برگزیده های پرشین تولز

راه درست درامد انلاین کسی پیدا کرده ؟

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
دوستان اکثر سایتهایی که معرفی شده الکیه
تروخدا کسی راه حلی سراغ داره ؟
من واقعا دوستدارم پول در بیارم حتی کم
در مرحله اول قید این سایت هایی که به ازای کلیک رو بنرشون ، بازی و ... میخواد بهت درامدی بدن رو بیخیال شو.
مرحله بعدی اگه تو چیزی تخصص داری میتونی نویسندگی کنی برای سایت های مختلف و نسبت به تخصصت حتی درامد خوبی کسب کنی.
و درآخر میتونی یه سایت فروشگاهی ایجاد کنی که تخصص و مطالعه بیشتر نیاز داره.یا با شبکه های اجتماعی هم میتونی شروع کنی.

Last edited:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
به نظر من اول باید یه شغل فیزیکی تایم اداری داشته باشید و یا یک شغلی باشه که بتونید مدیریتش رو بدید به شخص دیگه ای و شما فقط نظارت کنید.

در کنار شغل باید در بازارهایی که تخصص و یا علاقه دارید به دید بلند مدت سرمایه گذاری کنید.

برای کسب درآمد از طریق اینترنت هم میتونید سایت بزنید و شغل و محصول خودتون رو تبلیغ کنید، مثلا اگر جوشکار هستید از سابقه ی کارتون، رضایت مشتریان و... عکس و فیلم بذارید.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
کسی راه حلی سراغ داره؟
من واقعا دوست دارم پول در بیارم حتی کم
بدون تجربه و بدون سرمایه گذاری؛ خیر! فعالیت در نت بسیار مشکل تر از فعالیت در دنیای واقعیه. دلیلش هم اینه که اولاً در نت رقابت به شدت بالاست و ثانیاً تعداد بسیار زیادی نوجوان و جوان در نت فعال هستند که با یه درآمد اندک، حاضرند فعالیتشون رو ادامه بدن، چون به پولش نیاز چندانی ندارند.

من به شخصه که تجربه برنامه نویسی و مدیریت سایت دارم، نتونستم در نت درآمد معمولی بدست بیارم!
البته با انجام خرده کاری و یا زدن سایت یا شبکه اجتماعی و فعالیت مستمر روزانه 6 ساعت، شاید بتونید یه درآمد دانشجویی درحد 600هزار تومان تا یک و نیم میلیون از تبلیغات یا همکاری در فروش بدست بیارد. (البته مطمئناً این وسط مقداری زیادی از ترافیک و فروش های شما شمارش نمیشه! که نباید براتون منجربه جنگ اعصاب بشه!)
کسی که سرمایه داره تکلیفش معلومه. شما با سرمایه زیاد و تبلیغات زیاد میتونید برای هر جنس به دردنخور و هر برنامه و اسکریپت و هر چیزی، بازار فروش پیدا کنید!

من بهترین حالت موفقیتی که در نت دیدم که با کمترین میزان ریسک و بیشترین بازدهی همراه بوده همون چیزی بود که جناب @Captive گفتند. یعنی شما یه کار فیزیکی داشته باشید، بعد همون کار رو در نت گسترش بدید.

mahdi312

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
53
فعالیت تو فارکس هم خوبه اگه واقعا پشتکار داشته باشی ، حتی همین بورس خودمون هم خیلیها ازش پول های خوبی در میارن با نوسان گیری ، یا اگه زبانت خوب باشه میتونی کارهای ترجمه هم انجام بدی ولی خب درآمدش کمه نسبت به زحمتی که داره

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
فعالیت تو فارکس هم خوبه اگه واقعا پشتکار داشته باشی...
پشتکار برای چی داشته باشه؟ برای از دست دادن سرمایه؟:rolleyes:
فارکس بازار مالی بسیار بسیار خطرناکیه. به راحتی آب خوردن کل سرمایه طرف در کسری از ثانیه نابود میشه. آماری که ذکر میشه اینه که بیش از 90 درصد افرادی که وارد این بازار میشن، ضرر می کنند! حتی شما قویترین ربات ها هم داشته باشی که بازار رو در حد میلی ثانیه رصد می کنه و خرید و فروش انجام میده، باز هم احتمال از دست دادن اصل سرمایه تون بسیار بسیار زیاده. ممکنه سه ماه سود خوبی بهتون بده ولی شک نکنید تو ماه چهارم کل سود + اصل سرمایه تون رو نابود می کنه. برای 90 درصد افراد همین داستانه و تنها 10 درصد افراد سود می کنند.

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
پشتکار برای چی داشته باشه؟ برای از دست دادن سرمایه؟:rolleyes:
فارکس بازار مالی بسیار بسیار خطرناکیه. به راحتی آب خوردن کل سرمایه طرف در کسری از ثانیه نابود میشه. آماری که ذکر میشه اینه که بیش از 90 درصد افرادی که وارد این بازار میشن، ضرر می کنند! حتی شما قویترین ربات ها هم داشته باشی که بازار رو در حد میلی ثانیه رصد می کنه و خرید و فروش انجام میده، باز هم احتمال از دست دادن اصل سرمایه تون بسیار بسیار زیاده. ممکنه سه ماه سود خوبی بهتون بده ولی شک نکنید تو ماه چهارم کل سود + اصل سرمایه تون رو نابود می کنه. برای 90 درصد افراد همین داستانه و تنها 10 درصد افراد سود می کنند.
پیرو نظر دوستمون باید بگم که من خودم توی فارکس فعالیت داشتم و یکبار توی یکی از گروهها یه نفر سوال پرسید کسی هست با مدرک ثابت کنه برآیند سه ساله اش مثبته
هیچکس نبود فقط همه میگفتن شدنیه و ما می تونیم و از این حرفا
ضمن این که اکثر بروکرهای فارکس مارکت میکر هستن یعنی مارکتشون وصل به مارکت اصلی نیست و هر موقع بخوان دست می برن توی بازار و بعد چارت رو اصلاح میکنن
خلاصه اش اینکه همه چیز دست بروکره حتی اگه حسابتو ببنده هم هیچ کاری نمی تونی انجام بدی چون ممنوعه تو ایران

fatimach21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تروخدا کسی راه حلی سراغ داره ؟
من واقعا دوستدارم پول در بیارم حتی کم
به نظر من میتونی با یه سرمایه کم و داشتن یه ایده خوب، برای خودت استارتاپ راه اندازی کنی چون همه استارتاپ ها مثل تخفیف هات و ... زمانی یه ایده بودند.

danyalbmw

Registered User
لایک‌ها
170
پیرو نظر دوستمون باید بگم که من خودم توی فارکس فعالیت داشتم و یکبار توی یکی از گروهها یه نفر سوال پرسید کسی هست با مدرک ثابت کنه برآیند سه ساله اش مثبته
هیچکس نبود فقط همه میگفتن شدنیه و ما می تونیم و از این حرفا
ضمن این که اکثر بروکرهای فارکس مارکت میکر هستن یعنی مارکتشون وصل به مارکت اصلی نیست و هر موقع بخوان دست می برن توی بازار و بعد چارت رو اصلاح میکنن
خلاصه اش اینکه همه چیز دست بروکره حتی اگه حسابتو ببنده هم هیچ کاری نمی تونی انجام بدی چون ممنوعه تو ایران
این مورد خیلی درسته
حتی بار ها دیدم که در صرافی آلپاری بچه ها استاپ هم ست کرده بودن، ولی استاپشون خیلییی پایینتر از استاپی که ست کرده بودن فعال شده و عملا ضرر خیلی سنگینی کردند که هیچکس هم پاسخگو نبود

mghanatabady

Registered User
لایک‌ها
100
دوستان من تازه دارم پایتون تو ماشین لرنینگ یاد میگیرم که میخوام باهاش مقاله بدم
زبانمم عالیه ولی هیچ سرمایه ای فعلا ندارم
ولی خواستم بگم اگه سایتی هست که نمیدونم بیت کوین و اینا میده هست که راحت باشه و اینا رو انجام بدم
که ظاهرا میگید معتبر نیست متاسفانه

Divarr

Registered User
لایک‌ها
54
در مرحله اول قید این سایت هایی که به ازای کلیک رو بنرشون ، بازی و ... میخواد بهت درامدی بدن رو بیخیال شو.
مرحله بعدی اگه تو چیزی تخصص داری میتونی نویسندگی کنی برای سایت های مختلف و نسبت به تخصصت حتی درامد خوبی کسب کنی.
و درآخر میتونی یه سایت فروشگاهی ایجاد کنی که تخصص و مطالعه بیشتر نیاز داره.یا با شبکه های اجتماعی هم میتونی شروع کنی.
کاملا حرف‌های ایشون تایید میشه، قید درآمد از سایت‌های مختلف یا شرکت در دوره‌های کسب درآمد رو بزنید و با صرف کمی زمان و یادگیری یه تخصص بیزینس خودتون رو راه بندازین و یا بصورت فریلنسری کار کنید.

upbacklink

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بهترین روش اینه که با کسی شخصی شرکتی کار کنید یا کاری از دستتون بر میاد خودتون کسب و کاری راه اندازی کنین
اگر واقعا به درامد مناسب راضی هستین و کار با وردپرس هم آشنایی دارید میتونید بهم پیام بدید همکاری داشته باشیم

mghanatabady

Registered User
لایک‌ها
100
بهترین روش اینه که با کسی شخصی شرکتی کار کنید یا کاری از دستتون بر میاد خودتون کسب و کاری راه اندازی کنین
اگر واقعا به درامد مناسب راضی هستین و کار با وردپرس هم آشنایی دارید میتونید بهم پیام بدید همکاری داشته باشیم
خیلیم خوب پیام دادم بهتون

mehdi6052

Registered User
لایک‌ها
413
روشهای زیادی برای کسب درآمد آنلاین هست ولی اکثرا موقت و کوتاه مدت هستند
مثلا روشهای معاملاتی و فارکس و رمز ارزها و ... اگر کوتاه مدت کار کنید هم می توانند سود داشته باشند و هم می توانند زیان ده باشند.
----------------
برای کسب درآمد ثابت آنلاین باید کاری انجام دهید که موجب ایجاد ارزش شود و مفید باشد
اگر یک کاری که ارزش ایجاد می کند را انجام دهید، اول درآمد کمی خواهید داشت ولی به مرور درآمد زیادی را کسب خواهید کرد.

مثلا کار برنامه نویسی سایت
مترجمی
تولید محتوا
SEO
آموزش آنلاین
------------------------
توصیه میکنم روشهای موقت و دارای ریسک مثل معامله در فارکس رو اصلا امتحان نکنید که اکثر افراد در این حوزه زیان ده هستند

اگر شما مثلا برنامه نویسی و ساخت سایت رو یاد بگیرید، حتما مشتری پیدا خواهید کرد و یا با کار دورکاری درآمد خوبی خواهید داشت.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
اگر شما مثلا برنامه نویسی و ساخت سایت رو یاد بگیرید، حتما مشتری پیدا خواهید کرد و یا با کار دورکاری درآمد خوبی خواهید داشت.
برنامه نویسی میتونه درآمد داشته باشه ولی کار طاقت فرسایی است. باگ ها تمومی ندارن و مشتری اینقدر درخواست تغییر میده که آدم خسته میشه. در نهایت یا باید به درخواست های مشتری با دقت جواب بدید که وقت زیادی از شما میگیره یا اینکه جواب ندید که در اینصورت برای انجام کارهای بعدی، قطعاً به شما مراجعه نمی کنه!

mehdi6052

Registered User
لایک‌ها
413
برنامه نویسی میتونه درآمد داشته باشه ولی کار طاقت فرسایی است. باگ ها تمومی ندارن و مشتری اینقدر درخواست تغییر میده که آدم خسته میشه. در نهایت یا باید به درخواست های مشتری با دقت جواب بدید که وقت زیادی از شما میگیره یا اینکه جواب ندید که در اینصورت برای انجام کارهای بعدی، قطعاً به شما مراجعه نمی کنه!
هر کاری سختی های خودش رو داره

من خودم هم بصورت دورکاری کار برنامه نویسی برای یک شرکت انجام میدم و درآمد دارم و هم اینکه سایت هایی که قبلا روش کار کردم رو به فروش میرسونم

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
هر کاری سختی های خودش رو داره

من خودم هم بصورت دورکاری کار برنامه نویسی برای یک شرکت انجام میدم و درآمد دارم و هم اینکه سایت هایی که قبلا روش کار کردم رو به فروش میرسونم
بهترین حالتش همینه که یک یا چند اسکرپیت/قالب، آماده بشه و تمرکز روی فروششون باشه وگرنه کار فریلنسری و مرتب سر و کله زدن با کدنویسی، خیلی اعصاب میخواد!

mehdi6052

Registered User
لایک‌ها
413
بهترین حالتش همینه که یک یا چند اسکرپیت/قالب، آماده بشه و تمرکز روی فروششون باشه وگرنه کار فریلنسری و مرتب سر و کله زدن با کدنویسی، خیلی اعصاب میخواد!
بهترین روش برخورد با خطاهای کاری برنامه نویسی و چیزهایی که کارفرما میگه این هست که یک نرخ ساعات کار به کارفرما اعلام کنید.

مثلا بگید من ساعتی 50 تومن میگیرم و روی خطاها کار میکنم.

با این روش کارفرما هر مشکلی داشته باشه یا برنامه هر مشکلی داشته باشه، راحت میشه روش کار کرد و مشکلی نیست.

ما برنامه نویس ها قرار نیست مجانی روی پروژه ای کار کنیم و گارانتی مادام العمر به نرم افزار بدیم. هر کاری مشکلات و خطاهایی ممکن هست داشته باشه که باید روش کار بشه و به نتیجه برسه و ما هم نسبت به ساعات کاری که روش کار میکنیم درآمد کسب میکنیم.

alireza386444

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
میتونی سایت بزنی و با فروش انلاین محصولات کسب درامد پایدار داشته باشی

بالا