برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی کارگاه تولیدی کیف

GemSoft

Registered User
لایک‌ها
52
با سلام خدمت دوستان

بنده الان حدود 10 سال هست در تولید کیف هستم
مشتری داریم و فروشمون بد نیست و قابلیت اینو دارم که سفارش هم بگیرم
مشکل اصلی کم بودن کارگر خیاط و ... هست و اینکه میخوام بدونم آیا با این دستمزدهای بالا و مخارج بالا به نظر شما راه اندازی کنم کارگاه شخصی خودمو؟
البته اینم بگم توی شروع کار هم سفارش دارم و منتظر گرفتن سفارش نمیمونم

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
راستش اگه ما بخوایم کارگاه راه بندازیم باید بیایم از شما بپرسیم نه برعکس. پس احتمال داره که راهنمایی من مفید نباشه چون شما استاد این کاری.
ولی به نظرت راهی وجود داره که بتونی چند مدل محصول رو یه جورایی انبوه تولید کنی؟ چون در اون صورت اگه قیمت رقابتی باشه ، حتی اگه وضع اقتصاد بدتر هم بشه شما هنوز میتونید روی فروش (شاید توی بازارچه مرزی و کشورای همسایه و ... ) حساب کنید. چون توی این بازار پولتون رو روی هر چیزی سرمایه گذاری کنید بهتر از اینه که اون پول رو دستتون نگه دارین.

GemSoft

Registered User
لایک‌ها
52
راستش اگه ما بخوایم کارگاه راه بندازیم باید بیایم از شما بپرسیم نه برعکس. پس احتمال داره که راهنمایی من مفید نباشه چون شما استاد این کاری.
ولی به نظرت راهی وجود داره که بتونی چند مدل محصول رو یه جورایی انبوه تولید کنی؟ چون در اون صورت اگه قیمت رقابتی باشه ، حتی اگه وضع اقتصاد بدتر هم بشه شما هنوز میتونید روی فروش (شاید توی بازارچه مرزی و کشورای همسایه و ... ) حساب کنید. چون توی این بازار پولتون رو روی هر چیزی سرمایه گذاری کنید بهتر از اینه که اون پول رو دستتون نگه دارین.

فرمایش شما متین
اما در حال حاضر وضعیت بازار به حدی بد هست که واقعا قیمت ها روزانه شده نخ 4.500 تومنی شده 30 هزار تومن
میخواستم الان از دوستانی سوال کنم که در حال حاضر شاید کارشون شبیه ما هست
البته ما در حال حاضر کوله پشتی ، کیف پول ، جامدادی ، جا کارتی ، آینه و شال و ... تولید داریم
کیف دوشی هم تولید داشتیم و الانم مشتریها منتظرش هستن یعنی بازارشو تقریبا داریم
اما اینکه کارگاه بتونه مخارجش و سودی معقول بهم بده رو دو به شک هستم
چون اجاره کارگاه معمولی ماهی 1.5 به بالاست در متراژ 40 تا 55 متری
مگر اینکه جاهای خیلی دور افتاده بگیریم که ارزون بیوفته اونم بخاطر دور بودن از بازار مسائل خودشو داره مثل نیومدن کارگر و سخت بودن خرید لوازم مورد نیاز

hasan1374

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دوست عزیز تولید الان خطرناکه اگه مشتری داری واسطه شو بین تولید کننده ها و مشتری ما تولیدی بزرگ کیف تو قم داریم اگه بخاید می تونیم همکاری کنیم محصولات ضمانتی تحویل می دیم سابقه فعالیت بالای دو دهه کیفیت عالی این آیدی تلگراممه خواستی در ارتباط باش @emperaror
تولید دوست عزیز سرمایه وحشتناک می خواد واقعا وحشتناک و اگه فقط در حد دو سه ماه خدایی نکرده محصولاتت بخوابه و گردش نداشته باشه به پیسی می خوری اما در سه ماهه تابستون جواب میده راحتم جواب میده

GemSoft

Registered User
لایک‌ها
52
دوست عزیز تولید الان خطرناکه اگه مشتری داری واسطه شو بین تولید کننده ها و مشتری ما تولیدی بزرگ کیف تو قم داریم اگه بخاید می تونیم همکاری کنیم محصولات ضمانتی تحویل می دیم سابقه فعالیت بالای دو دهه کیفیت عالی این آیدی تلگراممه خواستی در ارتباط باش @emperaror
تولید دوست عزیز سرمایه وحشتناک می خواد واقعا وحشتناک و اگه فقط در حد دو سه ماه خدایی نکرده محصولاتت بخوابه و گردش نداشته باشه به پیسی می خوری اما در سه ماهه تابستون جواب میده راحتم جواب میده

سلام
ما خودمون با چندتا تولید کننده کار میکنیم اما الان یه سری کارمونو دنبال نفرش هستیم
که دیوار آگهی دادیم و خیلیا زنگ زدن
با شما هم تماس میگیرم حتما که صحبت کنیم
و اگه میشه به شماره بنده پیام بدید واتس آپ یا تلگرام چون تلگرام بنده ریپورت شده 09364582380 یا آیدی @alifatehi70
ممنون

بالا