برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی گیم نت

galexyman1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام .

چند تا سوال داشتم در موردو راه اندازی گیم نت.

اول این که از کامپیوتر استفاده کنم به صرفه تره یا پلی استیشن ! دوستانی بهم می گفتن که پلی استیشن بخری ارزون تر در میاد ... ولی خودم هنوز دو دلم
اگه از اکانت های هکی واسه بازی های پلی استیشن استفاده کنم ممکنه بلایی سر اکانت ها و خود دستگاه بیاد . مثلا غیر فعال دائم بشه حتی اگه اصلا آنلاین برای بازی استفاده نشه؟!

ahadabasi

Registered User
لایک‌ها
113
سلام
اگه بخواید بازی هایی در حد fifa19 یا حتی بازی های قوی تری را اجرا کنید، بهتره که پلی استیشن بگیرید چونکه هزینش احتمالا کمتر در بیاد، فقط این نکته را توجه کنید که اگه میخواید از بازی های هکی برای ps4 استفاده کنید، کنسول ps4 که میخرید آپدیتش از نسخه 5.07 بالاتر نباشه یعنی نسخه exploit اون بالاتر از 5.07 نباشه، چونکه فعلا نسخه های بالاتر از 5.07 هنوز هک نشدن و ممکه هیچ وقت هم هک نشن، این هکی هم که توسط al-azif انجام شده هیچ آسیبی به کنسول نمیزنه و با خاموش کردن کنسول هک برمیگرده و وقتی دوباره روشن کردی کنسول رو باید روی یه گزینه ای که هست بزنی تا دوباره هک اعمال بشه
اینم آدرس گیت هاب مربوط به هک ps4 :
https://github.com/Al-Azif/ps4-exploit-host

Mojtaba Tb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
درود ... واسه گیم نت باید هم کامپیوتر باشه و هم پلی استیشن ....
البته تعداد گیم نت ها خیلی رفته بالا ... باید یجا بزنی که تا 1 کیلومتریت نباشه
بازی مخصوص گیم نت ها هم کانتر هست که با کامپیوتر هست ...

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
سعی کن هم کامپیوتر بزاری هم ps4

برای کامپیوتر بازی های پر طرفدار مثل کانتر 1.6 - سوس - گلوبال - وار کرفت - lol و اگه سیستم خوب داری rainbow six

برای ps4 : فیفا و pes و kombat و تیکن و کال اف و یه بازی ماشین خوب به سلیقه خودت

حتما یه پیج هم بزن برای خودت و مسابقات بزار خیلی تاثیر داره . بازی آنلاین رو گرونتر بکن ساعتی

Ramin Asad Poor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
فقط کنسول تهیه کنی واسه به صرفه تر و دردسرت هم کمتره

blackheart1996

Registered User
لایک‌ها
18
به نظر من هم از کنسول استفاده کن هم از کامپیوتر منتها اولویت رو بزار روی PS4 چون طرفداراش بیشترن
در رابطه با خرید Ps4 یا بازی هاش سوالی یا مشاوره ای خواستی بهم خبر بده
امیدوارم تونسته باشم کمکی بهت بکنم دوست عزیز

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
به نظر من هم باید کامپیوتر باشه هم ps4 و هم xbox و اگه کنسول های دیگه ای که بازیهاش خیلی فرق دارن مثل wii و nitendo هم ۱-۲تا کنارشون باشه طرفدار زیاد پیدا می کنه
10 کامپیوتر - 3-4 ps4 - دو تا xbox - بقیه کنسول ها هم ۱-۲ تا این واسه گیم نت بزرگ
واسه گیم نت کوچیک و جمع و جور 6 کامپیوتر 3 ps4 - دو xbox - بقیه کنسول ها هم ۱-۲تا

بالا