برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی موسسه‌ مکالمه‌ زبان انگلیسی

mobile 6600

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من میخوام یه‌ موسسه‌ مکالمه‌ زبان انگلیسی تو یکی از شهرستانهای کوچک راه اندازی کنم. تنها یه‌ رقیب دارم که‌ اون هم از لحاظ شخصیتی و سواد مورد قبول جامعه نیست ولی با این حال بعضی ها فکر میکنن چون طرف معلمه‌ و سابقه‌ اموزشی داره‌ پس حتما مکالمه‌ اش هم خوبه!‌ حالا بگذریم از اینکه‌ طرف قبلا معلم خودم بوده‌ و هیچ بار علمی نداره‌، هر کی هم که‌ دانش اموزش بوده‌ خوب میشناستش، حتی خیلی ها رو میشناسم که‌ تو تمام کلاسها و دوره‌ هاش شرکت کردند ولی مکالمه‌ شون با روز اول هیچ فرقی نکرده‌ چون طرف خودش اصلا مکالمه‌ بلد نیست و فقط به‌ خاطر پول موسسه‌ راه انداخته‌. همین تابستون دنبال مجوز افتادم(اینو بگم که‌ خودم لیسانس زبان دارم و بیکارم) ولی به‌ من گفتن که‌ الف. متاهل باشم، ب.3 سال سابقه‌ اموزشی ج. حداقل 25 سال سن داشته‌ باشم که‌ من هم هیچ کدومش رو ندارم البته‌ میتونستم به‌ اسم یکی از دوستام که‌ همه‌ این شرایط رو داشت دنبال کارهام بیفتم. اما همون اول کار یعنی پس از درخواست راه اندازی موسسه بلافاصله‌ از من خواستند که‌ یه‌ ساختمون ضد زلزله‌ معرفی کنم، یه‌ همچینن ساختمونی هم یه‌ میلیون پیش و ماهی 200.000 هزار تومن میخواد که‌ من هم ندارم. ‌‌ ‌تازه‌ اگه‌ این ساختمون رو هم کرایه‌ کنم معلوم نیست که‌ اخرش با مجوز این کار موافقت میکنن یا نه‌! بگذریم از اینکه‌ حتی اگه‌ مجوز رو هم دادند تازه‌ باید یه‌ سال منتظر بمونم تا کارم جواب بده‌.

برای اینکه‌ بتونم یه‌ مزیتی بر رقیبم داشته‌ باشم میخوام یه‌ لابراتوار زبان گیر بیارم ولی نمیدونم از کجا و چه‌ مدل مناسبی و با چه‌ قیمتی؟ کسی میتونه‌ هم در مورد خرید لابرتوار و هم اینکه‌ برای موسسه‌ و میزان سرمایه‌ لازم منو راهنمایی کنه؟ اینو بگم که‌ ترجیح میدم که‌ نماینده‌ جایی مثل شکوه و معرفت و .. نباشم چون پول علکی باید بدم به‌ این موسسات، در عوض همون کتاب ها رو خودم تدریس میکنم.

خیلی طولانی شد اما خواستم کامل بگم!

لطفا منو رهنمایی کنین

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
اگر اصفهان یا شهرهای اطرافش هستی پی ام بده

mobile 6600

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه‌ اذربایجان غربی هستم، حالا نمیشه‌ منو راهنمایی کنین. بعضی ها میگن فعلن با کلاس خصوصی شروعکن بعد موسسه‌ بزن، نظر شما چیه‌؟
برای لابراتوار هم میکن تو میدان امام ***** تهران میتونم گیر بیارم اما نگفتن چنده‌ قیمتش و چه‌ انواعی داره‌؛ شما میدونین؟

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
برای لب محلش اونجاست
ولی خوب بله اول باید معروف بشی تا وقتی اموزگشاه زدی چهارتا شاگرد بیاد اول کار

بالا