برگزیده های پرشین تولز

راه درست درامد انلاین کسی پیدا کرده ؟

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
مهمترین قسمت ماجرا اینه که چه کاری رو بلد هستید انجام بدید این رو مشخص کنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
یه زمانی توی نئوباکس تسک میزدیم و روزی 5 -6 دلار راحت در میومد
کاش بازم می شد نه سرمایه ای میخواست نه ریسکی داشت

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
یه زمانی توی نئوباکس تسک میزدیم و روزی 5 -6 دلار راحت در میومد
کاش بازم می شد نه سرمایه ای میخواست نه ریسکی داشت
نئوباکس دیگه تسک نداره؟ چون سایتش که هنوز هست.

mohammad.hoseini12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
دوستان اکثر سایتهایی که معرفی شده الکیه
تروخدا کسی راه حلی سراغ داره ؟
من واقعا دوستدارم پول در بیارم حتی کم
مطمئناً راه درست درامد انلاین رو خیلیا پیدا کردند ؛ اما راه واقعی رو کسی نمیاد فاش کنه
نقشه گنج در واقع اگه لو بره دیگه ارزش واقعی خودش رو از دست میده و برا همین کسی که پیدا کرد یه ایالت رو از وجود اون مطلع نمیکنه
تمام مواردی که میتونید مشاهده کنید در واقع یا درآمدهای خرده ریزه و با ریسک هست و یا روش های طولانی مدت که جواب دهیش 50 50 هست.

mghanatabady

Registered User
لایک‌ها
100
مطمئناً راه درست درامد انلاین رو خیلیا پیدا کردند ؛ اما راه واقعی رو کسی نمیاد فاش کنه
نقشه گنج در واقع اگه لو بره دیگه ارزش واقعی خودش رو از دست میده و برا همین کسی که پیدا کرد یه ایالت رو از وجود اون مطلع نمیکنه
تمام مواردی که میتونید مشاهده کنید در واقع یا درآمدهای خرده ریزه و با ریسک هست و یا روش های طولانی مدت که جواب دهیش 50 50 هست.
خوش بحال اونا که پیدا کردن واقعا

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
خوش بحال اونا که پیدا کردن واقعا
اگه هنوز به راه حل خوبی نرسیدی.من چند روز دیگه برمیگردم تلگرام(فعلا اونجا فعال نیستم)...روشهایی معتبر دارم که با توجه به اینکه گفتی درامد اونچنان نمیخوای برات مناسبه.روشهای سخت و رو اعصاب بازاریابی و ... نیست.خودم تست کردم و معتبرن.درامد شاخی ندارن ولی برای شروعت و اینکه میگی زیاد و میلیونی درامد نمیخوای،خوبن..اگه میلیون ندن تو ماه ،نیم میلیون رو بهت میده اگه وقت بذاری.از اینجا یا پیام خصوصی پیگیر باشید تا یادم نره

mghanatabady

Registered User
لایک‌ها
100
اگه هنوز به راه حل خوبی نرسیدی.من چند روز دیگه برمیگردم تلگرام(فعلا اونجا فعال نیستم)...روشهایی معتبر دارم که با توجه به اینکه گفتی درامد اونچنان نمیخوای برات مناسبه.روشهای سخت و رو اعصاب بازاریابی و ... نیست.خودم تست کردم و معتبرن.درامد شاخی ندارن ولی برای شروعت و اینکه میگی زیاد و میلیونی درامد نمیخوای،خوبن..اگه میلیون ندن تو ماه ،نیم میلیون رو بهت میده اگه وقت بذاری.از اینجا یا پیام خصوصی پیگیر باشید تا یادم نره
مرسی بهتون پیام خصوصی دادم

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
من خودم اولین درامدم بعد از ولچرخیدن بی منفعت و شکستخورده در اینترنت و یا درامدای ناچیز یا اسکم سایت مانیتورنگ هایپ زدم و شروع به فعالیت کردم و خوبیش اینه که درامد باهاش از همون اولای کار هر چند ناچیز شروع میشه هزینه هاست ماهی 30 تومن است الان و من خودم با فعالیت در این زمینه کم کم درامدم بیشتر شد و یه سرمایه خیلی خوب دستمو گرفت زدم تو خط ارزهای دیجیتال و بیتکوین و دیگه ازون کار هم کشیدم در ولی تا ماهی چند میلیون تومن درامد هم رسیدم و الان دیگه خیلی وقته که کار نمیکنم و تقریبا داره خاک میخوره هنوز دلم نیومده ببندمش گفتم شاید روزی باز خواستم سر حوصله بیام و نیاز بشه برگردم به اینکار میتونم یکی از مانیتورهامو بفروشم به شما و خودتون باهاش کسب درامد کنید قیمتش هم 2 میلیونو 500 هزار تومن است که پول دامنش تنها الان حدودا 600 هزار تومن است و اسکریپتش هم تنهایی 3 میلیون تومن است و این قیمتی که میگم خیلی مفته واقعا و قیمت 5 سال پیشه .
خواستید میتونید بخرید از من یکیشو و شروع به کار کنید و ایمیل تبلیغاتی هست یکی از ارایی که میکنید میدید به هایپای جدید که مشخصه تو المون نت هستند همشون روزی دو سه بار هر چی هایپ میاد جدید چک میکنید و ایمیلی که میدمتون رو ارسال میکنید براشون اونا هر کدوم بخوان جواب میدن و شما اددشون میکنید و روزانه به دلار یه مبلغی میگیرید و ساپورتشون میکنید .
الان خیلی وقته کار نکردم ولی فک کنم تو همون ماه اول که شروع کنید دسکم به درامد روزانه 10 الی 30 سنت میرسید یعنی حدود روزانه 5 تا 8هزار تومن همون اولای کار که با فعالیت منظم و خوب مدام بالاتر میره خیلی بهتر از سایتهای دیگست که امکان به درامد رسیدن باهاشون خیلی سخت و امکانش کمه و اغلب به درامد نمیرسید کلی هم هزینه و زحمت میکشید ولی بیفایده .

نمونه یکی از سایتاtrusthyip.com

بالا