آژانس هواپیماییexchanging

راه كار خريد با paypal

شروع موضوع توسط byvafa ‏18 ژانویه 2006 در انجمن گفتگوی آزاد

1. byvafa

byvafa کاربر تازه وارد

اين كه نميشه براي استفاده از پاي پال هيچ راهي نباشه .كار كه نشد نداره .اميدوارم با كمك دوستان بتونيم راه كارها و راه چارها را پيدا كنيم .

براي حل مشكل ثبت كارت به نام كشور ايران الان شركت هايي هستن كه به نام كشور ثالث ثبت مي كنن كه به نظر ميرسه با اين راه كار اين مشكل حل بشه .
    مشكل بعدي كه صد راه ماست مشكل آي پي ايران كه يه راه حل يه جايي خوندم استفاده از پركسي كه من زياد قبولش ندارم به خاطر مسائل امنيتي .

-----

يه سئوال ديگه : قضيه اين 49 دلار 2co چيه ؟ آيا براي استفاده ازش به عنوان خريدار هم بايد 20 دلار بپردازيم يا تنها فروشنده ها بايد اين 20 دلار رو

2. Parham

Parham Registered User

برای آی پی هم با یک CGI-Proxo که رو سرور خودت نصب کنی مشکل حله. من خودم بدون مشکل دارم با همین CGI-Proxy با پی پال کار میکنم. و چون رو سرور خودته دیگه از نظر امنیتی هم مشکلی نداره. فقط باید SSL داشته باشی روی سرور که بتونی با این CGI-Proxy وارد PayPal بشی. معمولا سرورها یک Shared SSL دارند که میتونی از اون استفاده کنی و هزینه SSL هم ندی.

3. adnan

adnan Registered User

یک سوال :
    مثلا میشه در مشخصات من آدرس اروپایی وارد کرده باشیم ولی با آیپی امارات از آن استفاده کنیم !!؟؟؟؟

4. byvafa

byvafa کاربر تازه وارد

اره اين مشكل حل ميشه ولي تنها براي ورود به سايت و نه براي خريد چون هيچ سايتي نمياد با پركسي وارد پاي پال شه مگه نه ؟
    حق با شماست مسلما نميشه .
    ولي ميبايست يه راه حل باشه . اين طور نيست ؟

- --------------------------

راستي اين قضيه 2co چي شد ؟

5. byvafa

byvafa کاربر تازه وارد

بابا يه آدم با سواد تو اين فروم با اين همه عضو وجود نداره ؟!!!

6. persian-earning

persian-earning کاربر فعال درآمد اینترنتی کاربر فعال

عزیز همانطور که دوستان گفتند می تونی از cgi-proxy استفاده کن!!!
    ولی خوب می توانی از onspeed هم استفاده کنی به نظر من که نرم افزار معتبر و امنی است و تا حالا را جع به نا امنیش چیزی نشنیدم!!!
    یا اگر هم خیلی در این موضوع وسواس داری می تونی یک اینترنت بدون فیلتر بخری
    10 ساعت 4000 تومان

راستی بهتر بود این تاپیک را در بخش موضوعات متفرقه مرتط با کامپیوتر می زدی تا بهتر نتیجه بگیری

7. appbannerkhuniresbanner
  8. mynobar

mynobar Registered User

از کجا میشه خرید ؟
    ار مخابرات ؟ از خود ISP ها ؟
    فقط تهران میده ؟
    در شهرستانها نیست ؟
    ....

9. davidmors

davidmors مدیر بازنشسته کاربر فعال

دوستان راه استفاده از پی پال اینه که از یک آی پی ثالث استفاده کنید
    web proxy : cgiproxy
    Ip & Proxy : نوع رایگانش بدرد نمیخوره
    *** منظورم شبکه های مجازیه.
    Edsl : اینترنت ماهواره ای
    نرم افزار های واسطه

میشه اصلا آی پی رو مخفی کرد (Jap) اما به این نکته توجه کنید که اگه پی پال مشکوک بشه و حسابو فریز کنه گندش در میاد.

10. rsbco

rsbco Registered User

برای استفاده از پی پال همانطور که دوستان فرمودند اولین کار لازم خلاص شدن از آی پی کشور ایرانه . همانطور که بقیه هم گفتند برای این کار هم چندین راه هست . ولی بنده به خاطر تجربه تلخی که از پی پال در گذشته دارم چند تا از اونا رو توصیه نمیکنم .
    استفاده از برنامه هایی مانند cpoxy و یا onspeed درسته که به شما اجازه استفاده از خدمات وب سایت PayPal رو میده . ولی آی پی ایران شما رو محو نمیکنه . اگر میخوای میتونین اینو که میگم خودتون امتحان کنید . با یه اکانت email که تو برنامه outlook express دارید یه ای میل واسه یه اکانت دیگرتون بفرستید بعد وقتی ای میل به دستتون رسید . روی propertise اون کلیک کنید و روی تب Details کلیک کنید . اگه دقت کنید تو قسمت هدر یه جای میبینید .
    Received-SPF تو او خط دو تا آدرس آی پی میبینید . یکی مربوط به Server و یکی مربوط به Client که قسمت Client . آی پی اصلی شما رو نشون میده و علاوه بر اون نشوم میده شما این ای میل رو با استفاده از Proxy فرستادید .
    مسئولین پی پال به تمام log های شما دسترسی دارند و اگر به هر دلیلی روزی اونا رو چک کنند و بفهمند شما از ایران وصل شدید و بلافاصله اکانت شما رو میبندن . بلایی که یه بار سر من اوردن . و بماند چقدر منو تو درده سر انداختن .
    روش بهتر و مطمئن تر استفاده از سرویس *** هست . البته سرویس *** به دو روش الان داده میشه . یکی با استفاده از یه روش به اسم NAT تو سرور ( برای صرفه جویی در هزینه اجاره آی پی سرور ) تو این روش بازم فرقی با روش استفاده از پراکسی نداره چونکه بازم Client IP شما عوض نمیشه . نوع دومش *** + IP هست که هم شما به اینترنت رو از طریق سرور *** ممکن میکنه و هم IP معتبر به شما میده .
    البته دوستای که خودشون سرور خارج از ایزات دارن میتونن از روش های دیگه ای مثل Remote Sesktop هم استفاده کنن . ولی حوب یه کم سرعت رو پایین میاره .

افرادی که مایل باشند من میتونم به اونها اکانت *** + IP تو کشور آمریکا بدم .
    علاوه بر اون با اکانت پی پال خودم خدماتی نظیر پرداخت و یا دریافت پول رو نیز انجام میدم .

میتونین برای آشنایی بیشتر با خدمات از سایت www.rsbco.com دیدن کنید .

11. davidmors

davidmors مدیر بازنشسته کاربر فعال

واقعا کار جالبی انجام میدید.
    ممنون

12. byvafa

byvafa کاربر تازه وارد

باتشکر از حضور گرم دوستان عزیز در این تایپیک!
    به نظر میرسه برای استفاده از paypal می بایست از پراکسی ( البته به غیر از برنامه هایی همچون cpoxy و یا onspeed « به گفته دوست عزیز rsbco » ) استفاده کرد . البته دراین باره برای جلوگیری از سرقت اطلاعات باید از یه پراکسی امن استفاده کرد.
    و همچنین طبق گفته آقای ادنان برای جلوگیری از بوجود آمدن 2 ملیت ( محل پراکسی « منظور ip سرور پراکسی است » و محل صدور کارت ) می توان از کارت های یکبار مصرف یا همان کوپن ها و یا به عبارت دیگر کارت های غیر قابل شارژ استفاده نمود . زیرا طبق گفته parspay ینگونه کارت های قابل تشخیص و پیگیری نخواهند بود .

و سئوال بعدی اینکه آیا به نظر شما این راه حلی که من ارائه دادم عملی هست و یا تنها در حد صحبته ؟

13. rsbco

rsbco Registered User

14. avajang.com .leftavajang.com.right
  15. byvafa

byvafa کاربر تازه وارد

با كارتهاي شخصي كاركرديد ؟
    با اونا چي‌؟