• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راه حل نهایی گوگل ادسنس برای وبمسترها - قدم به قدم 100% کاربردی

Turkan

Guest
لایک‌ها
4
در این صفحه قصد دارم راه حل جامع خود برای گوگل ادسنس را شرح دهم و در این تاپیک تا پایان پاسخگو خواهم بود.

برای کار کردن با گوگل ادسنس، ایرانیان دو مشکل اساسی دارند:
  1. ثبت نام در گوگل
  2. استفاده از درآمد گوگل

روش حل هردو این مشکلات در ادامه بررسی میشود.

ملزومات ثبت نام در گوگل ادسنس:
  1. وبسایت با بازدید مناسب و مطابق قوانین گوگل و یا اکانت Youtube با 10 فیلم
  2. آدرس مجازی و شماره موبایل دایورت شده ترکیه

اخیرا گوگل وبسایت های جدید را به سختی قبول میکند و بهتر است از Youtube Channel استفاده کنید. در روش استفاده از Youtube Channel، باید حداقل 10 فیلم در شبکه خود داشته باشید و دروبسایت های موجود ویدیوهای خود را Promote کنید تا بازدید بدست آورید. بعد از چند روز Youtube بطور خودکار برای شما دعوتنامه مشارکت در سیستم تبلیغاتی خود را ارسال میکند و از طریق آن 100 قبولی اخذ خواهید کرد.

درباره لازمه دوم ثبت نام در گوگل ادسنس، میتوانید از خدمات این وبلاگ استفاده کنید.

خدمات شماره موبایل ترکیه هم برای وریفای نوع دوم به شما ارائه میدهد.

به هرحال پیشنهاد میشود برای قبولی سریعتر و 100% از شبکه یوتیوب استفاده کنید.

پس از دریافت چک های خود بوسیله آدرس مجازی، کافی است از طریق زمینی با صرف 50 هزار تومان از آذربایجان به وان بروید و چک ها را نقد کنید. بعضا صرافی هایی هستند که این کار را به روش خود حل میکنند.

پاسخگوی شما هستم
ترکان

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
هزینه های ادرس مجازی هم میگید شما که چقدر دریافت میکنید ؟

Turkan

Guest
لایک‌ها
4
هزینه های ادرس مجازی هم میگید شما که چقدر دریافت میکنید ؟

آدرس مجازی های ترکیه سالانه 89 هزار تومان است ( برخلاف شرکتهای دیگر که ماهانه دریافت میکنند و هزینه 10ها برابر است).

Turkan

Guest
لایک‌ها
4
آدرس مجازی های ترکیه سالانه 89 هزار تومان است ( برخلاف شرکتهای دیگر که ماهانه دریافت میکنند و هزینه 10ها برابر است).

بهتره بالا باشه

دوستان لطفا در این بحث مشارکت کنند.

Turkan

Guest
لایک‌ها
4
میشه یکم بیشتر در مورد آپلود فیلم در یوتیوب توضیح بدین؟

باید چندتا فیلم در یوتیوب آپلود کنید و با جذب بازدید موجب ارسال دعوتنامه برای مشارکت در سیستم تبلیغات یوتیوب خواهد شد و در مراحل عضویت در این سیستم، یک اکانت گوگل ادسنس میسازید که 100% تأیید میشود چون خود گوگل دعوتنامه داده است.

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
برای یوتیوب فکر کنم فیلم باید حداقل 50 هزار تا نمایش پیدا کنه و اینکه کپی رایت هم نداشته باشه... یعنی فیلم رو خودت درست کرده باشی مثلا فیلم با این موضوع آموزش html ....

vsf

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
44
کسی میدونه قوانین کپی رایت برای استفاده از ویدئوهای دیگر در تهیه یک ویدئوی جدید چگونه هست؟!
مثلا اگر یک ویدئوی خارجی را زیر نویس فارسی کنی قوانین را زیر پا گذاشتی و به حقوق پدید آورنده یک اثر تجاوز کردی؟
کلا میخوام بدونم چکور ویدئوهایی را میشه توی ویدئوی جدید خودت استفاده کرد که مشکل مادی و معنوی نداشته باشه.
خیلی برای من مهمه که کپی رایت رعایت بشه.
ممنون میشم نظر بدین.

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
اینکه زیرنویس فارسی کنی که 100 درصد کپی رایت سازنده فیلم را نفض کردی...

چیزی وجود داره به نام Fair Use یعنی استفاده عادلانه
که نیازی به گرفتن اجازه از صاحب اثر نیست...
مثلا برای review کردن , و قرار دادن چند عکس یا چند ثانیه از فیلم ...

ParsPatogh

Registered User
لایک‌ها
2,032
اینکه زیرنویس فارسی کنی که 100 درصد کپی رایت سازنده فیلم را نفض کردی...

چیزی وجود داره به نام Fair Use یعنی استفاده عادلانه
که نیازی به گرفتن اجازه از صاحب اثر نیست...
مثلا برای review کردن , و قرار دادن چند عکس یا چند ثانیه از فیلم ...

میشه برا آهنگ ها تصویر گذاشت آپلود کرد>؟

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
میشه برا آهنگ ها تصویر گذاشت آپلود کرد>؟

قانونیش نمی شه , ولی یوتوب اهمیتی نمی ده تا شکایتی نشه

ولی قانونیش این هست که یه مستند 60 دقیقه ای راجب فلان خواننده بسازید بعد 4-5 دقیقه هم از آهنگاش توی اون مستند بزارید, اون هم تازه نمی شه یه آهنگ کاملش رو گذاشت بلکه چند ثانیه از هر آهنگ رو می شه تو طول برنامه استفاده کرد , نیازی هم به گرفتن اجازه نیست

ParsPatogh

Registered User
لایک‌ها
2,032
برا سایت هم باید بازدیدت بالا باشه؟
چون من یه بار درخواست دادم گفتن بازدیدت فعلا کن هست!

vsf

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
44
مسئله اینه که موعد پرداخت ها که میشه گوگل کوچکترین خطایی را علم میکنه و ادسنس را میبنده!
الان ادسنس من را بیخود و بی جهت درست در موعد پرداخت پول جدید بست و همه را هپولی بالا کشید!

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
مسئله اینه که موعد پرداخت ها که میشه گوگل کوچکترین خطایی را علم میکنه و ادسنس را میبنده!
الان ادسنس من را بیخود و بی جهت درست در موعد پرداخت پول جدید بست و همه را هپولی بالا کشید!

به چه دلیلی بسته؟

معمولا سیستم ادسنس اینجوری هست که تبلیغ دهنده میاد تو ادوردز تبلیغش رو به گوگل می ده و بعد یه goal تعیین می کنه , goal یعنی هدف, مثلا وقتی فروش صورت بگیره goalش انجام می شه, برای goal ادوردز pixel داره که این پیکسل رو اجرا می کنه و یه شماره تو ادوردز می اندازه, تبلیغ دهنده می تونه ببینه که تو هر چند تا کلیک یه فروش داشته, مثلا می گیریم تو هر 30 کلیک یه محصول می فروشه , گوگل اینارو سیو می کنه بعد شما کد ادسنس رو می گیری و می زاری داخل سایتت , گوگل چک می کنه ببینه از هر چند تا کلیک تبلیغ دهنده به اون goal یا هدفش می رسه اگر مثلا همون 30 تا کلیک و یک فروش باشه که اوکی هست, اگر ترافیکت خوب باشه و مثلا به ازای هر 10 کلیک یه فروش داشته باشی میاد پول بیشتری به ازای هر کلیک به شما می شده , اگر کمتر باشه و مثلا از هر 60 تا کلیک یه فروش بره میاد پول کمتری به شما می ده... تا مادامی که ترافیک واقعی باشه و تبلیغ دهنده سود کنه , به شما پول می ده , ولی وقتی ببینه مثلا 2000 تا کلیک فرستادی ولی هیج فروشی تبلیغ دهنده نداشته , می فهمه که یه اشکالی توی ترافیک هست و می زنه اکانت رو می ترکونه, قبلش امکان داره چندتا اعلام و اخطار بده ولی در کل وقت زیادی برای سایت های کوچک صرف نمی کنه , اتوماتیک می بنده اکانت ها رو که حرکت ناجوانمردانه ای هست

vsf

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
44
الان مال منو بدون اخطار بسته. یک لینک داده گفته به یکی از این دلایل بسته شده!
تو لینکش که میری صد تا دلیل را ذکر کرده حالا کدومش هست هیچی نگفته!
گوگل دیگه به هیچ وجه اجازه بالا آمدن یوزرهای خانگی را نمیده.
فقط برندها و شرکت ها و صاحبان تجارت.
عملا کسب درآمد از منزل با سیاست های آپدیتی پاندا و پنگوین و غیره گوگل کم کم به تاریخ می پیونده.
فروم های وبمستر خارجی را ببینید.
الان همه وبمستر ها دارن سیاست تحریم گوگل را پیش میکشن.
که تو سایتشون کاری کنند گوگل نتونه وارد بشه!
با اضافه کردن کد به روباتس.تکست Two lines to recover from Google search-engine updates

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
الان مال منو بدون اخطار بسته. یک لینک داده گفته به یکی از این دلایل بسته شده!
الان همه وبمستر ها دارن سیاست تحریم گوگل را پیش میکشن.
با اضافه کردن کد به روباتس.تکست Two lines to recover from Google search-engine updates

درود به شما.
البته همه وبمسترها نیستند.
و اینکه فک نکنم بتونند در این کار موفق شن، چون گوگل پدر اینترنت هست.
پدری که بر خلاف چرخه آفرینش طبیعت از فرزندش زاده شده !

البته قصدم دفاع از گوگل نیست که اشتباهات خودش رو داره، اما نسبت رشدش به اشتباهاتش بسیار بسیار زیاد هست. مثلا همین گوگل ترنسلیت چقدر به ایرانیها و زبان پارسی کمک کرد؟

مهدی محمدی دهقانی

Last edited:

kaweharki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در این صفحه قصد دارم راه حل جامع خود برای گوگل ادسنس را شرح دهم و در این تاپیک تا پایان پاسخگو خواهم بود.

1. ثبت نام در گوگل
  2. استفاده از درآمد گوگل

اخیرا گوگل وبسایت های جدید را به سختی قبول میکند و بهتر است از Youtube Channel استفاده کنید. در روش استفاده از Youtube Channel، باید حداقل 10 فیلم در شبکه خود داشته باشید و دروبسایت های موجود ویدیوهای خود را Promote کنید تا بازدید بدست آورید. بعد از چند روز Youtube بطور خودکار برای شما دعوتنامه مشارکت در سیستم تبلیغاتی خود را ارسال میکند و از طریق آن 100 قبولی اخذ خواهید کرد.

درباره لازمه دوم ثبت نام در گوگل ادسنس، میتوانید از خدمات این وبلاگ استفاده کنید.

پس از دریافت چک های خود بوسیله آدرس مجازی، کافی است از طریق زمینی با صرف 50 هزار تومان از آذربایجان به وان بروید و چک ها را نقد کنید. بعضا صرافی هایی هستند که این کار را به روش خود حل میکنند.

پاسخگوی شما هستم
ترکان

دویت عزیز اقای ترکان
من در ترکیه زندگی میکنم و مدت 3 ماه هست در گوگل ثبت نام کردم و موافقت شده و شروع به فعالیت میکنم و چند روز هست که من در یوتیوب هم خواستم فعالیت کنم و در خواست دادم
و جوابی که گرفتم این هست
This feature is currently not available in your country. Learn more.
لطفا در این مورد من را راهنمایی کنید متشکرم بدورد

1. ثبت نام در گوگل
  2. استفاده از درآمد گوگل

پاسخگوی شما هستم
ترکان

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
حاجی یکی از فامیلای ما تو امریکاس و سیتیزن اونجاست
میخاستم از طریق اون اقدام کنم و همچی به اسم اون باشه
بهش اطمینان 100% دارم
نظرتون چیه؟!

mrali1234

Registered User