ترجیح میدن برن مثلن ساندویچ و پیتزا و اینا آماده بخرن تا اینکه موادشو بخرن با مکافات خودشون درست کنن حالا خوب دربیاد یا نیاد در کل آمادش بصرفه تره
ثالثن به دلیل نظره اخری رفیقمون، الان خیلی ها خودشون توو خونه از این چیزا درست میکنن چون اعتمادی ندارن
من چند جا رو میشناسم که چند باری دست به دست شدن اخرم جمع کردن

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

.saber

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه فقط سوسیس و کالباس نیست که... من میخواستم کنارش مرغ و فراورده های گوشتی هم باشه... به نظرتون چه مغازه ای میشه زد با ۴۰ میلیون ؟؟!!! لطفا نظر بدید

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
بزنید توکار فروش قطعات یدکی ماشین باقیمت مناسب. نمایندگی بگیرید.

.saber

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه با ۴۰ تومن نمیشه که.. کم نیست ؟

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
سر کوچه ما یه مغازه هست هنوز یکسال نشده سه بار شغل توش عوض شده اجاره های خیلی بالاست بنظرت با فروش سوسیس کالباس که همش هم فاسد شدنی هست میشه ماهی 4 میلیون اجاره داد!! اونم برای یه مغازه 25 متری معلوم که نمیشه مثل روز روشن هست که نصف اجاره هم درنمیاد کلا با این اجاره ها اصلا نمیشه کاسبی کرد مگر اینکه مورد خاصی باشه که عمرا گیرت نمیاد من موندم مردم چی فکر میکنن همینطوری میرن یه مغازه میزنن و سرمایشون به باد میدن الان یه گل فروشی تو محل ما هست که گل خونگی میفروشه ماهی 8 میلیون میخواد اجاره بده که من مطمئن هستم با ضرر جمع میکنه معلوم نیست رو چه حسابی هر سال اجاره ها دورابر میشه طرف 20 سال پیش کل مغازه خریده 8 میلیون الان فقط ماهی 8 تومن اجاره میخواد

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
سلام . واقعا کرایه ها بالاست . یا مغازه باید رهن کنی یا اصلا طرف مغازه نرید که سرمایت به باد میدی . شما وقتی مغازه اجاره میکنی باید حساب کنی ماهی چقدر باید اجاره بدی . باید بری تو کارهای خونگی . بازاریابی کن و فروش برسون بدون اینکه کرایه مغازه بدی. بیشتر سعی کن به طرف علاقت بری و از استعدادهات لذب ببری

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
یه جنسی پیدا کن مثلا مواد اولیه همون از کشاورز بخر بفروش به مغازه دار با قیمت ارزون تر . خودت بازاریابی کن. یه مثال ساده احیانا نخود بخر بفروش به فلافل فروش و آش فروش و مردم یا هرچیز دیگه مثلا برو کشمش و آلبالو و تخمه باکیفیت باقیمت بسیارمناسب بخر بفروش به مغازه دار و مردم زرنگ باشی ماهی 4 5 میلیون درآمد کسب میکنی
یا میتونی چای بخری بصورت عمده از چای کار بخری خودت بسته بندی کنی بفروشی
اصلا نیازبه مغازه نداری فقط ماشین نیازته

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
دنبال نیازهای بازار باشید

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
یه جنسی پیدا کن مثلا مواد اولیه همون از کشاورز بخر بفروش به مغازه دار با قیمت ارزون تر . خودت بازاریابی کن. یه مثال ساده احیانا نخود بخر بفروش به فلافل فروش و آش فروش و مردم یا هرچیز دیگه مثلا برو کشمش و آلبالو و تخمه باکیفیت باقیمت بسیارمناسب بخر بفروش به مغازه دار و مردم زرنگ باشی ماهی 4 5 میلیون درآمد کسب میکنی
یا میتونی چای بخری بصورت عمده از چای کار بخری خودت بسته بندی کنی بفروشی
اصلا نیازبه مغازه نداری فقط ماشین نیازته
دست تو این کارهای که گفتی زیاده فلافل فروش ها خودشون میرن از کشاورز میخرن چای بخوای بسته بندی کنی کلی جا و مجوز دم دستگاه میخواد الان آرایشگری خوب سود داره

بالا