برگزیده های پرشین تولز

راه حل تماس ارزان از كامپيوتر به تلفن در ايران ؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
من يك خط ADSL دارم كه نامحدود حجمي هست ! يك مدته فكري زده به سرم اون هم اينكه آيا سرويسي توو ايران سراغ دارين تا مثل اين تماس هايي كه اول به يك شماره زنگ مي زنيم ! بعد با اون با دنيا مفتكي تماس ميگيريم!!!!‌ بشه از طريق اينترنت به همين شكل با قيمتهايي در همون حد با ايران و دنيا تماس گرفت ؟

اينترنت رو براي PC TO PHONE گشتم ، ريخته! اما اينكه توو ايران چطور تهيه كنم و ... (فروشنده زياد داريم و خودم هم به ويزا دسترسي دارم، اما اينكه حاضري باشه رو ترجيح مي دم ... در ثاني مشكل اينه كه اكثرا سرويس مال كشور هاي دورتر از ايرانه و هزينه تماس داخليش( كه اصل هدف منه ) از خارج كشور گرونتره !!!) شركتي رو مي شناسين توو ايران سرويس بده ؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
ممنون PILOT جان،شرمنده كه اونور تاپيك دادم،تنها دليلش اين بود كه راستش حس كردم به جز يكي 2 بخش ديگه كه به اين موضوع ربطي نداره، تنها بخش فعال باقيمونده PT همون گفتگوي آزاده :(

امروز خاص رد شد ، خدا كنه حرفها صحت داشته باشه و هر چه زودتر اين مشكل حل شه، اين سوال هم به جواب برسه كه فكر كنم براي خيلي ها مفيد باشه

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
فکر نکنم همچین سرویسی بتونی گیر بیاری
فقط یه سرویس هست که ماهی حدود ده دیقه خدمات رایگان میده. اونم با پی سی شماره رو میگیری ولی از تلفن به تلفن در ارتباطی.

www.jaxtr.com
برو و سایتشو نگاه کن سیستم جالبی داره.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
فکر نکنم همچین سرویسی بتونی گیر بیاری
فقط یه سرویس هست که ماهی حدود ده دیقه خدمات رایگان میده. اونم با پی سی شماره رو میگیری ولی از تلفن به تلفن در ارتباطی.

www.jaxtr.com
برو و سایتشو نگاه کن سیستم جالبی داره.

ممنون اما سرويس كه زياد داره ! همين ياهو مسنجر رو نگاه كنين تا SKYPE و و و ...
كلي هم توو بازار گوشيش هست ! تلفن هايي كه كابل شبكه به اونها وصل ميشه (‌VoIP )‌ و ...
گوشي هاش هم شنيدم حدود 100 تومن هست و خدمات ارزون و ...
اما من مي خوام ببينم يكي از همين شركتها كه دارن كارتي مثل كارت اينترنت شامل پسورد براي وارد كردن حين تماس با شماره مشخص ميدن هست كه توو ايران اين سرويس مد نظر من رو هم بده ! اگه باشه خيلي خوب ميشه

aliahanchi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون اما سرويس كه زياد داره ! همين ياهو مسنجر رو نگاه كنين تا SKYPE و و و ...
كلي هم توو بازار گوشيش هست ! تلفن هايي كه كابل شبكه به اونها وصل ميشه (‌VoIP )‌ و ...
گوشي هاش هم شنيدم حدود 100 تومن هست و خدمات ارزون و ...
اما من مي خوام ببينم يكي از همين شركتها كه دارن كارتي مثل كارت اينترنت شامل پسورد براي وارد كردن حين تماس با شماره مشخص ميدن هست كه توو ايران اين سرويس مد نظر من رو هم بده ! اگه باشه خيلي خوب ميشه

این شرکت این سرویس رو میده: www.irmatel.com

می تونی نرم افزار رو دانلود کنی و پول به حسابشون بریزی تا user و password بهت بدن و با هر جای دنیا که خواستی تماس بگیری

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
زیر خاکی بالا آوردین، تبلیغ سایتتون رو کردین :p ولی دمتون گرم :blush: سایت جالبی بود . هر چند skype و اینها هم همین حدود در میاد :(

iranfone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایران فون ارائه کننده سرویس تماس با ایران با کیفیت بسیار عالی میباشد.
برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ایران فون مراجعه کنید: www.iranfone.com

behzad756

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
iranfone که خیلی کلاهبردارن ،یه 10 دلاری از من خوردن و اکانت رو صفر کردن.اصلا" کیفیت خوبی هم ندارن

taghi.karimi

Registered User
لایک‌ها
246
ماکه اصلا نفهمیدیم با کی صحبت کردیم با iranfone :blink::blink:

sepehr741

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز اگر هنوز تمایل به استفاده از سرویسهای ویپ با امکانات جالب و تماس نامحدود هستید لطفا به من ایمیل بدین: unlimited.call.iran @ gmail.com

kiiiiiid

Registered User
لایک‌ها
0
ماکه اصلا نفهمیدیم با کی صحبت کردیم با iranfone :blink::blink:

دقیقا واسه منم همچین اتفاقی افتاد در مورد ایران فون. تو کال هیستوری دیدم انگار دوستان ایران فون زحمت تماس های منو کشیدن و به جای من زنگ زدن به شماره هایی که تا به حال ندیده بودم. و کردیت من خالی شده بود.

iranfone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ابرانفون بصورت پیش فرض سرویس ID Caller رو فعال داره، احتمالا شما از یک تلفن مشترک استفاده کردین.
در ضمن behzad756 تا حالا چندین بار با آدرس های مختلف رجیستر کرده که از 1 دلار اعتبار رایگان استفاده کنه، احتمالا چون سیستم این رو تشخیص داده و بهش اعتبار نداده ناراحت شدند.
جناب kiiid شما هم که از اعتبار رایگان تا به حال استفاده کردید

kiiiiiid

Registered User
لایک‌ها
0
ابرانفون بصورت پیش فرض سرویس ID Caller رو فعال داره، احتمالا شما از یک تلفن مشترک استفاده کردین.
در ضمن behzad756 تا حالا چندین بار با آدرس های مختلف رجیستر کرده که از 1 دلار اعتبار رایگان استفاده کنه، احتمالا چون سیستم این رو تشخیص داده و بهش اعتبار نداده ناراحت شدند.
جناب kiiid شما هم که از اعتبار رایگان تا به حال استفاده کردید

مشکل همین جاست که فکر می کنید استفاده کردم. ولی با چیزی که برام اتفاق افتاد، فهمیدم که به سیستم شما نمیشه اطمینان داشت. به هر حال من چیزی که برام اتفاق افتاده رو به اشتراک میزارم تا بقیه دوستان هم بدونند و مطلع باشند.
من در مورد behzad چیزی نمیدونم ولی خودم رو میدونم که فقط یکبار عضو شدم و تماسی هم نتونستم بگیرم.

بالا