منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

hamed102

Registered User
امتیاز - 100%
6   0   0
لایک‌ها
63
اپلیکیشن اندروید افزایش فالوور و لایک و ویو اینستاگرام به فروش می رسد

صفحه برنامه در بازار

درامد ماهی 2 میلیون به بالا نرم افزار های مشابه درامد بالا 15 میلیون ب بالا دارند
درامد کاملا به فعالیت شما بستگی دارد
پشتیبانی پس از فروش انجام شمی شود

قیمت 2500000 هزار تومان

علت فروش : عدم فرصت جهت رسیدگی
کار اصلی بنده طراحی و برنامه نویسی و سئو می باشد ، معمولا پروژه بالا میاریم و بعد از ب درامد رسیدن واگذار می شود

برای مشاهده صفحات برنامه " عکس " حتما به صفحه بازار مراجعه کنید

در صورت نیاز قادر به توسعه اپ در اینده توسط تیم ما خواهد بود

سورس برنامه به خریدار با حفظ کپی رایت وارگذار میشود

----------------------------
دوستانی که مایل باشند سورس تنها هم واگذار می شود یا نسخه جدید هم راه اندازی می شود .
ولی پیشنهاد ما نسخه فعلی " اینستاگرامی ها " می باشد ک دارای درامد می باشد .

hellboy2010

Registered User
امتیاز - 100%
10   0   0
لایک‌ها
11
درآمد فعلیش چقدره؟
عکس از پنل میدید؟

LordShadows

Registered User
امتیاز - 100%
17   0   0
لایک‌ها
853
درآمد رو اگه میشه دقیق خصوصی کنید

hamed102

Registered User
امتیاز - 100%
6   0   0
لایک‌ها
63
دوستان عزیزم
هیچگاه نمیشه روی یک پروژه شخصی یا شغل آزاد حقوق یا درامد ثابتی رو عنوان کرد ، خیلی موارد در درامد تاثیر داره ، مثلا این ماه اخیر 15 روزش تعطیل بود و خودمم شخصا سفر بودم پایین ترین درامد سال در این ماه اتفاق افتاد ، من شخصا ماه هایی ک فعال بودم و تبلیغ هم میکردم حول و حوش 1.5 ت حالا کمی بالا یا کمتر مینداخت ولی خب جوری بود ک از تمام کارهام زده بودم و فقط تمرکزم روی این برنامه بود ک این باعث میشد از کار کار اصلیم ک برنامه نویسی و پشتیبانی و تبلیغات هست بیفتم
درامد این کار فقط از فروش سکه از طریق برنامه نویست روش های بسیار زیادی وجود داره ک خرید سکه درون برنامه در مقابل بروش های دیگه هیچ هست البته به کمک همین برنامه ، که اگر برنامه قسمت کسی شد 0 تا 100 رو یاد میدم

nirvana70777

Registered User
امتیاز - 100%
1   0   0
لایک‌ها
23

hamed102

Registered User
امتیاز - 100%
6   0   0
لایک‌ها
63
چند نکته رو خدمت عزیزان عرض کنم
قیمت خام سفارش چنین برنامه ای با امکانات فوق با سورس و ... بالاتر از قیمتی ک من گذاشتم تموم میشه در حالی که برنامه بیش از 1 هزار نصب فعال داره ک اگر شما بخوان یک برنامه رو ب یک هزار نصب فعال برسونید باید 2 میلیون کم کمش هزینه کنید ، این حرف منو دوستان برنامه نویس با تحربه تایید میکنند
نحوه درامد هم توضیح دادم و گفتم بیشتر درامد غیر از فروش سکه از داخل برنامه هست پس گزارش درامد و غیره نخوان ولی بازم من شات از فروش برج 5 رو اپلود و برای شما بزرگواران می فرستم ک یک فروش معمولی هست ولی این ماه های اخیر ب دلیل مشغله هایی که داشتم فروش کاهش پیدا کرده بود
این شات ها فقط از کافه بازار هست مایکت و فروش در پی وی و فروش پیج های اماده و ... هم اگر به جمع درامد اضافه کرد بسیار بیشتر میشه
دوستان اگر قصد خرید دارند دست دست نکنند حقیقا قیمت فوق العاده هست و پروژه دارای درامد خوبی هست اگر دوستمون ک قصد خرید داره فردی با انگیزه باشه این مبلغ رو حتی در 1 ماه هم می تونه دربیاره

عکس1
عکس2
عکس3

Divarr

Registered User
امتیاز - 100%
1   0   0
لایک‌ها
38
سلام. قیمت آخر و میزان درآمد رو لطف میکنید

بالا