برگزیده های پرشین تولز

راه حل (ps1) + پاداش میلیونی (حتما بخونید)

Milad7816

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
سریع میرم سر اصل مطلب

من الان مدتی هستش که‌ دارم رو پروژه ای کار میکنم و از تمام سایتهای خارجی و ایرانی جهت به نتیجه رسیدن این پروژه ، اطلاعات کسب میکنم.
دیشب فکر کردم که یه تاپیکی هم تو پرشین تولز بزنم شاید به نتیجه ای برسم.

پروژه :
دوستان حتما همتون فوتبال 98 ps1 رو بازی کردین.
توجه کنید،گفتم فوتبال 98 ژاپن یعنی بازی World Soccer Jikkyou Winning Eleven 3 - World Cup France '98
نه اون فوتبال ۹۹ ای که همه اون زمان بازی میکردن.

همینطور که میدونید فوتبال 98 با دو ورژن کلمبیا‌ (عکس کاور سی دی وال دراما ) و ورژن ژاپن (عکس کاور سی دی تیم ملی ژاپن) ریلیز شده بود.
من کاری به ورژن کلمبیا ندارم
تمام بحثم سر فوتبال 98 ژاپن هستش که اسم دقیق این بازی رو بالا بهتون گفتم.

ما‌ بازی رو به حالت cpu & cpu یا همون به اصطلاح کامپیوتر با کامپیوتر قرار میدیم و دو تا تیم ( مهم نیست) انتخاب میکنیم و تایم بازی رو روی ۵ دقیقه ای گذاشته و پلی میکنیم.

خب باالطبع یک نتیجه ای در نهایت بدست میاد
برای مثال تیم پرتغال - آلمان رو انتخاب کردیم و تو تایم ۵ دقیقه اینا باهم بازی کردن و نیجه بازی 2-1 به نفع پرتغال شد.

خوب اینجا رو توجه کنید:

سوال اصلی من و در واقع پروژه کار دقیقا همین جاست:

آیا راهی یا روشی یا هر چیزی که دوست دارین اسمشو بذارین ، وجود داره که بشه قبل از شروع بازی ؛

نتیجه دقیق بین دو تا تیم رو پیش بینی کرد؟؟؟!!

لطفا و خواهشا به سوال دقت کنید.

به کسی که پاسخ درستی ارائه کنه مبلغ بالایی(میلیونی) به عنوان هدیه و پاداش از بنده دریافت خواهد کرد.

دوستان عزیز میتونن همینجا یا تو تلگرام به آی دی https://t.me/Bigodd پیام بدن.
منتظر شما دوستان عزبز هستم.

موفق و پیروز باشبد.

Milad7816

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یعنی فروم به این بزرگی هیچکس هیچ نظری نداره؟؟؟؟
واقعا که ...

us12

Registered User
لایک‌ها
410
فکر کنم در زمان شروع بازی کلی پارامتر ها ست میشه که رندوم هست ، در خصوص فوتبال اطلاع زیادی ندارم ، مثلا استارتر کی باشه ، پاس اول به چه شکل باشه ووو که عملا پیشبینی اینکه نتیجه چی میشه را محال میکنه ، یعنی عملا نمیشه 2 بازی دقیقا مثل هم انجام بشه که قابل پیشبینی باشه ...

Milad7816

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
فکر کنم در زمان شروع بازی کلی پارامتر ها ست میشه که رندوم هست ، در خصوص فوتبال اطلاع زیادی ندارم ، مثلا استارتر کی باشه ، پاس اول به چه شکل باشه ووو که عملا پیشبینی اینکه نتیجه چی میشه را محال میکنه ، یعنی عملا نمیشه 2 بازی دقیقا مثل هم انجام بشه که قابل پیشبینی باشه ...
ممنون از مشارکت شما دوست عزیز
منتظر مابقی دوستان هستم

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
نتیجه دقیق بین دو تا تیم رو پیش بینی کرد؟؟؟!!
شما هم درگیر شرط بندی کامپیوتری شدید؟ :D

نظر من به عنوان کسی که دوسوم عمرش رو صرف بازیهای کامپیوتری کرده بخوای جواب منفی هست.

Last edited:

Milad7816

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شما هم درگیر شرط بندی کامپیوتری شدید؟ :D

نظر من به عنوان کسی که نصف دوسوم عمرش رو صرف بازیهای کامپیوتری کرده بخوای جواب منفی هست.
اخ قربون آدم چیز فهم
همشهری جان قربان
واقعا راهی وجود نداره؟

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
پِروژه

Sent from my iPhone using Tapatalk

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
راه خاصی قاعدتا نداره فکر کنم عملا همه چی در لحظه اجرا میشه
مگه اینکه شما دفعات خیلی زیاد بذاری با تیم و شرایط مشابه بازی کنن و ببینی نتیجه سمت تیم خاصی هست یا همیشه رندوم یکی برنده میشه
یا اینکه به کد های بازی دست پیدا کنی ببینی چطور عمل میکنن :D

Milad7816

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
راه خاصی قاعدتا نداره فکر کنم عملا همه چی در لحظه اجرا میشه
مگه اینکه شما دفعات خیلی زیاد بذاری با تیم و شرایط مشابه بازی کنن و ببینی نتیجه سمت تیم خاصی هست یا همیشه رندوم یکی برنده میشه
یا اینکه به کد های بازی دست پیدا کنی ببینی چطور عمل میکنن :D
ممنون از مشارکت
اینکارو قبلا خیلی زیاد و به کرار انجام دادم ولی همیشه یک تیم قوی برنده بازی نمیشه،یعنی رندوم اعداد میندازه،مثلا هلند-برزیل اگر ۵ بار پشت هم بازی رو بزاریم باز یک عدد خاص و یک تیم دیگه برنده میشه(حالا برد و باختشون اینجا اصلا مهم نیست) مهم اعدادی هستش که دستگاه میندازه
البته اینهم بگم که احتمال اینکه توی ۶-۷ بار مثلا دوبار یا سه بار تکراری بندازه هم وجود داره ولی مستند و مصداق نیست و نمیشه اعتماد کرد.

در مورد قسمت آخر حرفتون که فرمودین به کدهای بازی دست پیدا کنیم!! دقیقا مطلب شاید همینجا باشه
آیا راهی وجود داره که بشه به کدهای بازی دست پیدا کرد؟ یا نحوه عملکردشون رو فهمید؟

شخص خاصی یا گروه خاصی میتونه بهم کمک کنه؟؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
ممنون از مشارکت
اینکارو قبلا خیلی زیاد و به کرار انجام دادم ولی همیشه یک تیم قوی برنده بازی نمیشه،یعنی رندوم اعداد میندازه،مثلا هلند-برزیل اگر ۵ بار پشت هم بازی رو بزاریم باز یک عدد خاص و یک تیم دیگه برنده میشه(حالا برد و باختشون اینجا اصلا مهم نیست) مهم اعدادی هستش که دستگاه میندازه
البته اینهم بگم که احتمال اینکه توی ۶-۷ بار مثلا دوبار یا سه بار تکراری بندازه هم وجود داره ولی مستند و مصداق نیست و نمیشه اعتماد کرد.

در مورد قسمت آخر حرفتون که فرمودین به کدهای بازی دست پیدا کنیم!! دقیقا مطلب شاید همینجا باشه
آیا راهی وجود داره که بشه به کدهای بازی دست پیدا کرد؟ یا نحوه عملکردشون رو فهمید؟

اینطوری هم باز نمیشه
شما بدونی حرکت بعدی هم چیه باز احتیاج به یه سیستم هست که دور تند اون بازی رو شبیه سازی کنه

در کل بعیده شدنی باشه همچین چیزی

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
ممنون از مشارکت

من قبلا تست کردم
تیم قوی تر برنده میشه
نتیجه هایی که بدست اومد 3-0 4-1 5-1
غیر ممکن تیم ضعیف تر برنده بشه
از لحاظ قدرت بازیکن ها و قدرت شوت تیم قوی تر برنده میشه

Milad7816

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من قبلا تست کردم
تیم قوی تر برنده میشه
نتیجه هایی که بدست اومد 3-0 4-1 5-1
غیر ممکن تیم ضعیف تر برنده بشه
از لحاظ قدرت بازیکن ها و قدرت شوت تیم قوی تر برنده میشه
ممنون از مشارکت شما
ولی داداش گلم بزار جملتو درست ادا کنم
« غیر ممکنه که همیشه تیم قوی برنده بشه»:):)
هیییییچ ربطی به تیم قوی و ضعیف نداره داداش فقط اگر ۱۰ بار بازی بین هلند - ایران رو بزاری شاید ۵ یا ۶ بار هلند ببره ،یک بار مساوی کنن و مابقی رو ایران ببره

شما بازی فرانسه-ژاپن رو بزار داداش
۱۰ بار بزار بعد خودت از نتایج رو متوجه میشی که چی گفتم!!
فرانسه ای که قهرمان ۱۹۹۸ بوده!!
اصلا ۱۰ بار فرانسه -مراکش رو بزار نتایج رو خودت بعدا ببین.

کلا به این سادگی که شما میگین نیستش گلم
بسیااار بسیااار بسیااار پیچیده تر از این حرفا هستش داداش.

«من رسما همینجا اعلام میکنم که شرفم قسم هرکس بتونه فرمول دقیق یعنی نتایج دقیق بین دو تیم رو درست در بیاره ۵۰ میلیون تومان (نه ریال) تومان بهش تقدیم میکنیم.»
یا علی

Golden_light

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
اگه دو تیم دست هوش انسانی باشه میشه تا حدودی گفت کی برنده میشه.اما اگه دو تیم دست هوش مصنوعی یا کامپیوتر باشه یعنی کامپیوتر با کامپیوتر بازی کنه قطعا هیچ فرضیه از پیش تعیین شده ای وجود نداره هوش کامپیوتری خودش یکسری دستورالعمل ها و کدها داره که از روی اونها بازی رو انجام میده و نتیجه براش مهم نیست فقط دستورالعمل براش مهمه یعنی گل نمیزنه که برنده بشه واز گل زدن خوشحال نمیشه گل میزنه چون باید بزنه ! اگر بخوای یه تیم رو برنده کنی راهی نداری مگه اینکه توی کدنویسی بازی دست ببری و برای یه تیم دستورهای پیچیده تر وبیشتری بکار ببری که در نهایت در مقابل تیم دوم هوش بیشتری داشته باشه و به برنده شدن اون تیم منجر بشه.
احتمال اینکه بتونی توی پارامتر ها دست ببری صفره چون اصلا دسترسی به دانش اون ژاپنی نداری که چجور اینارو نوشته و تنظیم کرده
اگه بازی اندرویدی باشه راه دستکاری داره چون متخصصش بیشتره

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
ممنون از مشارکت شما
ولی داداش گلم بزار جملتو درست ادا کنم
« غیر ممکنه که همیشه تیم قوی برنده بشه»:):)
هیییییچ ربطی به تیم قوی و ضعیف نداره داداش فقط اگر ۱۰ بار بازی بین هلند - ایران رو بزاری شاید ۵ یا ۶ بار هلند ببره ،یک بار مساوی کنن و مابقی رو ایران ببره

شما بازی فرانسه-ژاپن رو بزار داداش
۱۰ بار بزار بعد خودت از نتایج رو متوجه میشی که چی گفتم!!
فرانسه ای که قهرمان ۱۹۹۸ بوده!!
اصلا ۱۰ بار فرانسه -مراکش رو بزار نتایج رو خودت بعدا ببین.

کلا به این سادگی که شما میگین نیستش گلم
بسیااار بسیااار بسیااار پیچیده تر از این حرفا هستش داداش.

«من رسما همینجا اعلام میکنم که شرفم قسم هرکس بتونه فرمول دقیق یعنی نتایج دقیق بین دو تیم رو درست در بیاره ۵۰ میلیون تومان (نه ریال) تومان بهش تقدیم میکنیم.»
یا علی
اگه بازی لیگ برتر ایران 84-85 با گزارش جواد خیابانی بتونی گیر بیاری
یه تیم هست به نام زرین مربوط بازیکنان نوستالژی ایران یه تعدادی بازیکنای قبل انقلاب مثل پروین و پنجعلی و ... و تعدادی بازیکن سال های نه چندان دور مثل دایی عزیزی کریم باقری و علی کریمی و... هست
اون تیم به قدری قدرتمند ساخته شده اگه با برزیل یا هر تیم قوی دیگه ای بزاری فقط می بازند
راحت 3-0 4-1 5-1 این نتایج بدست میاد
این نسخه بازی که شما داری 100% ضعف ساختاری داره وگرنه محاله این نتایج که شما میگی بدست بیاد

Milad7816

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگه بازی لیگ برتر ایران 84-85 با گزارش جواد خیابانی بتونی گیر بیاری
یه تیم هست به نام زرین مربوط بازیکنان نوستالژی ایران یه تعدادی بازیکنای قبل انقلاب مثل پروین و پنجعلی و ... و تعدادی بازیکن سال های نه چندان دور مثل دایی عزیزی کریم باقری و علی کریمی و... هست
اون تیم به قدری قدرتمند ساخته شده اگه با برزیل یا هر تیم قوی دیگه ای بزاری فقط می بازند
راحت 3-0 4-1 5-1 این نتایج بدست میاد
این نسخه بازی که شما داری 100% ضعف ساختاری داره وگرنه محاله این نتایج که شما میگی بدست بیاد
پس الان مطمئنم شما اصلا نمیدونید که من در مورد چی دارم حرف میزنم
داداش برادر عزیز جان این بازی در دو نسخه ژاپن و کلمبیا ریلیز شده و تمامی اطلاعات ساخته شرکت کونامی و بر اساس جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه می باشد.
اسم نسخه ژاپنی World Soccer Jikkyou Winning Eleven 3 - World Cup France '98 (Japan)

و نسخه کلمبیا International Superstar Soccer Pro '98
هستش
شما از چی حرف میزنی اصلا؟؟
ظاهرا تو باغ نیستی کلا
علی پروین چیه ،نسخه زرین چیه اخه
من دارم در مورد یک بازی ارجینال نسخه ژاپنی با نام World Soccer Jikkyou Winning Eleven 3 - World Cup France '98 (Japan) صحبت میکنم تو کجا گرفتی؟!!!

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
پس الان مطمئنم شما اصلا نمیدونید که من در مورد چی دارم حرف میزنم
داداش برادر عزیز جان این بازی در دو نسخه ژاپن و کلمبیا ریلیز شده و تمامی اطلاعات ساخته شرکت کونامی و بر اساس جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه می باشد.
اسم نسخه ژاپنی World Soccer Jikkyou Winning Eleven 3 - World Cup France '98 (Japan)

و نسخه کلمبیا International Superstar Soccer Pro '98
هستش
شما از چی حرف میزنی اصلا؟؟
ظاهرا تو باغ نیستی کلا
علی پروین چیه ،نسخه زرین چیه اخه
من دارم در مورد یک بازی ارجینال نسخه ژاپنی با نام World Soccer Jikkyou Winning Eleven 3 - World Cup France '98 (Japan) صحبت میکنم تو کجا گرفتی؟!!!
هیچ وقت به جوابت نمی رسی
چون هنوز معنای قوی بودن درک نمی کنی
هر تیمی قوی تر باشه نسبت به تیم ضعیف تر برنده میشه
اونم یه نسخه بازی که طبق اصول تیم قوی راحت برنده میشه

Milad7816

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
هیچ وقت به جوابت نمی رسی
چون هنوز معنای قوی بودن درک نمی کنی
هر تیمی قوی تر باشه نسبت به تیم ضعیف تر برنده میشه
اونم یه نسخه بازی که طبق اصول تیم قوی راحت برنده میشه
اخه مشتی داری حرفی میزنی که دوزار خریدار نداره
معنای قوی بودن درک نمیکنی یعنی چی؟؟ اخه کدوم ادم عاقلی حرفتو قبول میکنه اخه؟؟
اینها بر اساس هوش مصنوعی ساخته شدن ،برو اول یخورده سطح تحصیلات و اطلاعاتتو ببر بالا بعد بیا تو فرومها اظهار نظر بکن.

اصلا کاری به مجازی ندارم،میخوام بر اساس حرف خودت که میگی هر تیمی قویتر باشه بر تیم ضعیف همیشه برنده است،برات مثال بزنم:
تیم بارسلون‌،رئال مادرید،بایرن مونیخ اینارو که دیگه میشناسی،چطور خیلی راحت از تیمهای ایبار،لگانس،سلتاویگو و بایرن مونیخ خیلی راحت از شالکه،لایپزیگ،کلن،هانوفر میبازن؟؟؟؟؟؟!!!
از نظر شما استاد،این تیمها از نظر بازیکنهای فرذی،تیمی،مالی،پیشینه،مدیریت،مگه قویتر نیستن؟؟؟؟؟؟!!!!!
خب پس چرا میبازن؟؟؟؟
اینا تازه واقعیت کار بود
بحث من در مورد یک گیم پلی هستش که src یا همون شبیه سازی شده هستش.
بعد مرد حسابی من دارم بهت میگم روزانه بچه ها دارن رو این بازی تا دو میلیارد در روز شرط میبندن ولی هنوز هیییچ احدی پیدا نشده که به قاطعیت بگه مثلا هلند - عربستان رو میزنه!!
بعد تویی که سر از هیچی در نمیاری برام حرف از قوی و ضعیف بودن میزنی؟؟
پسرجون برو دنبال کار و زندگیت خودتو قاتی این مسائل نکن اذیت میشی.
برو دنبال همون نسخه بازی علی پروین و پنجعلی و گزارشکر ایرانیش
این عکسها هم میزارم تا متوجه تیم قوی و ضعیف بشی پسرجون
خووووب بهشون نگاه کن
یک بازی ارجینال ،یک دیسک،یک دستگاه و حالا نتایج

کجای دنیا تو واقعیت تونس ۴-۲ از آلمان بازی برده؟
کجای دنیا تو واقعیت ایرلندش ۳-۰ سوئد برده؟
کجا دنیا تو واقعیت کامرون ۲-۰ اسپانیا رو برده؟؟
بازهم بگم استاد؟
بلغار ۴-۰ ارژانتین رو برده
کره ج ۴-۱ یونان رو برده
ایران ۳-۲ کلمبیا رو زده
بعد کلمبیا اومده ۲-۱ برزیل زده
همون برزیل اومده ۲-۱ ایران زده
در روز بالای ۱۰۰ بار از همین بازی و به تکرار با هم بازی میکنن و هر دفعه یک نتایج عجیب و غریب حاصل میشه.
به این میگن هوش مصنوعی پسرجون
همین بازی رو به خودت میدم و فقط ازت برای یک بازی مثلا ایران -پرتغال نتیجه میخوام ازت.
هرررررر چند باری که عشقت میکشه همین بازی رو بزار ... ده بار ...۲۰ بار ... ۱۰۰ بار ... فقط هر جاییکه خودت خواستی بگو من ازت در مورد بازی بعد همین دو تیم ازت سوال کنم و تو پیش بینی کن!!!
اگر درست گفتی در حضور جمع مبلغ ۱۰ میلیون ت به حسابت واریز میکنم.
یا علی

فایل های ضمیمه

• Screenshot_۲۰۲۰-۰۴-۲۸-۱۵-۲۵-۴۹_1.jpg
    Screenshot_۲۰۲۰-۰۴-۲۸-۱۵-۲۵-۴۹_1.jpg
    138.3 KB · نمایش ها: 29
  • Screenshot_۲۰۲۰-۰۴-۲۸-۱۵-۳۱-۲۱_1.jpg
    Screenshot_۲۰۲۰-۰۴-۲۸-۱۵-۳۱-۲۱_1.jpg
    149.9 KB · نمایش ها: 28
  • Screenshot_۲۰۲۰-۰۴-۲۸-۱۵-۳۳-۲۶_1.jpg
    Screenshot_۲۰۲۰-۰۴-۲۸-۱۵-۳۳-۲۶_1.jpg
    60.8 KB · نمایش ها: 25
  • Screenshot_۲۰۲۰-۰۴-۲۸-۱۵-۳۳-۴۶_1.jpg